Ir directamente al contenido
Logotipo de ERA Makelaardij Amerstreek

Smidshof 11

4941JW Raamsdonksveer • Noord-Brabant

Vendido bajo reserva

€ 265.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 272.150

Precio de compra /m²: € 5.196

Galería de fotos

Descripción

Smidshof 11 Raamsdonksveer Starters en Senioren opgelet!!! In het gezellige centrum van Raamsdonksveer gelegen keurig afgewerkt 2-kamer appartement op de begane grond en een dubbele eigen berging. Het complex is gebouwd in 1977 en is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. Het appartement heeft een oppervlakte van ca. 51m2 en een zonnige tuin overwegend op het noordwesten gelegen met een oppervlakte van 35m2. Verwarming en warm water middels eigen c.v.-ketel Remeha Avanta (bouwjaar 2017). Deze aantrekkelijke woning is gelegen in het centrum. In de directe omgeving is voldoende parkeergelegenheid. De winkels en uitgaansgelegenheden zijn letterlijk om de hoek te vinden. Bijdrage aan de vereniging van eigenaren: € 117,- per maand INDELING BEGANE GROND: Centrale hal met brievenbussen en bellentableau, een trapopgang en een vaste berging aan de achterzijde gelegen nabij het complex. In de centrale hal is de eigen meterkast (4 groepen en 1 aardlekschakelaar) gesitueerd. APPARTEMENT: Hal met toegang tot de deels betegelde toiletruimte met staand closet en fonteintje en de ruime en lichte woonkamer ca. 23m2 met een grote vaste kast en de woonkamer is voorzien van een extra zijraam met rolluik. De keuken is aan de achterzijde gelegen met een net keukenblok in rechte opstelling geplaatst en voorzien van een afzuigkap, voorts een vaste kast met opstelling c.v.-ketel en in de keuken bevinden zich anderzijds een extra werkblad en de aansluiting voor de wasapparatuur en de vaatwasser. Ook is vanuit de keuken de achtertuin toegankelijk. Vanuit de woonkamer is de ruime slaapkamer van ca. 12m2 te bereiken en vanuit de slaapkamer toegang tot de volledig betegelde badkamer met inloopdouche en vaste wastafel. Het gehele appartement is voorzien van een nette laminaatvloer, gestucte wandafwerking en spuitwerk plafonds. De zonnige achtertuin is op het noordwesten en beschikt over een vrijstaande stenen berging met daarnaast nog een extra houten berging. Beide bergingen zijn voorzien van elektra. De achtertuin beschikt voorts nog over een elektrisch zonnescherm en een eigen achterom. Kortom: dit is jouw kans op een fantastische start! Wil je deze topper met eigen ogen zien? Neem vandaag nog contact op voor een bezichtiging.

Hipoteca berekenen

€ 265.000

Coste del comprador (estimado): € 7.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 272.150

2,78%

Anualmente

%

€ 13.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 265.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Benedenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
51 m²
Contenido
183 m³
Espacio de almacenamiento externo
5 m²
Área del jardín trasero
35 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1977
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
10-03-2026
Fecha de venta
12-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche en wastafel

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4941

Mapas de Google

Raamsdonksveer en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Raamsdonksveer

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Raamsdonksveer. En 2025 había 12.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 371.000.

Inhabitantes

12.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 371.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

390

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Raamsdonksveer
Año Inhabitantes
2021 12.475
2022 12.475
2023 12.580
2024 12.550
2025 12.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Raamsdonksveer
Año Promedio WOZ
2021 EUR 270.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 335.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 371.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.870 0-15: 1.820 15-25: 1.410 25-45: 2.895 45-65: 3.505

Nivel académico

Hoger

2.150

Praktisch

2.980

Middelbaar

4.160

Origen de los residentes (2025)

Europa

775

Nederland

10.820

Buiten Europa

915

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.163
Appartementen 1.203
Tussenwoningen 2.047
Vrijstaande woningen 675
Twee-onder-één-kap woningen 737

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 218
1925 tot 1950 273
1950 tot 1970 1.235
1970 tot 1980 1.292
1980 tot 1990 988
1990 tot 2000 567
2000 tot 2010 479
2010 tot 2020 150
2020 en later 70

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.841

Etiqueta A

1.614

Etiqueta B

1.219

Etiqueta D

375

Etiqueta G

254

Etiqueta F

204

Etiqueta E

147

Etiqueta A+++

110

Etiqueta A++++

71

Etiqueta A+

65

Etiqueta A++

31

Etiqueta A+++++

7

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Raamsdonksveer
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.160 2.970
2021 1.280 3.010
2022 970 2.800
2023 840 2.630
2024 810 2.690

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.630

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 2.030

Koopwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.990

Appartement

Gas: 440 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.540

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricidad: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.870

Actividad empresarial en Raamsdonksveer (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 380
Overheid, onderwijs en zorg 200
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Número total de establecimientos empresariales: 1.640

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Raamsdonksveer
Periodo Delitos
jan 2026 27
jul 2025 34
jun 2025 40
mei 2025 36
mrt 2025 35
mrt 2026 31
nov 2024 42
nov 2025 24
okt 2024 44
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 33

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Raamsdonksveer.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Raamsdonksveer

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Raamsdonksveer?

Raamsdonksveer telt in 2025 ongeveer 12.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer?

De gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer is in 2025 circa € 371.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer ligt rond € 33.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Raamsdonksveer?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 390 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Raamsdonksveer?

In Raamsdonksveer komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.047 woningen.

Meer viviendas in Raamsdonksveer

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.