Direkt zum Inhalt
Logo von OVERDUYN MAKELAARS

Muntplein 124

3437AX Nieuwegein • Utrecht

Verkauft

€ 315.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.150

2 % Übertragungssteuer (€ 6.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 323.150

Kaufpreis /m²: € 4.500

Fotoalbum

Beschreibung

Wonen aan het Muntplein in Nieuwegein. Dat is wonen met alle voorzieningen om de hoek, comfortabel, licht en helemaal van nu. Muntplein 124 is zo’n appartement waar je je meteen op je gemak voelt. Met een fijne indeling, een frisse afwerking, een ruime keuken, nieuwe badkamer en toilet, is het een plek waar je zonder gedoe kunt beginnen. Het balkon en de eigen berging maken het woongenot compleet. Kenmerken • ca 70 m² gebruiksoppervlakte wonen • Twee slaapkamers • Balkon van 3,88 m² op het westen • Externe berging van 4,49 m² • Energielabel C • Ruime keuken, vernieuwde badkamer en toilet • Ligging aan levendig plein met alle voorzieningen op loopafstand • Complex met lift en actieve VvE Wonen De woonkamer valt meteen op door het licht dat via de grote ramen binnenkomt en de rustige, zachte kleuren in het interieur. De ruimte voelt open en warm, zonder poespas. De keuken ligt halfopen aan de woonkamer en is modern afgewerkt met een donker werkblad, lichte fronten en al het gewenste apparatuur zoals een oven, kookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Het is een prettige plek om te koken terwijl je in contact blijft met de rest van de leefruimte. De vloeren zijn licht en onderhoudsarm, wat zorgt voor een rustige basis in het hele appartement. Slapen Er zijn twee slaapkamers, beide met goede afmetingen en prettig licht. De kamers zijn flexibel te gebruiken: als slaapkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte. De badkamer is recent vernieuwd en uitgevoerd met een ruime inloopdouche, dubbele wastafel en moderne tegels in zachte tinten. Het toilet bevindt zich apart, wat het dagelijks gebruik net wat praktischer maakt. Buitenruimte Aan de woonkamer grenst het balkon van bijna 4 m². Het ligt gunstig, met middag- en avondzon, waardoor je hier fijn kunt zitten na het werk of in het weekend. Het uitzicht op het levendige plein geeft gezelligheid, zonder dat het onrustig voelt. Daarnaast heb je een eigen berging op de begane grond, handig voor fietsen of seizoensspullen. Duurzaamheid Het appartement heeft energielabel C, met dubbel glas in de woon- en slaapruimtes en stadsverwarming als hoofdverwarming . Voor dit type appartement is dit een degelijk en energiezuinig niveau. Het complex wordt actief beheerd en er wordt structureel gewerkt aan onderhoud volgens het meerjarenplan van de VvE . Ligging en omgeving Het Muntplein ligt midden in Nieuwegein, met winkels, supermarkten, horeca en OV letterlijk om de hoek. Binnen enkele minuten fiets je naar Cityplaza. De tram naar Utrecht is snel bereikbaar en ook met de auto zit je zo op de A2, A12 en A27. De wijk is levendig maar overzichtelijk, met veel voorzieningen op loopafstand en groen in de directe omgeving. Alles bij elkaar een plek waar het dagelijks leven prettig en praktisch aanvoelt. Plan je bezichtiging eenvoudig en snel via: of neem contact op met ons kantoor via | 030 688 45 35. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 315.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.150

2 % Übertragungssteuer (€ 6.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 323.150

2,78%

Jährlich

%

€ 15.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 315.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
70 m²
Inhalt
213 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
1983
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Stadsverwarming
Warmes Wasser
Stadsverwarming
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
21-01-2026
Verkaufsdatum
08-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche en dubbele wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3437

Google Karten

Karte von Nieuwegein

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Nieuwegein

Wohn- und Viertelzahlen in Nieuwegein

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nieuwegein. In 2026 waren da 68.299 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 386.000.

Einwohner

68.299

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 386.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.759

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Einwohner
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Ausbildungsstufe

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

12.189

Bezeichnung A

7.575

Bezeichnung B

5.217

Bezeichnung D

2.936

Bezeichnung A+++

1.724

Bezeichnung A+

1.603

Bezeichnung E

734

Bezeichnung A++

678

Bezeichnung G

403

Bezeichnung F

357

Bezeichnung A++++

186

Bezeichnung A+++++

12

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Nieuwegein
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 610 • Strom: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Strom: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Strom: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Strom: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Strom: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Strom: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Strom: 3.300

Betriebsaktivität in Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.500

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Nieuwegein
Periode Verbrechen
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nieuwegein.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Nieuwegein

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer Häuser in Nieuwegein

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.