Direkt zum Inhalt
Logo von Het Waare Huis makelaars

Creijenhoek 31

5241LP Rosmalen • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 575.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.350

2 % Übertragungssteuer (€ 11.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 588.350

Kaufpreis /m²: € 4.228

Fotoalbum

Beschreibung

Jouw Waare (t)Huis aan Creijenhoek 31 in Rosmalen! Ben je op zoek naar een ruime twee-onder-een-kapwoning met volop mogelijkheden? Dan is dit jouw kans! Deze woning beschikt over een royale woonkamer, een uitgebouwde keuken, maar liefst drie slaapkamers (met mogelijkheid tot meer), een grote garage, oprit voor twee auto’s en een fijne tuin met overkapping. De woning is enigszins gedateerd, maar altijd goed onderhouden en daarmee een uitstekende basis om geheel naar eigen smaak te moderniseren. Locatie: De woning is gelegen in een rustige en groene woonwijk in Rosmalen. De omgeving kenmerkt zich door een prettige woonomgeving met veel ruimte en groen. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand. Ook het centrum van Rosmalen en uitvalswegen richting ’s-Hertogenbosch en de A2/A59 zijn goed bereikbaar. Een fijne plek voor gezinnen die comfortabel en rustig willen wonen met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Goed om te weten: - de woning een ruime twee-onder-een-kapwoning betreft met veel leefruimte en mogelijkheden voor modernisering naar eigen wens; - de hal toegang biedt tot de meterkast, het toilet en de woonkamer; - de woonkamer is voorzien van een nette houten vloer, grote raampartijen en een prettige lichtinval; - de keuken is gelegen in de uitbouw en is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron en een koelkast; - de begane grond beschikt over een praktische indeling met een directe verbinding tussen woonkamer, eetkamer en keuken; - op de eerste verdieping twee ruime slaapkamers aanwezig zijn en een complete badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel; - de tweede verdieping beschikt over een derde slaapkamer en daarnaast voldoende ruimte biedt voor het realiseren van extra (slaap)kamers; - de woning is voorzien van 14 zonnepanelen, wat bijdraagt aan lagere energielasten; - de woning wordt verwarmd middels een Nefit cv-ketel uit 2005; - de woning beschikt over een ruime oprit met plaats voor twee auto’s en een inpandige grote garage; - de achtertuin is gelegen op het noordoosten en beschikt over een overkapping waar het heerlijk zitten is; - de woning goed onderhouden is, maar qua afwerking gedateerd en daarmee ideaal voor kopers die hun eigen woonwensen willen realiseren; - oplevering in overleg. Benieuwd of dit jouw Waare (T)huis wordt? We laten het je graag zien tijdens een bezichtiging!

Hypothek berekenen

€ 575.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.350

2 % Übertragungssteuer (€ 11.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 588.350

3,04%

Jährlich

%

€ 28.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 575.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
136 m²
Fläche des Grundstücks
219 m²
Inhalt
549 m³
Sonstiger Innenraum
19 m²
Gebäude mit Außenbereich
13 m²
Hinterhof Fläche
80 m²

Bau und Energie

Baujahr
1992
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 5241

Google Karten

Karte von Rosmalen

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Rosmalen

Wohn- und Viertelzahlen in Rosmalen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Rosmalen. In 2025 waren da 39.915 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 489.295.

Einwohner

39.915

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 489.295

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 20.422

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.342

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Rosmalen
Jahr Einwohner
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Rosmalen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Ausbildungsstufe

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

5.212

Bezeichnung C

4.654

Bezeichnung B

2.540

Bezeichnung D

1.375

Bezeichnung A+++

1.024

Bezeichnung F

702

Bezeichnung A+

592

Bezeichnung E

461

Bezeichnung G

416

Bezeichnung A++++

385

Bezeichnung A++

272

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Rosmalen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 917 • Strom: 2.982

Huurwoning

Gas: 659 • Strom: 2.156

Koopwoning

Gas: 972 • Strom: 3.253

Appartement

Gas: 506 • Strom: 1.807

Tussenwoning

Gas: 833 • Strom: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Strom: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.031 • Strom: 3.312

Betriebsaktivität in Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Gesamtanzahl der Firmensitze: 5.720

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Rosmalen
Periode Verbrechen
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Rosmalen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Rosmalen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer Häuser in Rosmalen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.