Ir directamente al contenido
Logotipo de Nedereind Makelaars

Gazelleweide 14

3437CH Nieuwegein • Utrecht

Bajo precio

€ 485.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 496.550

Precio de compra /m²: € 4.076

Galería de fotos

Descripción

Welkom aan de Gazelleweide 14 in Nieuwegein een verrassend ruime, moderne en goed onderhouden tussenwoning waar je direct kunt genieten van comfort, rust en duurzaamheid. Deze woning biedt je circa 119 m² woonoppervlakte op een perceel van 128 m² en is de afgelopen jaren grondig gemoderniseerd. Bij binnenkomst tref je een nette entree met hal, vernieuwde meterkast (2026) en een strak afgewerkt toilet (2025). Een berging met vliering aan de voorzijde. De lichte woonkamer sluit mooi aan op de halfopen keuken en via de openslaande deuren stap je zo de tuin in. De achtertuin ligt op het noordoosten en grenst aan een groenvoorziening, wat zorgt voor extra privacy en een vrij gevoel. Achterin de tuin vind je een praktische berging en een achterom. Op de eerste verdieping heb je twee ruime slaapkamers. Er is een mogelijkheid om er drie slaapkamers van te maken. De moderne badkamer is in 2025 volledig is vernieuwd. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, een breed wastafelmeubel met twee kranen, een toilet, mooie inbouwspots en een verwarmde spiegel. De strakke afwerking en eigentijdse uitstraling maken dit een plek waar je je dag prettig begint en eindigt. De tweede verdieping biedt nog meer ruimte: hier vind je een royale derde slaapkamer, een overloop met wasmachine- en drogeraansluiting, de nieuwe cv-ketel (2026) en toegang tot een heerlijk balkon van circa 10 m² op het zuidwesten een fijne plek om van de middag- en avondzon te genieten. De woning is energiezuinig met energielabel A en beschikt over 12 zonnepanelen (2022), kunststof kozijnen met HR++ glas en een airco op één van de slaapkamers (2026), wat zorgt voor extra comfort in elk seizoen. Ook zijn de wanden en plafonds strak gestuct, wat bijdraagt aan de moderne uitstraling. De ligging is ideaal: je woont in een rustige, kindvriendelijke wijk met vrij uitzicht aan de voorzijde en groen aan de achterzijde. Winkelcentrum Muntplein ligt op loopafstand en ook scholen, openbaar vervoer (bus en tram) en uitvalswegen zoals de A2 en A12 zijn snel bereikbaar. Kortom: een moderne, duurzame en heerlijk lichte woning op een fijne plek. Wanneer kom je kijken? Nog beter is natuurlijk om een NVM-aankoopmakelaar mee te nemen. We kijken ernaar uit om je rond te leiden in deze woning. Bijzonderheden: - Energielabel A - Drie slaapkamers; met een mogelijkheid voor een vierde - 12 zonnepanelen - Strakke badkamer en toilet - Balkon van ca. 10 m2 - Tuinligging op het zuiden - Funderingsrisico: niet hoog (A, B, C) - Kindvriendelijke wijk - Voldoende bergruimte - Nabij gelegen faciliteiten, zoals winkels, scholen, sportverenigingen, openbaar vervoer en snelweg A2 en A12

Hipoteca berekenen

€ 485.000

Coste del comprador (estimado): € 11.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 496.550

3,04%

Anualmente

%

€ 24.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 485.000 k.k.
Estado
Bajo precio
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
119 m²
Área del lote
128 m²
Contenido
427 m³
Otra zona interior
8 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
60 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1978
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
29-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3437

Mapas de Google

Mapa de Nieuwegein

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nieuwegein

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.

Inhabitantes

68.299

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 386.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.759

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nieuwegein
Año Inhabitantes
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nieuwegein
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Nivel académico

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

12.189

Etiqueta A

7.575

Etiqueta B

5.217

Etiqueta D

2.936

Etiqueta A+++

1.724

Etiqueta A+

1.603

Etiqueta E

734

Etiqueta A++

678

Etiqueta G

403

Etiqueta F

357

Etiqueta A++++

186

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nieuwegein
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricidad: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricidad: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricidad: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Número total de establecimientos empresariales: 8.500

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nieuwegein
Periodo Delitos
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nieuwegein

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer viviendas in Nieuwegein

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.