Ir directamente al contenido
Logotipo de Ben Mordang Makelaardij

Demertstraat 27

6227AM Maastricht • Limburg

Disponible

€ 475.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 486.350

Precio de compra /m²: € 3.467

Galería de fotos

Descripción

Vrijstaand woonhuis met aanbouw en garage op ruim perceel van 355 m² – levensloopbestendig wonen op een goede locatie. Deze woning, oorspronkelijk gebouwd rond 1925, beschikt over vier slaapkamers, twee badkamers en een ruime garage. De woning is gelegen op een royaal perceel van 355 m² en biedt een woonoppervlakte van circa 137 m². Dankzij de aanwezigheid van slaapkamers en sanitaire voorzieningen op de begane grond is de woning bovendien uitermate geschikt als levensloopbestendige woning. LIGGING De woning heeft een zeer gunstige ligging ten opzichte van het MUMC+, de Universiteit Maastricht en belangrijke uitvalswegen (A2 en A79 richting Luik, Eindhoven, Heerlen en Aken). In de directe omgeving vindt u diverse voorzieningen zoals scholen, sportfaciliteiten, gezondheidszorg en winkelcentrum De Leim. De binnenstad van Maastricht is snel en gemakkelijk bereikbaar per fiets, auto of openbaar vervoer. Daarnaast ligt de woning nabij een speelweide – ideaal voor gezinnen. BIJZONDERHEDEN • Vrijstaande woning met veel ruimte en potentie. • Levensloopbestendige indeling (slaapkamers en badkamer begane grond). • Het NEN2580 meetrapport is ter inzage beschikbaar. • Pannendak vernieuwd in ca. 2007. • Uitbouw in ca. 2009 gerealiseerd. • Kunststof kozijnen met HR++ beglazing. • Dakisolatie, deels muurisolatie. • Airco-installaties op de eerste verdieping (2022). • Screens aan achterzijde en horren aanwezig. • Cv-ketel (Remeha, 2025 – eigendom). Let op: bij verkoop zijn de niet-bewonersclausule en ouderdomsclausule van toepassing. De woning wordt verkocht in de huidige staat (“as is”). INDELING BEGANE GROND Via de entree/hal met tegelvloer betreedt u de woning. De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en een praktische trapberging. Aansluitend toegang tot de keuken. De keuken beschikt over een vinylvloer en is uitgerust met een aanbouwkeuken voorzien van een 4-pits kookplaat, vaatwasser, afzuigkap en koelkast. Vanuit de keuken bereikt u zowel een slaapkamer als de tussenhal. De tussenhal geeft toegang tot de toiletruimte met staand toilet en fonteintje, de badkamer met douche en wastafelmeubel en een tweede slaapkamer, beide met directe toegang tot de tuin. Eén slaapkamer heeft bovendien extra bergruimte, terwijl de tweede slaapkamer is voorzien van witgoedaansluitingen. TUIN De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt een ruim terras waar u heerlijk kunt genieten. GARAGE De ruime garage beschikt over een kantelpoort en een aparte loopdeur, wat extra gebruiksgemak biedt. De garage is tevens voorzien van een stortbak en een praktische vliering (bereikbaar via losse ladder), ideaal voor bijkomende opslag. Vanuit de garage directe toegang tot de tuin. EERSTE VERDIEPING Op de eerste verdieping bevinden zich een overloop, twee slaapkamers, beide voorzien van laminaatvloer en airconditioning (2022), een bergruimte met cv-opstelling en een tweede badkamer met toilet, wastafel en douche. Vanuit de badkamer bereikt u via een vlizotrap de bergzolder. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele overeengekomen ontbindende voorwaarden (bijv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 475.000

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 486.350

3,04%

Anualmente

%

€ 23.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 475.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
137 m²
Área del lote
355 m²
Contenido
659 m³
Otra zona interior
41 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1925
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Essent (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
D

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
12 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

2 toiletten, 2 wastafels, en douche

Instalaciones de garaje

Vliering en elektra

Características adicionales

  • Airconditioning

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6227

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.