Aller directement au contenu
Logo de Ben Mordang Makelaardij

Demertstraat 27

6227AM Maastricht • Limburg

Disponible

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 3.467

Galerie de photos

Description

Vrijstaand woonhuis met aanbouw en garage op ruim perceel van 355 m² – levensloopbestendig wonen op een goede locatie. Deze woning, oorspronkelijk gebouwd rond 1925, beschikt over vier slaapkamers, twee badkamers en een ruime garage. De woning is gelegen op een royaal perceel van 355 m² en biedt een woonoppervlakte van circa 137 m². Dankzij de aanwezigheid van slaapkamers en sanitaire voorzieningen op de begane grond is de woning bovendien uitermate geschikt als levensloopbestendige woning. LIGGING De woning heeft een zeer gunstige ligging ten opzichte van het MUMC+, de Universiteit Maastricht en belangrijke uitvalswegen (A2 en A79 richting Luik, Eindhoven, Heerlen en Aken). In de directe omgeving vindt u diverse voorzieningen zoals scholen, sportfaciliteiten, gezondheidszorg en winkelcentrum De Leim. De binnenstad van Maastricht is snel en gemakkelijk bereikbaar per fiets, auto of openbaar vervoer. Daarnaast ligt de woning nabij een speelweide – ideaal voor gezinnen. BIJZONDERHEDEN • Vrijstaande woning met veel ruimte en potentie. • Levensloopbestendige indeling (slaapkamers en badkamer begane grond). • Het NEN2580 meetrapport is ter inzage beschikbaar. • Pannendak vernieuwd in ca. 2007. • Uitbouw in ca. 2009 gerealiseerd. • Kunststof kozijnen met HR++ beglazing. • Dakisolatie, deels muurisolatie. • Airco-installaties op de eerste verdieping (2022). • Screens aan achterzijde en horren aanwezig. • Cv-ketel (Remeha, 2025 – eigendom). Let op: bij verkoop zijn de niet-bewonersclausule en ouderdomsclausule van toepassing. De woning wordt verkocht in de huidige staat (“as is”). INDELING BEGANE GROND Via de entree/hal met tegelvloer betreedt u de woning. De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en een praktische trapberging. Aansluitend toegang tot de keuken. De keuken beschikt over een vinylvloer en is uitgerust met een aanbouwkeuken voorzien van een 4-pits kookplaat, vaatwasser, afzuigkap en koelkast. Vanuit de keuken bereikt u zowel een slaapkamer als de tussenhal. De tussenhal geeft toegang tot de toiletruimte met staand toilet en fonteintje, de badkamer met douche en wastafelmeubel en een tweede slaapkamer, beide met directe toegang tot de tuin. Eén slaapkamer heeft bovendien extra bergruimte, terwijl de tweede slaapkamer is voorzien van witgoedaansluitingen. TUIN De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt een ruim terras waar u heerlijk kunt genieten. GARAGE De ruime garage beschikt over een kantelpoort en een aparte loopdeur, wat extra gebruiksgemak biedt. De garage is tevens voorzien van een stortbak en een praktische vliering (bereikbaar via losse ladder), ideaal voor bijkomende opslag. Vanuit de garage directe toegang tot de tuin. EERSTE VERDIEPING Op de eerste verdieping bevinden zich een overloop, twee slaapkamers, beide voorzien van laminaatvloer en airconditioning (2022), een bergruimte met cv-opstelling en een tweede badkamer met toilet, wastafel en douche. Vanuit de badkamer bereikt u via een vlizotrap de bergzolder. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele overeengekomen ontbindende voorwaarden (bijv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
137 m²
Superficie du terrain
355 m²
Contenu
659 m³
Autre espace intérieur
41 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1925
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Essent (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
12 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 toiletten, 2 wastafels, en douche

Équipements de garage

Vliering en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6227

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.