Direkt zum Inhalt
Logo von ERA Makelaardij Amerstreek

Smidshof 11

4941JW Raamsdonksveer • Noord-Brabant

Verkauft unter Vorbehalt

€ 265.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.150

2 % Übertragungssteuer (€ 5.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 272.150

Kaufpreis /m²: € 5.196

Fotoalbum

Beschreibung

Smidshof 11 Raamsdonksveer Starters en Senioren opgelet!!! In het gezellige centrum van Raamsdonksveer gelegen keurig afgewerkt 2-kamer appartement op de begane grond en een dubbele eigen berging. Het complex is gebouwd in 1977 en is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. Het appartement heeft een oppervlakte van ca. 51m2 en een zonnige tuin overwegend op het noordwesten gelegen met een oppervlakte van 35m2. Verwarming en warm water middels eigen c.v.-ketel Remeha Avanta (bouwjaar 2017). Deze aantrekkelijke woning is gelegen in het centrum. In de directe omgeving is voldoende parkeergelegenheid. De winkels en uitgaansgelegenheden zijn letterlijk om de hoek te vinden. Bijdrage aan de vereniging van eigenaren: € 117,- per maand INDELING BEGANE GROND: Centrale hal met brievenbussen en bellentableau, een trapopgang en een vaste berging aan de achterzijde gelegen nabij het complex. In de centrale hal is de eigen meterkast (4 groepen en 1 aardlekschakelaar) gesitueerd. APPARTEMENT: Hal met toegang tot de deels betegelde toiletruimte met staand closet en fonteintje en de ruime en lichte woonkamer ca. 23m2 met een grote vaste kast en de woonkamer is voorzien van een extra zijraam met rolluik. De keuken is aan de achterzijde gelegen met een net keukenblok in rechte opstelling geplaatst en voorzien van een afzuigkap, voorts een vaste kast met opstelling c.v.-ketel en in de keuken bevinden zich anderzijds een extra werkblad en de aansluiting voor de wasapparatuur en de vaatwasser. Ook is vanuit de keuken de achtertuin toegankelijk. Vanuit de woonkamer is de ruime slaapkamer van ca. 12m2 te bereiken en vanuit de slaapkamer toegang tot de volledig betegelde badkamer met inloopdouche en vaste wastafel. Het gehele appartement is voorzien van een nette laminaatvloer, gestucte wandafwerking en spuitwerk plafonds. De zonnige achtertuin is op het noordwesten en beschikt over een vrijstaande stenen berging met daarnaast nog een extra houten berging. Beide bergingen zijn voorzien van elektra. De achtertuin beschikt voorts nog over een elektrisch zonnescherm en een eigen achterom. Kortom: dit is jouw kans op een fantastische start! Wil je deze topper met eigen ogen zien? Neem vandaag nog contact op voor een bezichtiging.

Hypothek berekenen

€ 265.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.150

2 % Übertragungssteuer (€ 5.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 272.150

2,78%

Jährlich

%

€ 13.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 265.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Benedenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen
Lage in
Begane grond

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
51 m²
Inhalt
183 m³
Externe Berghalle
5 m²
Hinterhof Fläche
35 m²

Bau und Energie

Baujahr
1977
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Garten
Achtertuin
Gartenlage
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
10-03-2026
Verkaufsdatum
12-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 4941

Google Karten

Raamsdonksveer auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Raamsdonksveer

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Raamsdonksveer. In 2025 waren da 12.510 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 371.000.

Einwohner

12.510

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 371.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

390

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Raamsdonksveer
Jahr Einwohner
2021 12.475
2022 12.475
2023 12.580
2024 12.550
2025 12.510

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Raamsdonksveer
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 270.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 335.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 371.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.870 0-15: 1.820 15-25: 1.410 25-45: 2.895 45-65: 3.505

Ausbildungsstufe

Hoger

2.150

Praktisch

2.980

Middelbaar

4.160

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

775

Nederland

10.820

Buiten Europa

915

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.163
Appartementen 1.203
Tussenwoningen 2.047
Vrijstaande woningen 675
Twee-onder-één-kap woningen 737

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 218
1925 tot 1950 273
1950 tot 1970 1.235
1970 tot 1980 1.292
1980 tot 1990 988
1990 tot 2000 567
2000 tot 2010 479
2010 tot 2020 150
2020 en later 70

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.841

Bezeichnung A

1.614

Bezeichnung B

1.219

Bezeichnung D

375

Bezeichnung G

254

Bezeichnung F

204

Bezeichnung E

147

Bezeichnung A+++

110

Bezeichnung A++++

71

Bezeichnung A+

65

Bezeichnung A++

31

Bezeichnung A+++++

7

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Raamsdonksveer
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.160 2.970
2021 1.280 3.010
2022 970 2.800
2023 840 2.630
2024 810 2.690

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 890 • Strom: 2.630

Huurwoning

Gas: 640 • Strom: 2.030

Koopwoning

Gas: 970 • Strom: 2.990

Appartement

Gas: 440 • Strom: 1.870

Tussenwoning

Gas: 790 • Strom: 2.540

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Strom: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.010 • Strom: 2.870

Betriebsaktivität in Raamsdonksveer (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 380
Overheid, onderwijs en zorg 200
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.640

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Raamsdonksveer
Periode Verbrechen
jan 2026 27
jul 2025 34
jun 2025 40
mei 2025 36
mrt 2025 35
mrt 2026 31
nov 2024 42
nov 2025 24
okt 2024 44
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 33

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Raamsdonksveer.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Raamsdonksveer

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Raamsdonksveer?

Raamsdonksveer telt in 2025 ongeveer 12.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer?

De gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer is in 2025 circa € 371.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer ligt rond € 33.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Raamsdonksveer?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 390 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Raamsdonksveer?

In Raamsdonksveer komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.047 woningen.

Meer Häuser in Raamsdonksveer

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.