Direkt zum Inhalt
Logo von MVS makelaardij

Den Hil 4

5845HM Sint Anthonis • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 450.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.850

2 % Übertragungssteuer (€ 9.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 460.850

Kaufpreis /m²: € 3.571

Fotoalbum

Beschreibung

Den Hil 4, 5845 HM SINT ANTHONIS. Welkom in deze perfect afgewerkte en smaakvol uitgebouwde woning, een verrassend ruim en instapklaar thuis met volop wooncomfort. Deze charmante helft van een dubbel woonhuis beschikt over een carport en een schitterende tuinkamer met een prettig uitzicht op de tuin. Hier geniet je van rust, privacy en stijlvolle leefruimtes. INDELING: Begane grond: Bij binnenkomst tref je een nette entree met meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Dan volgt de sfeervolle woonkamer met een open keuken, waar licht en ruimte centraal staan. De woonkamer vormt samen met de keuken een uitnodigende leefruimte, ideaal voor zowel ontspannen als gezellig samenzijn. Via stijlvolle en-suite deuren bereik je de ruime eetkamer, die het hart van de woning vormt. Dankzij de directe verbinding met zowel de tuin als de functionele ruimtes is dit een heerlijke plek om samen te komen. Aansluitend aan de eetkamer bevindt zich de praktische bijkeuken met wasmachineaansluiting en een vaste kastenwand, die volop bergruimte biedt. Daarnaast is vanuit de eetkamer de gang bereikbaar, waar zich een apart toilet bevindt. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot drie ruime slaapkamers en een badkamer. Eén van de slaapkamers is voorzien van een kastenwand, wat zorgt voor extra bergruimte en een nette uitstraling. De stijlvolle badkamer is geheel betegeld en uitgerust met een douche, tweede toilet, een bad en een wastafelmeubel. Tweede verdieping: Via een vaste trap bereik je de royale zolderverdieping. Deze verdieping leent zich uitstekend voor het creëren van een extra hobby- of werkkamer. Achter de vaste schuifwand bevindt zich handige bergruimte. Buiten: De woning beschikt over een verzorgde tuin met een sfeervolle overkapping met terras en een houten tuinhuis. Deze buitenruimte biedt volop mogelijkheden om te ontspannen of gezellig te genieten met familie en vrienden. Voor de woning bevindt zich een carport met ruimte voor het parkeren van een auto. BIJZONDERHEDEN: - Uitbouw 2005. - Badkamer vernieuwd in 2013, keuken in 2016. - Vloerverwarming begane grond 2016. - PVC vloer keuken 2016. - Overkapping 2018. - Platte daken zijn vernieuwd in 2015 (dakkapellen, garage) en 2023 (carport, tuinkamer, toilet). - Buitenschilderwerk 2025. - Nieuwe grasmatten gelegd 2025. - 12 zonnepanelen van 300 WP (2018).

Hypothek berekenen

€ 450.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.850

2 % Übertragungssteuer (€ 9.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 460.850

2,78%

Jährlich

%

€ 22.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 450.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
126 m²
Fläche des Grundstücks
247 m²
Inhalt
491 m³
Sonstiger Innenraum
13 m²
Gebäude mit Außenbereich
14 m²
Externe Berghalle
5 m²
Hinterhof Fläche
99 m²

Bau und Energie

Baujahr
1991
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Garage met carport
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5845

Google Karten

Karte von Sint Anthonis

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Sint Anthonis

Wohn- und Viertelzahlen in Sint Anthonis

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Sint Anthonis. In 2025 waren da 4.285 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 408.000.

Einwohner

4.285

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 408.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

82

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Sint Anthonis
Jahr Einwohner
2021 4.160
2022 4.180
2023 4.260
2024 4.300
2025 4.285

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Sint Anthonis
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 282.425
2022 EUR 314.000
2023 EUR 353.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 408.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.250 0-15: 535 15-25: 450 25-45: 900 45-65: 1.155

Ausbildungsstufe

Hoger

930

Praktisch

700

Middelbaar

1.520

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

275

Nederland

3.755

Buiten Europa

255

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 235
Appartementen 381
Tussenwoningen 322
Vrijstaande woningen 772
Twee-onder-één-kap woningen 470

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 3
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 59
1925 tot 1950 124
1950 tot 1970 484
1970 tot 1980 289
1980 tot 1990 355
1990 tot 2000 181
2000 tot 2010 183
2010 tot 2020 45
2020 en later 192

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

488

Bezeichnung C

466

Bezeichnung B

315

Bezeichnung D

206

Bezeichnung E

156

Bezeichnung F

146

Bezeichnung G

137

Bezeichnung A+++

42

Bezeichnung A+

19

Bezeichnung A++++

16

Bezeichnung A++

5

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Sint Anthonis
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.462 3.241
2021 1.667 3.289
2022 1.260 3.060
2023 1.030 2.910
2024 990 2.960

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 800 • Strom: 2.460

Huurwoning

Gas: 770 • Strom: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.150 • Strom: 3.330

Appartement

Gas: 700 • Strom: 1.730

Tussenwoning

Gas: 710 • Strom: 2.160

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Strom: 3.840

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 970 • Strom: 2.790

Betriebsaktivität in Sint Anthonis (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 95
Overheid, onderwijs en zorg 80
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Gesamtanzahl der Firmensitze: 490

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Sint Anthonis
Periode Verbrechen
jan 2025 5
jan 2026 3
jul 2025 4
jun 2025 9
mei 2025 7
mrt 2025 7
nov 2024 4
nov 2025 0
okt 2024 5
okt 2025 5
sep 2024 14
sep 2025 11

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Sint Anthonis.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Sint Anthonis

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Sint Anthonis?

Sint Anthonis telt in 2025 ongeveer 4.285 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sint Anthonis?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sint Anthonis is in 2025 circa € 408.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sint Anthonis?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sint Anthonis ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sint Anthonis?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 82 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sint Anthonis?

In Sint Anthonis komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 772 woningen.

Meer Häuser in Sint Anthonis

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.