Direkt zum Inhalt
Logo von Roelse Makelaardij

Achterstraat 1

3417EG Montfoort • Utrecht

Verfügbar

€ 599.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.840

2 % Übertragungssteuer (€ 11.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 613.340

Kaufpreis /m²: € 5.551

Fotoalbum

Beschreibung

Adres: Achterstraat 1 Plaats: Montfoort Vraagprijs: € 599.500,-- k.k. Wonen op een unieke plek in de historische binnenstad van Montfoort? Deze karaktervolle STADSWONING aan de Achterstraat 1 combineert sfeer, historie en een verrassend royale ACHTERTUIN met een lengte van ruim 35 meter. De woning springt direct in het oog dankzij de authentieke voorgevel en karakteristieke trapgevel aan de zijkant. Achter deze charmante uitstraling gaat een sfeervol woonhuis schuil met volop mogelijkheden én een buitenruimte die in de binnenstad zelden voorkomt. Alle voorzieningen zijn binnen handbereik, denk hierbij aan leuke terrasjes, eetgelegenheden, de winkels in de binnenstad, maar ook het Stadspark en de sportgelegenheden. Kenmerken Bouwjaar : 1977 Inhoud woning : 400 m³ Woonoppervlakte : 108 m² Perceel : 500 m² Energielabel : E, geldig t/m 2036 Indeling begane grond Een ruime hal met toegang tot de gezellige woonkamer, dichte keuken, toiletruimte en trapopgang. De woonkamer ademt sfeer dankzij de houten vloerdelen, de open haard met schouw en de dubbele deuren naar de achtertuin. De keuken is netjes uitgevoerd en biedt voldoende ruimte voor een grote kast of dressoir. Via de praktische bijkeuken bereikt u de zij- en achtertuin. 1e Verdieping Op de ruime overloop is vaste kast-/opbergruimte aanwezig en toegang naar de slaapkamers en badkamer. Er zijn 2 ruime slaapkamers. Beide zijn voorzien van een dakkapel en eentje heeft nog extra een dakvenster. De derde ruimte is nu in gebruik als opslagruimte en kan ingericht worden als werk-/hobbyplek. De compacte badkamer heeft ook een dakkapel en is voorzien van een ligbad/douchecombinatie, wastafelmeubel en handdoekradiator. Boven beide grote slaapkamers is met een losse trap nog een bergzolder bereikbaar. Tuin De fraai aangelegde achtertuin vormt zonder twijfel het absolute hoogtepunt van deze woning. Verschillende zonneterrassen, groene borders, een gazon en een charmant slingerpad zorgen voor een oase van rust en privacy midden in de stad. Dankzij de beschutte ligging geniet u hier de hele dag van zon en buitenleven. Een extra plus is de mogelijkheid om naast de woning een parkeerplaats op eigen terrein te realiseren, een luxe in de binnenstad. Aanvullende informatie - Er zijn verschillende tekeningen beschikbaar voor een complete verbouwing, opgemaakt door een architect; - CV-HR ketel nieuw geplaatst in 2025 - Airco slaapkamer geplaatst in 2024 Oplevering: eind augustus, begin september 2026

Hypothek berekenen

€ 599.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.840

2 % Übertragungssteuer (€ 11.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 613.340

3,04%

Jährlich

%

€ 29.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 599.500 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, geschakelde woning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
108 m²
Fläche des Grundstücks
500 m²
Inhalt
400 m³
Externe Berghalle
6 m²
Hinterhof Fläche
420 m²

Bau und Energie

Baujahr
1977
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HR (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
E

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in centrum, open ligging en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin
Gartenlage
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
14-05-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3417

Google Karten

Geografische Übersicht Montfoort

Entdecken Sie, wo Makler in Montfoort aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Montfoort

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Montfoort. In 2025 waren da 9.840 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 483.554.

Einwohner

9.840

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 483.554

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.786

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

201

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Montfoort
Jahr Einwohner
2021 9.885
2022 9.850
2023 9.920
2024 9.900
2025 9.840

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Montfoort
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 342.577
2022 EUR 375.403
2023 EUR 430.517
2024 EUR 458.291
2025 EUR 483.554

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.095 0-15: 1.555 15-25: 1.275 25-45: 2.135 45-65: 2.770

Ausbildungsstufe

Hoger

1.600

Praktisch

1.890

Middelbaar

3.260

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

500

Nederland

8.550

Buiten Europa

795

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 867
Appartementen 693
Tussenwoningen 1.786
Vrijstaande woningen 729
Twee-onder-één-kap woningen 300

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 16
1700 tot 1900 141
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 932
1970 tot 1980 1.025
1980 tot 1990 553
1990 tot 2000 524
2000 tot 2010 337
2010 tot 2020 205
2020 en later 192

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.292

Bezeichnung A

1.022

Bezeichnung B

795

Bezeichnung D

399

Bezeichnung G

283

Bezeichnung F

242

Bezeichnung E

180

Bezeichnung A+

47

Bezeichnung A+++

47

Bezeichnung A++

44

Bezeichnung A+++++

8

Bezeichnung A++++

6

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Montfoort
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.248 3.192
2021 1.411 3.201
2022 1.081 2.959
2023 935 2.798
2024 908 2.796

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 956 • Strom: 2.849

Huurwoning

Gas: 794 • Strom: 2.293

Koopwoning

Gas: 995 • Strom: 3.001

Appartement

Gas: 639 • Strom: 1.984

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.589

Vrijstaande woning

Gas: 1.363 • Strom: 3.644

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Strom: 3.422

Betriebsaktivität in Montfoort (2025)

Handel en HORECA 270
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 370
Overheid, onderwijs en zorg 165
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 95
Financiele diensten en onroerendgoed 105
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.510

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Montfoort
Periode Verbrechen
jan 2025 16
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 20
mei 2025 17
mrt 2025 23
nov 2024 18
nov 2025 14
okt 2024 11
okt 2025 19
sep 2024 19
sep 2025 7

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Montfoort.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Montfoort

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Montfoort?

Montfoort telt in 2025 ongeveer 9.840 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort is in 2025 circa € 483.554.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort ligt rond € 28.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Montfoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 201 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Montfoort?

In Montfoort komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.786 woningen.

Meer Häuser in Montfoort

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.