Direkt zum Inhalt
Logo von Ovida makelaars Heerlen

Beijlkensweg 118

6438KB Oirsbeek • Limburg

Verkauft

€ 559.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.030

2 % Übertragungssteuer (€ 11.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 572.030

Kaufpreis /m²: € 3.231

Fotoalbum

Beschreibung

Aan de rand van Oirsbeek is in 1989 deze vrijstaande woning gebouwd. De ligging is zeer geliefd vanwege het vrije uitzicht aan de voorzijde. Gedurende de afgelopen tien jaar is het huis verschillende keren aangepast aan de wensen en eisen van nu. Op de begane grond van het woonhuis zijn een slaap- en badkamer, waardoor gelijkvloers wonen tot de mogelijkheden behoort. Er zijn twee garages, waarvan een inpandig (4,50m x 2,67m) bereikbaar is en de ander vrijstaand (5,17m x 4,07m (gemiddeld)) in de tuin is gebouwd. Tijdens de bouw van de woning is volop aandacht besteed aan de isolatie ervan. Zo zijn het dak en de gevels geïsoleerd en zit in de kunststof kozijnen op de begane grond HR++ glas. Op de eerste verdieping zijn houten kozijnen met dubbel glas. De cv-ketel is in 2024 vervangen. Ook liggen er 12 zonnepanelen (eigendom) uit 2017. Al deze maatregelen samen zorgen voor energielabel B. Nagenoeg alle ramen hebben rolluiken. In Oirsbeek zijn alle winkels voor de dagelijkse boodschappen, diverse sportgelegenheden, basisonderwijs en een heerlijk wandelgebied. Indien uw bestemming buiten Oirsbeek ligt, dan zijn de ring- en snelweg binnen enkele autominuten bereikbaar. Via de ontvangsthal, met aangrenzend de meterkast en het gastentoilet, gaat u naar de L-vormige woonkamer, die ongeveer 36m² groot is. Aan de voorzijde geniet u van het groene uitzicht. Aan de achterzijde is de tweede woonkamer ofwel de tuinkamer. Deze is ongeveer 4,53m x 4,53m groot. De woonkamers worden met elkaar verbonden door de keuken (circa 3,23m x 2,76m), die is ingericht met een moderne U-vormige keuken, voorzien van de gewenste apparatuur. Eveneens zijn een grote slaapkamer en badkamer op de begane grond. De slaapkamer met kastenwand en zicht op de tuin is ongeveer 5,04m x 3,85m groot. De badkamer (circa 2,34m x 1,80m) is ingericht met douche, wastafelmeubel en toilet. Tenslotte is er de inpandig bereikbare garage (circa 4,50m x 2,67m), die momenteel dienst doet als wasruimte. Erboven is nog een bergzolder. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en de tweede badkamer. De slaapkamers zijn circa 6,56m x 4,00m (aan de voorzijde met vrij uitzicht), 4,62m x 2,78m en 3,24m x 2,41m. De tweede badkamer (circa 2,78m x 2,15m) is ingericht met een douche, wastafel en toilet. De tweede verdieping is bereikbaar via een vlizotrap en in gebruik als berging en stookruimte. De cv-ketel (Remeha Calenta uit 2024) is eigendom. In de onderhoudsarm aangelegde achtertuin staat de tweede garage/ een ruime stenen berging van ongeveer 4,07m (diep) x 5,17m (breed) met daarvoor de tweede lange oprit. U kunt kiezen tussen een plekje in de zon of onder het overdekt terras.

Hypothek berekenen

€ 559.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.030

2 % Übertragungssteuer (€ 11.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 572.030

3,04%

Jährlich

%

€ 27.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 559.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
173 m²
Fläche des Grundstücks
399 m²
Inhalt
756 m³
Sonstiger Innenraum
31 m²
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
20 m²
Hinterhof Fläche
130 m²

Bau und Energie

Baujahr
1989
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Calenta ACE 40c (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het noordoosten
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Inpandig en vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
2 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
26-06-2025
Verkaufsdatum
11-10-2025

Badezimmer Ausstattung

2 douches, 2 toiletten, wastafelmeubel, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • TV kabel en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6438

Google Karten

Standort von Oirsbeek

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Oirsbeek

Wohn- und Viertelzahlen in Oirsbeek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Oirsbeek. In 2026 waren da 3.569 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 335.000.

Einwohner

3.569

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 335.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

101

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Oirsbeek
Jahr Einwohner
2021 3.580
2022 3.595
2023 3.565
2024 3.590
2025 3.530
2026 3.569

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Oirsbeek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 245.000
2022 EUR 264.000
2023 EUR 305.000
2024 EUR 308.000
2025 EUR 335.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.010 0-15: 550 15-25: 295 25-45: 765 45-65: 950

Ausbildungsstufe

Hoger

1.070

Praktisch

470

Middelbaar

980

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

345

Nederland

2.980

Buiten Europa

200

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 266
Appartementen 132
Tussenwoningen 465
Vrijstaande woningen 371
Twee-onder-één-kap woningen 460

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 35
1925 tot 1950 121
1950 tot 1970 564
1970 tot 1980 456
1980 tot 1990 287
1990 tot 2000 61
2000 tot 2010 41
2010 tot 2020 33
2020 en later 8

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

464

Bezeichnung D

352

Bezeichnung B

267

Bezeichnung A

210

Bezeichnung F

199

Bezeichnung G

123

Bezeichnung E

91

Bezeichnung A+

13

Bezeichnung A+++

4

Bezeichnung A++

3

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Oirsbeek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.450 3.120
2021 1.650 3.190
2022 1.290 3.010
2023 1.060 2.910
2024 1.030 2.960

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Strom: 2.790

Huurwoning

Gas: 810 • Strom: 2.130

Koopwoning

Gas: 1.130 • Strom: 3.110

Appartement

Gas: 780 • Strom: 2.100

Tussenwoning

Gas: 960 • Strom: 2.680

Vrijstaande woning

Gas: 1.340 • Strom: 3.650

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.090 • Strom: 2.950

Betriebsaktivität in Oirsbeek (2025)

Handel en HORECA 50
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 85
Overheid, onderwijs en zorg 80
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Gesamtanzahl der Firmensitze: 355

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Oirsbeek
Periode Verbrechen
jan 2026 10
jul 2025 7
jun 2025 4
mei 2025 5
mrt 2025 8
mrt 2026 7
nov 2024 5
nov 2025 4
okt 2024 10
okt 2025 15
sep 2024 6
sep 2025 8

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Oirsbeek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Oirsbeek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Oirsbeek?

Oirsbeek telt in 2026 ongeveer 3.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oirsbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oirsbeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oirsbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oirsbeek ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oirsbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 101 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oirsbeek?

In Oirsbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 465 woningen.

Meer Häuser in Oirsbeek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.