Direkt zum Inhalt
Logo von Ancora Makelaardij

van Limburg Stirumstraat 27 B

2201JM Noordwijk • Zuid-Holland

Verkauft

€ 475.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.350

2 % Übertragungssteuer (€ 9.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 486.350

Kaufpreis /m²: € 4.094

Fotoalbum

Beschreibung

Verrassend ruime eengezinswoning, gelegen in de oude dorpskern van Noordwijk-Binnen nabij o.a. de sfeervolle Voorstraat en het Lindenplein alsmede de Kerkstaat (winkelstraat). Vanuit deze verzorgde eengezinswoning met ruime woonkamer, 4 slaapkamers en achterplaats (patiotuin) is tevens het strand, zee en de duinen in een paar minuten te bereiken. De indeling van de woning is als volgt: Begane grond: entree, hal, verdiepte kelderkast, toiletruimte met vrijdragend toilet en fonteintje, ruime en lichte woonkamer met openslaande deuren naar de zonnig achtertuin. Open keuken uit 2019 eveneens met toegang naar de achtertuin. 1e verdieping: overloop, drie goed formaat slaapkamers en een moderne badkamer uit 2019 voorzien van douchecabine, duo wastafelmeubel en een vrijdragend toilet. 2e verdieping (via vaste trap bereikbaar): zeer royale zolderkamer met veel bergruimte, wasmachineaansluiting en c.v.-ketelopstelling. Eventueel kunt u hier eenvoudig een extra kamer creëren. Buiten: verzorgd aangelegde achtertuin op het zuiden voorzien zonwering en achterom. Tevens treft u hier een stenen berging. De woning is geheel voorzien van dubbele beglazing en gedeeltelijk van HR++ beglazing en wordt c.v.-gas verwarmd door middel van een Intergas HRE combiketel (huur) uit 2019. Bijzonderheden / kenmerken: - bouwjaar: 1937 - energielabel: F - woonoppervlakte: 116 m² - perceeloppervlakte: 73 m²

Hypothek berekenen

€ 475.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.350

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 486.350

3,04%

Jährlich

%

€ 23.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 475.000 k.k.

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
116 m²
Fläche des Grundstücks
73 m²
Inhalt
401 m³
Externe Berghalle
3 m²
Hinterhof Fläche
22 m²

Bau und Energie

Baujahr
1937
Kessel Cv
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, huur)
Energieausweis
F

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft