Direkt zum Inhalt
Logo von Nedereind Makelaars

Gazelleweide 14

3437CH Nieuwegein • Utrecht

Unterbreitung

€ 485.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 496.550

Kaufpreis /m²: € 4.076

Fotoalbum

Beschreibung

Welkom aan de Gazelleweide 14 in Nieuwegein een verrassend ruime, moderne en goed onderhouden tussenwoning waar je direct kunt genieten van comfort, rust en duurzaamheid. Deze woning biedt je circa 119 m² woonoppervlakte op een perceel van 128 m² en is de afgelopen jaren grondig gemoderniseerd. Bij binnenkomst tref je een nette entree met hal, vernieuwde meterkast (2026) en een strak afgewerkt toilet (2025). Een berging met vliering aan de voorzijde. De lichte woonkamer sluit mooi aan op de halfopen keuken en via de openslaande deuren stap je zo de tuin in. De achtertuin ligt op het noordoosten en grenst aan een groenvoorziening, wat zorgt voor extra privacy en een vrij gevoel. Achterin de tuin vind je een praktische berging en een achterom. Op de eerste verdieping heb je twee ruime slaapkamers. Er is een mogelijkheid om er drie slaapkamers van te maken. De moderne badkamer is in 2025 volledig is vernieuwd. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, een breed wastafelmeubel met twee kranen, een toilet, mooie inbouwspots en een verwarmde spiegel. De strakke afwerking en eigentijdse uitstraling maken dit een plek waar je je dag prettig begint en eindigt. De tweede verdieping biedt nog meer ruimte: hier vind je een royale derde slaapkamer, een overloop met wasmachine- en drogeraansluiting, de nieuwe cv-ketel (2026) en toegang tot een heerlijk balkon van circa 10 m² op het zuidwesten een fijne plek om van de middag- en avondzon te genieten. De woning is energiezuinig met energielabel A en beschikt over 12 zonnepanelen (2022), kunststof kozijnen met HR++ glas en een airco op één van de slaapkamers (2026), wat zorgt voor extra comfort in elk seizoen. Ook zijn de wanden en plafonds strak gestuct, wat bijdraagt aan de moderne uitstraling. De ligging is ideaal: je woont in een rustige, kindvriendelijke wijk met vrij uitzicht aan de voorzijde en groen aan de achterzijde. Winkelcentrum Muntplein ligt op loopafstand en ook scholen, openbaar vervoer (bus en tram) en uitvalswegen zoals de A2 en A12 zijn snel bereikbaar. Kortom: een moderne, duurzame en heerlijk lichte woning op een fijne plek. Wanneer kom je kijken? Nog beter is natuurlijk om een NVM-aankoopmakelaar mee te nemen. We kijken ernaar uit om je rond te leiden in deze woning. Bijzonderheden: - Energielabel A - Drie slaapkamers; met een mogelijkheid voor een vierde - 12 zonnepanelen - Strakke badkamer en toilet - Balkon van ca. 10 m2 - Tuinligging op het zuiden - Funderingsrisico: niet hoog (A, B, C) - Kindvriendelijke wijk - Voldoende bergruimte - Nabij gelegen faciliteiten, zoals winkels, scholen, sportverenigingen, openbaar vervoer en snelweg A2 en A12

Hypothek berekenen

€ 485.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 496.550

3,04%

Jährlich

%

€ 24.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 485.000 k.k.
Status
Unterbreitung
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
119 m²
Fläche des Grundstücks
128 m²
Inhalt
427 m³
Sonstiger Innenraum
8 m²
Gebäude mit Außenbereich
10 m²
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
60 m²

Bau und Energie

Baujahr
1978
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
29-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3437

Google Karten

Karte von Nieuwegein

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Nieuwegein

Wohn- und Viertelzahlen in Nieuwegein

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nieuwegein. In 2026 waren da 68.299 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 386.000.

Einwohner

68.299

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 386.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.759

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Einwohner
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Ausbildungsstufe

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

12.189

Bezeichnung A

7.575

Bezeichnung B

5.217

Bezeichnung D

2.936

Bezeichnung A+++

1.724

Bezeichnung A+

1.603

Bezeichnung E

734

Bezeichnung A++

678

Bezeichnung G

403

Bezeichnung F

357

Bezeichnung A++++

186

Bezeichnung A+++++

12

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 610 • Strom: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Strom: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Strom: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Strom: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Strom: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Strom: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Strom: 3.300

Betriebsaktivität in Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.500

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Nieuwegein
Periode Verbrechen
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nieuwegein.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Nieuwegein

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer Häuser in Nieuwegein

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.