Jump to content
Logo of Ovida makelaars Heerlen

Beijlkensweg 118

6438KB Oirsbeek • Limburg

Sold

€ 559.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 13.030

2% transfer tax (€ 11.180) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 572.030

Purchase price /m²: € 3.231

Photo Gallery

Description

Aan de rand van Oirsbeek is in 1989 deze vrijstaande woning gebouwd. De ligging is zeer geliefd vanwege het vrije uitzicht aan de voorzijde. Gedurende de afgelopen tien jaar is het huis verschillende keren aangepast aan de wensen en eisen van nu. Op de begane grond van het woonhuis zijn een slaap- en badkamer, waardoor gelijkvloers wonen tot de mogelijkheden behoort. Er zijn twee garages, waarvan een inpandig (4,50m x 2,67m) bereikbaar is en de ander vrijstaand (5,17m x 4,07m (gemiddeld)) in de tuin is gebouwd. Tijdens de bouw van de woning is volop aandacht besteed aan de isolatie ervan. Zo zijn het dak en de gevels geïsoleerd en zit in de kunststof kozijnen op de begane grond HR++ glas. Op de eerste verdieping zijn houten kozijnen met dubbel glas. De cv-ketel is in 2024 vervangen. Ook liggen er 12 zonnepanelen (eigendom) uit 2017. Al deze maatregelen samen zorgen voor energielabel B. Nagenoeg alle ramen hebben rolluiken. In Oirsbeek zijn alle winkels voor de dagelijkse boodschappen, diverse sportgelegenheden, basisonderwijs en een heerlijk wandelgebied. Indien uw bestemming buiten Oirsbeek ligt, dan zijn de ring- en snelweg binnen enkele autominuten bereikbaar. Via de ontvangsthal, met aangrenzend de meterkast en het gastentoilet, gaat u naar de L-vormige woonkamer, die ongeveer 36m² groot is. Aan de voorzijde geniet u van het groene uitzicht. Aan de achterzijde is de tweede woonkamer ofwel de tuinkamer. Deze is ongeveer 4,53m x 4,53m groot. De woonkamers worden met elkaar verbonden door de keuken (circa 3,23m x 2,76m), die is ingericht met een moderne U-vormige keuken, voorzien van de gewenste apparatuur. Eveneens zijn een grote slaapkamer en badkamer op de begane grond. De slaapkamer met kastenwand en zicht op de tuin is ongeveer 5,04m x 3,85m groot. De badkamer (circa 2,34m x 1,80m) is ingericht met douche, wastafelmeubel en toilet. Tenslotte is er de inpandig bereikbare garage (circa 4,50m x 2,67m), die momenteel dienst doet als wasruimte. Erboven is nog een bergzolder. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en de tweede badkamer. De slaapkamers zijn circa 6,56m x 4,00m (aan de voorzijde met vrij uitzicht), 4,62m x 2,78m en 3,24m x 2,41m. De tweede badkamer (circa 2,78m x 2,15m) is ingericht met een douche, wastafel en toilet. De tweede verdieping is bereikbaar via een vlizotrap en in gebruik als berging en stookruimte. De cv-ketel (Remeha Calenta uit 2024) is eigendom. In de onderhoudsarm aangelegde achtertuin staat de tweede garage/ een ruime stenen berging van ongeveer 4,07m (diep) x 5,17m (breed) met daarvoor de tweede lange oprit. U kunt kiezen tussen een plekje in de zon of onder het overdekt terras.

Mortgage berekenen

€ 559.000

Cost of copper (estimated): € 13.030

2% transfer tax (€ 11.180) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 572.030

3,04%

Yearly

%

€ 27.950

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 559.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, vrijstaande woning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
173 m²
Land area
399 m²
Content
756 m³
Other enclosed space
31 m²
Building bound outdoor space
4 m²
External storage space
20 m²
Backyard area
130 m²

Construction and Energy

Year of construction
1989
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha Calenta ACE 40c (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk en vrij uitzicht
Garden
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Garden location
gelegen op het noordoosten
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig en vrijstaande stenen garage
Garage capacity
2 car(s)

Planning

Available since
26-06-2025
Sale date
11-10-2025

Bathroom facilities

2 douches, 2 toiletten, wastafelmeubel, en wastafel

Additional features

  • TV kabel en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 6438

Google Maps

Location of Oirsbeek

Geographic orientation and real estate agent density in Oirsbeek

Residential and neighborhood statistics in Oirsbeek

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Oirsbeek. In 2026 were there 3.569 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 335.000.

Residents

3.569

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 335.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 35.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

101

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Oirsbeek
Year Residents
2021 3.580
2022 3.595
2023 3.565
2024 3.590
2025 3.530
2026 3.569

Annual WOZ value

WOZ value per year in Oirsbeek
Year Average WOZ
2021 EUR 245.000
2022 EUR 264.000
2023 EUR 305.000
2024 EUR 308.000
2025 EUR 335.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.010 0-15: 550 15-25: 295 25-45: 765 45-65: 950

Education level

Hoger

1.070

Praktisch

470

Middelbaar

980

Origin of residents (2025)

Europa

345

Nederland

2.980

Buiten Europa

200

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 266
Appartementen 132
Tussenwoningen 465
Vrijstaande woningen 371
Twee-onder-één-kap woningen 460

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 35
1925 tot 1950 121
1950 tot 1970 564
1970 tot 1980 456
1980 tot 1990 287
1990 tot 2000 61
2000 tot 2010 41
2010 tot 2020 33
2020 en later 8

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

464

Label D

352

Label B

267

Label A

210

Label F

199

Label G

123

Label E

91

Label A+

13

Label A+++

4

Label A++

3

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Oirsbeek
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.450 3.120
2021 1.650 3.190
2022 1.290 3.010
2023 1.060 2.910
2024 1.030 2.960

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Electricity: 2.790

Huurwoning

Gas: 810 • Electricity: 2.130

Koopwoning

Gas: 1.130 • Electricity: 3.110

Appartement

Gas: 780 • Electricity: 2.100

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricity: 2.680

Vrijstaande woning

Gas: 1.340 • Electricity: 3.650

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.090 • Electricity: 2.950

Business activity in Oirsbeek (2025)

Handel en HORECA 50
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 85
Overheid, onderwijs en zorg 80
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Total number of company establishments: 355

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Oirsbeek
Period Crimes
jan 2026 10
jul 2025 7
jun 2025 4
mei 2025 5
mrt 2025 8
mrt 2026 7
nov 2024 5
nov 2025 4
okt 2024 10
okt 2025 15
sep 2024 6
sep 2025 8

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Oirsbeek.

Frequently asked questions about living in Oirsbeek

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Oirsbeek?

Oirsbeek telt in 2026 ongeveer 3.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oirsbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oirsbeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oirsbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oirsbeek ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oirsbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 101 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oirsbeek?

In Oirsbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 465 woningen.

Meer houses in Oirsbeek

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.