Direkt zum Inhalt
Logo von HOME makelaars

Gasthuisstraat 4

7571CC Oldenzaal • Overijssel

Verfügbar

€ 430.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.450

2 % Übertragungssteuer (€ 8.600) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 440.450

Kaufpreis /m²: € 4.574

Fotoalbum

Beschreibung

Droom jij van gelijkvloers wonen midden in het centrum van Oldenzaal? Dit zijn de appartementen aan de Gasthuisstraat, waar je de deur uitstapt en direct de gezelligheid van het centrum inloopt. Even langs de markt voor verse boodschappen, spontaan een terrasje pakken of nog snel die ene winkel binnenlopen… hier ligt alles letterlijk op loopafstand. City life | Het bruisende stadsleven ligt hier aan je voeten, terwijl je thuis juist geniet van rust, comfort en het gemak van gelijkvloers wonen. En wil je even een dagje weg met de trein of juist ontsnappen in het groen? Vanuit hier wandel je net zo makkelijk richting de Engelse tuin of loop je zo naar het station voor een dagje weg. Comfortabel thuiskomen | Met je tas vol boodschappen en lekkers van de markt om de hoek loop je terug naar huis, waar de automatische deuren van de gezamenlijke entree je al verwelkomen. De lift of trap brengt je comfortabel naar de eerste woonlaag waar het appartement zich bevindt. Op de begane grond beschik je daarnaast over een eigen fietsenberging, ideaal voor extra opslagruimte of om de fiets veilig binnen te zetten. Heb je een auto? Dan zijn er parkeermogelijkheden in de straat én volop plekken beschikbaar op het Molkenboer. Hier heb je de optie om parkeervergunningen aan te vragen, zodat je door de hele stad kunt parkeren. Royale leefruimte | Eenmaal binnen valt direct op hoe ruimtelijk en licht het appartement aanvoelt. De woonkamer met open keuken vormt het hart van het huis; een plek waar koken, tafelen en ontspannen vanzelf in elkaar overlopen. Hier is ruimte genoeg voor een grote eettafel en een grote loungehoek. Vanuit de woonkamer stap je zo het overdekte balkon op met uitzicht op de iconische Plechelmustoren. Je dag afsluiten met een borrel op je eigen terras hartje centrum… dat is de ultieme centrumbeleving! Slapen & baden | Ook de 2 slaapkamers verrassen door hun formaat. Beide kamers zijn royaal opgezet en bieden toegang tot de moderne badkamer. De hotel chique badkamer is in 2023 vernieuwd en strak afgewerkt. De ruime inloopdouche met regendouche en het brede wastafelmeubel maken het plaatje compleet. Daarnaast bevindt zich in de hal een separaat toilet, wel zo prettig voor wanneer er gasten over de vloer komen. Extra bergruimte | In het appartement beschik je nog over een extra ruimte om te bergen en te wassen. Alles netjes weggewerkt achter de vaste schuifkasten. Voor wie houdt van het gemak van wonen in het centrum, maar tegelijkertijd rust en ruimte belangrijk vindt, is dit appartement een perfecte match. Hier ervaar je het centrum wonen zonder concessies te doen aan wooncomfort.

Hypothek berekenen

€ 430.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.450

2 % Übertragungssteuer (€ 8.600) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 440.450

2,78%

Jährlich

%

€ 21.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 430.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
94 m²
Inhalt
285 m³
Gebäude mit Außenbereich
7 m²
Externe Berghalle
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
1996
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
AWB (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in centrum

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 7571

Google Karten

Oldenzaal auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Oldenzaal

Wohn- und Viertelzahlen in Oldenzaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Oldenzaal. In 2026 waren da 32.033 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 360.000.

Einwohner

32.033

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 360.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

936

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Oldenzaal
Jahr Einwohner
2022 31.741
2023 31.925
2024 31.794
2025 32.021
2026 32.033

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Oldenzaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 251.000
2022 EUR 280.000
2023 EUR 332.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 360.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 8.214 0-15: 4.447 15-25: 3.764 25-45: 6.911 45-65: 8.697

Ausbildungsstufe

Hoger

33

Praktisch

25

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.328

Nederland

26.365

Buiten Europa

3.328

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.829
Appartementen 3.456
Tussenwoningen 5.126
Vrijstaande woningen 1.991
Twee-onder-één-kap woningen 1.628

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 107
1900 tot 1925 614
1925 tot 1950 1.110
1950 tot 1970 3.561
1970 tot 1980 3.038
1980 tot 1990 1.679
1990 tot 2000 1.434
2000 tot 2010 857
2010 tot 2020 504
2020 en later 408

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

4.491

Bezeichnung A

3.114

Bezeichnung B

2.641

Bezeichnung D

1.594

Bezeichnung G

902

Bezeichnung F

840

Bezeichnung E

823

Bezeichnung A+++

297

Bezeichnung A+

248

Bezeichnung A++

194

Bezeichnung A++++

55

Bezeichnung A+++++

8

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Oldenzaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.220 2.850
2021 1.480 2.890
2022 1.160 2.710
2023 950 2.610
2024 920 2.710

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Strom: 2.650

Huurwoning

Gas: 740 • Strom: 1.910

Koopwoning

Gas: 1.080 • Strom: 3.040

Appartement

Gas: 640 • Strom: 1.860

Tussenwoning

Gas: 880 • Strom: 2.440

Vrijstaande woning

Gas: 1.420 • Strom: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.130 • Strom: 3.070

Betriebsaktivität in Oldenzaal (2025)

Handel en HORECA 795
Nijverheid en energie 465
Zakelijke dienstverlening 950
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 275
Financiele diensten en onroerendgoed 270
Cultuur, recreatie en overige diensten 400

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.895

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Oldenzaal
Periode Verbrechen
jan 2026 74
jul 2025 78
jun 2025 93
mei 2025 76
mrt 2025 104
mrt 2026 84
nov 2024 69
nov 2025 68
okt 2024 65
okt 2025 58
sep 2024 98
sep 2025 54

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Oldenzaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Oldenzaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Oldenzaal?

Oldenzaal telt in 2026 ongeveer 32.033 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oldenzaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oldenzaal is in 2025 circa € 360.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oldenzaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oldenzaal ligt rond € 33.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oldenzaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 936 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oldenzaal?

In Oldenzaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.126 woningen.

Meer Häuser in Oldenzaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.