Direkt zum Inhalt
Logo von Bon & Breed Makelaardij

Hagelingerweg 277

2071CH Santpoort-Noord • Noord-Holland

Verfügbar

€ 725.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.350

2 % Übertragungssteuer (€ 14.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 741.350

Kaufpreis /m²: € 5.754

Fotoalbum

Beschreibung

Op een levendige en geliefde locatie in het sfeervolle dorp Santpoort-Noord ligt deze karakteristieke en goed onderhouden half vrijstaande woning met maar liefst 2 parkeerplaatsen op eigen grond. Een unieke kans voor wie op zoek is naar een woning met authentieke charme én hedendaags comfort. De woning is gebouwd in 1935 en veel originele details zijn bewaard gebleven, zoals bijvoorbeeld de karakteristieke ronde voordeur, de royale hal met bordestrap, kleurrijke glas-in-loodramen en de paneeldeuren in de gehele woning. De ruime hal leidt je naar de gezellige woonkamer met erker, waar de houtkachel zorgt voor een knusse sfeer tijdens de koudere maanden. Dankzij de openslaande deuren loop je zo de zonnige achtertuin met vrijstaande houten schuur en achterom. Een heerlijke plek om te genieten van de middag- en avondzon (west ligging). De luxe keuken uit 2021 in jaren ’30 stijl is een echte eyecatcher, compleet met granieten werkblad, een 5-pits fornuis met authentieke schouw en diverse inbouwapparatuur (vaatwasser, combi-oven, koelkast en close-in boiler). Wat deze woning extra bijzonder maakt, is de extra kamer op de begane grond. Perfect als thuiswerkplek, speel of tv-kamer – ideaal voor gezinnen of thuiswerkers. Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers en een nette badkamer met douchecabine, toilet en wastafelmeubel. De tweede verdieping biedt een royale zolder kamer met dakkapel én een praktische bergkamer – volop ruimte dus! De ligging maakt het plaatje compleet. In de gezellige dorpskern van Santpoort-Noord vind je een heerlijke winkelstraat met een groot en zeer divers aanbod. Er zijn leuke restaurantjes en cafés en tevens zijn er in de nabije omgeving basisscholen, sportfaciliteiten en het openbaarvervoer te vinden. Met een paar minuten fietsen ben je al in de duinen en fiets je richting het strand van IJmuiden, Bloemendaal of Zandvoort aan Zee. De andere kant op liggen Haarlem Centrum en het recreatiegebied Spaarnwoude, op korte fietsafstand. Maar ook de uitvalswegen liggen om de hoek waaronder richting Haarlem, Amsterdam en Schiphol. Kortom: een sfeervolle en verrassend ingedeelde woning op een toplocatie, waar je zó in kunt trekken. Plan snel een bezichtiging en ervaar het zelf! Bijzonderheden * Luxe keuken uit 2021 * Buitenschilderwerk 2023 * Gevels gereinigd, opnieuw gevoegd en geimpregneerd * Kap geisoleerd en dakpannen vernieuwd 2023 * 11 zonnepanelen geplaatst in 2023 * Geheel voorzien van HR++ met geluidsisolerende folie * CV-combiketel Remeha 2019 * Energielabel C

Hypothek berekenen

€ 725.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.350

2 % Übertragungssteuer (€ 14.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 741.350

3,04%

Jährlich

%

€ 36.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 725.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
126 m²
Fläche des Grundstücks
172 m²
Inhalt
467 m³
Gebäude mit Außenbereich
5 m²
Externe Berghalle
5 m²
Hinterhof Fläche
48 m²

Bau und Energie

Baujahr
1934
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel en elektrische boiler
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energieausweis
C

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 2071

Google Karten

Standort von Santpoort-Noord

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Santpoort-Noord

Wohn- und Viertelzahlen in Santpoort-Noord

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Santpoort-Noord. In 2025 waren da 7.265 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 551.000.

Einwohner

7.265

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 551.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 40.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

261

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Einwohner
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Ausbildungsstufe

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

711

Bezeichnung F

631

Bezeichnung G

559

Bezeichnung E

422

Bezeichnung D

359

Bezeichnung A

335

Bezeichnung B

325

Bezeichnung A+

17

Bezeichnung A++

11

Bezeichnung A+++

7

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Strom: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Strom: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Strom: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Strom: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Strom: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Strom: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Strom: 2.990

Betriebsaktivität in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.110

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Santpoort-Noord
Periode Verbrechen
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Santpoort-Noord.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Santpoort-Noord

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer Häuser in Santpoort-Noord

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.