Ir directamente al contenido
Logotipo de OVERDUYN MAKELAARS

Muntplein 124

3437AX Nieuwegein • Utrecht

Vendido

€ 315.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 323.150

Precio de compra /m²: € 4.500

Galería de fotos

Descripción

Wonen aan het Muntplein in Nieuwegein. Dat is wonen met alle voorzieningen om de hoek, comfortabel, licht en helemaal van nu. Muntplein 124 is zo’n appartement waar je je meteen op je gemak voelt. Met een fijne indeling, een frisse afwerking, een ruime keuken, nieuwe badkamer en toilet, is het een plek waar je zonder gedoe kunt beginnen. Het balkon en de eigen berging maken het woongenot compleet. Kenmerken • ca 70 m² gebruiksoppervlakte wonen • Twee slaapkamers • Balkon van 3,88 m² op het westen • Externe berging van 4,49 m² • Energielabel C • Ruime keuken, vernieuwde badkamer en toilet • Ligging aan levendig plein met alle voorzieningen op loopafstand • Complex met lift en actieve VvE Wonen De woonkamer valt meteen op door het licht dat via de grote ramen binnenkomt en de rustige, zachte kleuren in het interieur. De ruimte voelt open en warm, zonder poespas. De keuken ligt halfopen aan de woonkamer en is modern afgewerkt met een donker werkblad, lichte fronten en al het gewenste apparatuur zoals een oven, kookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Het is een prettige plek om te koken terwijl je in contact blijft met de rest van de leefruimte. De vloeren zijn licht en onderhoudsarm, wat zorgt voor een rustige basis in het hele appartement. Slapen Er zijn twee slaapkamers, beide met goede afmetingen en prettig licht. De kamers zijn flexibel te gebruiken: als slaapkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte. De badkamer is recent vernieuwd en uitgevoerd met een ruime inloopdouche, dubbele wastafel en moderne tegels in zachte tinten. Het toilet bevindt zich apart, wat het dagelijks gebruik net wat praktischer maakt. Buitenruimte Aan de woonkamer grenst het balkon van bijna 4 m². Het ligt gunstig, met middag- en avondzon, waardoor je hier fijn kunt zitten na het werk of in het weekend. Het uitzicht op het levendige plein geeft gezelligheid, zonder dat het onrustig voelt. Daarnaast heb je een eigen berging op de begane grond, handig voor fietsen of seizoensspullen. Duurzaamheid Het appartement heeft energielabel C, met dubbel glas in de woon- en slaapruimtes en stadsverwarming als hoofdverwarming . Voor dit type appartement is dit een degelijk en energiezuinig niveau. Het complex wordt actief beheerd en er wordt structureel gewerkt aan onderhoud volgens het meerjarenplan van de VvE . Ligging en omgeving Het Muntplein ligt midden in Nieuwegein, met winkels, supermarkten, horeca en OV letterlijk om de hoek. Binnen enkele minuten fiets je naar Cityplaza. De tram naar Utrecht is snel bereikbaar en ook met de auto zit je zo op de A2, A12 en A27. De wijk is levendig maar overzichtelijk, met veel voorzieningen op loopafstand en groen in de directe omgeving. Alles bij elkaar een plek waar het dagelijks leven prettig en praktisch aanvoelt. Plan je bezichtiging eenvoudig en snel via: of neem contact op met ons kantoor via | 030 688 45 35. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 315.000

Coste del comprador (estimado): € 8.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 323.150

2,78%

Anualmente

%

€ 15.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 315.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
70 m²
Contenido
213 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1983
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Stadsverwarming
Agua tibia
Stadsverwarming
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
21-01-2026
Fecha de venta
08-03-2026

Instalaciones del baño

Douche en dubbele wastafel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3437

Mapas de Google

Mapa de Nieuwegein

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nieuwegein

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.

Inhabitantes

68.299

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 386.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.759

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nieuwegein
Año Inhabitantes
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nieuwegein
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Nivel académico

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

12.189

Etiqueta A

7.575

Etiqueta B

5.217

Etiqueta D

2.936

Etiqueta A+++

1.724

Etiqueta A+

1.603

Etiqueta E

734

Etiqueta A++

678

Etiqueta G

403

Etiqueta F

357

Etiqueta A++++

186

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nieuwegein
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricidad: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricidad: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricidad: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Número total de establecimientos empresariales: 8.500

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nieuwegein
Periodo Delitos
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nieuwegein

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer viviendas in Nieuwegein

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.