Aller directement au contenu
Logo de MVS makelaardij

Den Hil 4

5845HM Sint Anthonis • Noord-Brabant

Disponible

€ 450.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 460.850

Prix d'achat /m²: € 3.571

Galerie de photos

Description

Den Hil 4, 5845 HM SINT ANTHONIS. Welkom in deze perfect afgewerkte en smaakvol uitgebouwde woning, een verrassend ruim en instapklaar thuis met volop wooncomfort. Deze charmante helft van een dubbel woonhuis beschikt over een carport en een schitterende tuinkamer met een prettig uitzicht op de tuin. Hier geniet je van rust, privacy en stijlvolle leefruimtes. INDELING: Begane grond: Bij binnenkomst tref je een nette entree met meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Dan volgt de sfeervolle woonkamer met een open keuken, waar licht en ruimte centraal staan. De woonkamer vormt samen met de keuken een uitnodigende leefruimte, ideaal voor zowel ontspannen als gezellig samenzijn. Via stijlvolle en-suite deuren bereik je de ruime eetkamer, die het hart van de woning vormt. Dankzij de directe verbinding met zowel de tuin als de functionele ruimtes is dit een heerlijke plek om samen te komen. Aansluitend aan de eetkamer bevindt zich de praktische bijkeuken met wasmachineaansluiting en een vaste kastenwand, die volop bergruimte biedt. Daarnaast is vanuit de eetkamer de gang bereikbaar, waar zich een apart toilet bevindt. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot drie ruime slaapkamers en een badkamer. Eén van de slaapkamers is voorzien van een kastenwand, wat zorgt voor extra bergruimte en een nette uitstraling. De stijlvolle badkamer is geheel betegeld en uitgerust met een douche, tweede toilet, een bad en een wastafelmeubel. Tweede verdieping: Via een vaste trap bereik je de royale zolderverdieping. Deze verdieping leent zich uitstekend voor het creëren van een extra hobby- of werkkamer. Achter de vaste schuifwand bevindt zich handige bergruimte. Buiten: De woning beschikt over een verzorgde tuin met een sfeervolle overkapping met terras en een houten tuinhuis. Deze buitenruimte biedt volop mogelijkheden om te ontspannen of gezellig te genieten met familie en vrienden. Voor de woning bevindt zich een carport met ruimte voor het parkeren van een auto. BIJZONDERHEDEN: - Uitbouw 2005. - Badkamer vernieuwd in 2013, keuken in 2016. - Vloerverwarming begane grond 2016. - PVC vloer keuken 2016. - Overkapping 2018. - Platte daken zijn vernieuwd in 2015 (dakkapellen, garage) en 2023 (carport, tuinkamer, toilet). - Buitenschilderwerk 2025. - Nieuwe grasmatten gelegd 2025. - 12 zonnepanelen van 300 WP (2018).

Prêt immobilier berekenen

€ 450.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 460.850

2,78%

Annuellement

%

€ 22.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 450.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
126 m²
Superficie du terrain
247 m²
Contenu
491 m³
Autre espace intérieur
13 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
14 m²
Espace de stockage externe
5 m²
Aire de la cour arrière
99 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1991
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Garage met carport
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5845

Google Maps

Carte de Sint Anthonis

Aperçu spatial du site de travail dans Sint Anthonis

Chiffres de logement et de quartier dans Sint Anthonis

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Sint Anthonis. En 2025 étaient 4.285 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 408.000.

Résidents

4.285

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 408.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

82

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Sint Anthonis
Année Résidents
2021 4.160
2022 4.180
2023 4.260
2024 4.300
2025 4.285

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Sint Anthonis
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 282.425
2022 EUR 314.000
2023 EUR 353.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 408.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.250 0-15: 535 15-25: 450 25-45: 900 45-65: 1.155

Niveau d'enseignement

Hoger

930

Praktisch

700

Middelbaar

1.520

Origine des habitants (2025)

Europa

275

Nederland

3.755

Buiten Europa

255

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 235
Appartementen 381
Tussenwoningen 322
Vrijstaande woningen 772
Twee-onder-één-kap woningen 470

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 59
1925 tot 1950 124
1950 tot 1970 484
1970 tot 1980 289
1980 tot 1990 355
1990 tot 2000 181
2000 tot 2010 183
2010 tot 2020 45
2020 en later 192

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

488

Étiquette C

466

Étiquette B

315

Étiquette D

206

Étiquette E

156

Étiquette F

146

Étiquette G

137

Étiquette A+++

42

Étiquette A+

19

Étiquette A++++

16

Étiquette A++

5

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Sint Anthonis
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.462 3.241
2021 1.667 3.289
2022 1.260 3.060
2023 1.030 2.910
2024 990 2.960

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 800 • Électricité: 2.460

Huurwoning

Gaz: 770 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 1.150 • Électricité: 3.330

Appartement

Gaz: 700 • Électricité: 1.730

Tussenwoning

Gaz: 710 • Électricité: 2.160

Vrijstaande woning

Gaz: 1.390 • Électricité: 3.840

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 970 • Électricité: 2.790

Activité dans Sint Anthonis (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 95
Overheid, onderwijs en zorg 80
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Nombre total d'établissements: 490

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Sint Anthonis
Période Délits
jan 2025 5
jan 2026 3
jul 2025 4
jun 2025 9
mei 2025 7
mrt 2025 7
nov 2024 4
nov 2025 0
okt 2024 5
okt 2025 5
sep 2024 14
sep 2025 11

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Sint Anthonis.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Sint Anthonis

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Sint Anthonis?

Sint Anthonis telt in 2025 ongeveer 4.285 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sint Anthonis?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sint Anthonis is in 2025 circa € 408.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sint Anthonis?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sint Anthonis ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sint Anthonis?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 82 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sint Anthonis?

In Sint Anthonis komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 772 woningen.

Meer maisons in Sint Anthonis

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.