Aller directement au contenu
Logo de Hypodomus Maastricht Lap & Pletsers

Bieslanderweg 12

6213AJ Maastricht • Limburg

Disponible

€ 595.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 608.750

Prix d'achat /m²: € 5.509

Galerie de photos

Description

Wonen op een toplocatie waar rust, natuur en stad samenkomen? Deze royale en goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning ligt direct aan het stadspark en het groene Jekerdal, met het centrum van Maastricht op loopafstand. De woning beschikt over een ruime oprit, garage, groot souterrain, drie slaapkamers, een moderne keuken en een sfeervolle L-vormige woonkamer. De fraai aangelegde, westelijk gelegen tuin maakt het geheel compleet. Ligging De Bieslanderweg is een van de meest geliefde locaties in Maastricht. Hier woon je in een rustige, groene omgeving met het historische stadscentrum binnen handbereik. De wijk Biesland staat bekend om haar charmante uitstraling, karakteristieke bebouwing en volwassen groen. In de directe omgeving vind je diverse voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer. Voor ontspanning wandel je zo het Jekerdal of het nabijgelegen stadspark in. Een unieke combinatie van natuur en stedelijke dynamiek. Indeling Souterrain: Ruim en praktisch souterrain, verdeeld over vier ruimtes. Overloop naar multifunctionele hobbyruimte (ca. 22 m²) Berging (ca. 13 m²) Technische ruimte met cv-opstelling (ca. 6 m², Remeha Avanta, 2010) Voorzien van mechanische ventilatie (2026), wat zorgt voor een prettig en goed geventileerd geheel. Begane grond: Entree via een kleine opstap. Hal met meterkast, garderobe en modern toilet met fonteintje. De L-vormige woonkamer (ca. 23 m²) is licht en sfeervol, met een mooie parketvloer en meerdere raampartijen. Via schuifdeuren is de eetkamer (ca. 14 m²) af te sluiten, ideaal voor zowel open als gescheiden gebruik. De eetkamer heeft openslaande deuren naar de tuin en aansluitend is de half open keuken welke compleet is uitgerust met o.a.: elektrische kookplaat, RVS afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken is eveneens toegang tot de tuin. De hal en de keuken zijn afgewerkt met een moderne antracieten tegelvloer. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers, badkamer en berging. -Slaapkamer 1 (ca. 15 m², achterzijde, voorzien van airconditioning) -Slaapkamer 2 (ca. 13 m², voorzijde) -Slaapkamer 3 (ca. 8 m², voorzijde) De betegelde badkamer (ca. 6 m²) beschikt over: dubbele wastafel, ligbad, douchecabine en tweede toilet. Daarnaast is er een praktische inpandige berging met witgoedaansluiting. De verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer. Zolder: Middels een luik te bereiken kleine/lage bergzolder. Buitenruimte: De fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het westen en biedt volop zon. De tuin beschikt over een terras, gazon en een praktische achterom via de oprit. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime oprit met plaats voor twee auto’s en een garage ca.14,2m² (5.05m x 2.81m) met houten openslaande deuren. Bijzonderheden: -Gelegen aan stadspark en het mooi natuurgebied Jekerdal. -Op loopafstand van het winkelcentrum Carré en historische binnenstad van Maastricht -Ruime oprit en garage -Souterrain met meerdere gebruiksmogelijkheden -Spouwmuurisolatie (2024) -Kunststof kozijnen (1e verdieping) met HR++ glas -Deels hardhouten kozijnen met isolerende beglazing -Nieuwe glas-in-loodramen met voorzetglas -Zonnescherm aan de achterzijde -Cv-ketel (Remeha Avanta, eigendom, 2010) -Airconditioning op slaapkamer (2021) -Gebruiksoppervlakte: ca. 156 m² Samenvatting Een comfortabele en ruime gezinswoning op een van de mooiste locaties van Maastricht, waar natuur en stad naadloos in elkaar overlopen. Ideaal voor wie rustig wil wonen met alle voorzieningen en het centrum binnen handbereik. AANSPRAKELIJKHEID Bovenstaande informatie betreft een globale omschrijving van het object. De gegevens zijn deels afkomstig van derden. Ondanks de grootst mogelijke zorgvuldigheid kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor de juistheid hiervan. Aan deze brochure en eventuele tekeningen kunnen geen rechten worden ontleend. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst pas tot stand komt nadat beide partijen de overeenkomst hebben ondertekend (schriftelijkheidsvereiste). Koper heeft te allen tijde het recht om, voor eigen rekening, een bouwkundige keuring te laten uitvoeren en/of andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud.

Prêt immobilier berekenen

€ 595.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 608.750

3,04%

Annuellement

%

€ 29.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 595.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
9 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een vliering, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
108 m²
Superficie du terrain
256 m²
Contenu
553 m³
Autre espace intérieur
49 m²
Espace de stockage externe
14 m²
Aire de la cour arrière
64 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1952
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Muurisolatie en voorzetramen
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en open ligging
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Parkieren
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6213

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.