Ir directamente al contenido
Logotipo de ERA Makelaardij Amerstreek

Kuiperijstraat 7

4942VM Raamsdonksveer • Noord-Brabant

Disponible

€ 758.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.010

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.160) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 775.010

Precio de compra /m²: € 4.120

Galería de fotos

Descripción

Exclusief genieten: Een royale vrijstaande woning met luxe serre en een uitmuntend afwerkingsniveau. Stelt u zich eens voor: wonen in een royale vrijstaande woning waar werkelijk over elk detail is nagedacht. Een huis dat niet alleen ruimte biedt, maar ook een gevoel van luxe en pure rust ademt. Deze instapklare woning in de geliefde wijk “Achter de Hoeven” is in 2021 voorzien van een gloednieuwe design-badkamer en beschikt nu over een prachtige, lichte serre. Met 184 m² puur woongenot en een uitmuntende staat van onderhoud, is dit een plek waar u direct kunt beginnen met genieten. Kenmerken op een rij: • Woonoppervlakte: 184 m² (inclusief serre) • Inhoud: 665 m³ • Bouwjaar: 2000 • Energielabel: A • Perceel: 311 m² Waarom dit uw nieuwe thuis is: • Luxe Serre (ca. 11 m²): Een heerlijke extra leefruimte waar u het hele jaar door geniet van het daglicht en de tuin. • Uitmuntende afwerking: Hoogwaardige materialen, strak schilderwerk en een tijdloos design. • Nieuwe Badkamer (2021): Een moderne wellness-ervaring met hoogwaardig sanitair. • Ruimte voor alles: 5 royale slaapkamers, een grote kelder (10 m²) en een riante garage met bergzolder. • Zonovergoten tuin: Perfecte ligging op het westen met een modern terras en maximale privacy. • Duurzaamheid: volledig geïsoleerd en voorzien van 10 zonnepanelen resulteert in Energielabel A Begane grond: Een warm welkom Bij binnenkomst in de imposante hal ervaart u direct de kwaliteit van de bouw. De hal met moderne toiletruimte en meterkast leidt u naar de royale living. De prachtige PVC vloer en de sfeervolle open haard maken dit een echte familiekamer. De grote erker aan de voorzijde zorgt voor een speelse lichtinval. De serre & keuken aan de achterzijde is een prachtige serre van ca. 11 m² aangebouwd. Dit is de ideale plek voor een kop koffie in de ochtendzon of een goed boek terwijl u uitkijkt over de strak aangelegde tuin. De open keuken van Siematic is een droom voor elke kookliefhebber: recent geüpgraded, voorzien van een luxe granieten blad en topapparatuur van Siemens. Handig detail: vanuit het achterportaal heeft u toegang tot de ruime kelder (10 m²) op stahoogte. Ideaal als koele provisieruimte of wijnkelder! Eerste verdieping: luxe bij u thuis De eerste verdieping biedt drie grote en ruime slaapkamers, waarbij de hoofdslaapkamer beschikt over een prachtige luxe ingebouwde kastenwand en eigen balkon via openslaande deuren. De badkamer (2021) is het pronkstuk van deze verdieping: een oase van rust met een riant ligbad, een riante inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en stijlvol tegelwerk. De gehele verdieping is voorzien van horren en een moderne laminaatvloer. Tweede verdieping: Zeeën van ruimte De vaste trap brengt u naar de verrassend ruime tweede verdieping. Hier vindt u een praktische was-/stookruimte en nog eens twee volwaardige slaapkamers. Dankzij de Velux dakramen en de slimme bergruimte achter de knieschotten is elke vierkante meter hier optimaal benut. Buitenleven: Optimaal genieten De achtertuin is een verlengstuk van uw woonkamer. Dankzij de ligging op het westen geniet u hier tot in de late uurtjes van de zon. Het terras is voorzien van een elektrisch zonnescherm voor de warmere dagen. De vrijstaande garage (in spouw gebouwd) is meer dan alleen een plek voor de auto; met een plavuizen vloer, elektrische roldeur en een grote bergzolder biedt dit talloze mogelijkheden voor hobby of opslag. Uw auto’s parkeert u natuurlijk op de eigen, ruime oprit (geschikt voor 2 a 3 auto's). De omgeving Gelegen in een rustige, kindvriendelijke straat in de gewilde wijk “Achter de Hoeven”. Hier woont u in de luwte, maar bent u binnen enkele minuten op de A27 of A59. Bent u klaar om te verhuizen naar deze vrijstaande woning?

Hipoteca berekenen

€ 758.000

Coste del comprador (estimado): € 17.010

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.160) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 775.010

3,04%

Anualmente

%

€ 37.900

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 758.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
9 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
184 m²
Área del lote
311 m²
Contenido
665 m³
Otra zona interior
10 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
14 m²
Espacio de almacenamiento externo
32 m²
Área del jardín trasero
138 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2000
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Schilddak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
29-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4942

Mapas de Google

Raamsdonksveer en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Raamsdonksveer

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Raamsdonksveer. En 2025 había 12.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 371.000.

Inhabitantes

12.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 371.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

390

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Raamsdonksveer
Año Inhabitantes
2021 12.475
2022 12.475
2023 12.580
2024 12.550
2025 12.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Raamsdonksveer
Año Promedio WOZ
2021 EUR 270.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 335.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 371.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.870 0-15: 1.820 15-25: 1.410 25-45: 2.895 45-65: 3.505

Nivel académico

Hoger

2.150

Praktisch

2.980

Middelbaar

4.160

Origen de los residentes (2025)

Europa

775

Nederland

10.820

Buiten Europa

915

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.163
Appartementen 1.203
Tussenwoningen 2.047
Vrijstaande woningen 675
Twee-onder-één-kap woningen 737

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 218
1925 tot 1950 273
1950 tot 1970 1.235
1970 tot 1980 1.292
1980 tot 1990 988
1990 tot 2000 567
2000 tot 2010 479
2010 tot 2020 150
2020 en later 70

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.841

Etiqueta A

1.614

Etiqueta B

1.219

Etiqueta D

375

Etiqueta G

254

Etiqueta F

204

Etiqueta E

147

Etiqueta A+++

110

Etiqueta A++++

71

Etiqueta A+

65

Etiqueta A++

31

Etiqueta A+++++

7

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Raamsdonksveer
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.160 2.970
2021 1.280 3.010
2022 970 2.800
2023 840 2.630
2024 810 2.690

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.630

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 2.030

Koopwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.990

Appartement

Gas: 440 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.540

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricidad: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.870

Actividad empresarial en Raamsdonksveer (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 380
Overheid, onderwijs en zorg 200
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Número total de establecimientos empresariales: 1.640

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Raamsdonksveer
Periodo Delitos
jan 2026 27
jul 2025 34
jun 2025 40
mei 2025 36
mrt 2025 35
mrt 2026 31
nov 2024 42
nov 2025 24
okt 2024 44
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 33

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Raamsdonksveer.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Raamsdonksveer

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Raamsdonksveer?

Raamsdonksveer telt in 2025 ongeveer 12.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer?

De gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer is in 2025 circa € 371.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer ligt rond € 33.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Raamsdonksveer?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 390 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Raamsdonksveer?

In Raamsdonksveer komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.047 woningen.

Meer viviendas in Raamsdonksveer

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.