Direkt zum Inhalt
Logo von VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Roos en Beeklaan 35

2071TB Santpoort-Noord • Noord-Holland

Verfügbar

€ 1.495.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 31.750

2 % Übertragungssteuer (€ 29.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 1.526.750

Kaufpreis /m²: € 7.952

Fotoalbum

Beschreibung

Charmante vrijstaande villa (type bungalow) op prachtige, zonnige kavel met schitterende voor-, zij en achtertuin, zwembad met winteroverkapping (hele jaar door zwemmen), sfeervolle veranda en riante, inpandige garage. Maar liefst 861 m2 eigen grond, 188 m2 woonoppervlakte plus 24 m2 inpandige garage. Prachtige ligging: in ruim opgezette, groene woonwijk, nabij wandelparken en duinen, op loopafstand van NS station en sportaccommodaties, dichtbij winkels en diverse scholen en prima verbinding met uitvalswegen naar onder andere Haarlem en Amsterdam. Indeling: Parterre: entree; royale hal met bordestrap; garderobe; modern toilet met fontein; ruime woonkamer met gashaard en zandstenen schouw, eikenhouten vloer en openslaande deuren naar de achtertuin; moderne eetkeuken, voorzien van composiet aanrecht, gaskookplaat, afzuigkap, recente vaatwasser, nieuwe close-in boiler, combi-magnetron, oven, koelkast en vriezer. Masterbedroom met schuifpui naar de achtertuin; grote, luxe badkamer met ligbad voorzien van lucht- en waterjets, inloopdouche met sunshower, wastafelmeubel, 2e toilet en handdoekradiator. Binnendoor bereikbare, ruime en verwarmde garage met bergvliering; daarachter de praktische bijkeuken met inbouwkasten, wastafel, aansluiting voor wasmachine/droger en (pomp)installatie voor het zwembad. 1e etage: overloop; masterbedroom met inbouwkast en flinke berging; 2e slaapkamer; 3e slaapkamer. 2e badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en 3e toilet. Vliering. Bijzonderheden: - Karakteristieke villa met leistenen dak - Energielabel B - Prachtige ligging - Riant perceel - Mooi aangelegde tuinen - Buitenzwembad - Volop zon en privacy - Ruime gezinswoning, maar ook geschikt voor senioren! - Gelijkvloers wonen mogelijk - Verwarming middels CV-combiketel uit 2017 met luchtwarmtepomp uit 2023 - Vloerverwarming in hal, keuken en badkamer op de parterre - 8 zonnepanelen - Laadpaal voor auto op de oprit aanwezig - Uitgebreide elektra groepenkast (18 groepen met aardlekschakelaars) - Glasvezel aanwezig - Markiezen bedienbaar op zonne-energie - Alarm- en camerabeveiliging - Overdracht in overleg, vanaf medio augustus 2026 mogelijk

Hypothek berekenen

€ 1.495.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 31.750

2 % Übertragungssteuer (€ 29.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 1.526.750

3,04%

Jährlich

%

€ 74.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 1.495.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Bungalow, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
188 m²
Fläche des Grundstücks
861 m²
Inhalt
799 m³
Sonstiger Innenraum
24 m²
Gebäude mit Außenbereich
11 m²
Externe Berghalle
16 m²
Hinterhof Fläche
394 m²

Bau und Energie

Baujahr
1967
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met leisteen
Isolierung
Dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel en warmtepomp
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Trendline Bosch Nefit ( combiketel uit 2017)
Energieausweis
B

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het westen
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

2 dubbele wastafels, 2 inloopdouches, ligbad, en toilet

Garagen Einrichtungen

Elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • zonnepanelen
  • en zwembad

Karten

Postkarten

Postkarten für 2071

Google Karten

Standort von Santpoort-Noord

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Santpoort-Noord

Wohn- und Viertelzahlen in Santpoort-Noord

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Santpoort-Noord. In 2025 waren da 7.265 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 551.000.

Einwohner

7.265

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 551.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 40.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

261

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Einwohner
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Ausbildungsstufe

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

711

Bezeichnung F

631

Bezeichnung G

559

Bezeichnung E

422

Bezeichnung D

359

Bezeichnung A

335

Bezeichnung B

325

Bezeichnung A+

17

Bezeichnung A++

11

Bezeichnung A+++

7

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Strom: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Strom: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Strom: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Strom: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Strom: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Strom: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Strom: 2.990

Betriebsaktivität in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.110

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Santpoort-Noord
Periode Verbrechen
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Santpoort-Noord.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Santpoort-Noord

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer Häuser in Santpoort-Noord

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.