Direkt zum Inhalt
Logo von Mijn Makelaar Steenwijk

Raadssingel 30

8332GT Steenwijk • Overijssel

Verfügbar

€ 485.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 496.550

Kaufpreis /m²: € 2.975

Fotoalbum

Raadssingel 30 Steenwijk
Bild 50

Beschreibung

In de populaire wijk "de Woldmeenthe" ligt op deze prachtige locatie met zicht over water en landerijen deze royale en goed onderhouden 2-onder-1 kapwoning met garage/berging. De woning beschikt over 4 slaapkamers, een ruime badkamer met separaat toilet en een verzorgde hoekkeuken met bijkeuken. Het geheel staat op een perceel van 253 m² eigen grond. De indeling is als volgt: Begane grond: Entree, hal met trapopgang naar de verdieping, meterkast en gemoderniseerd toilet. Toegang tot de ruime L- vormige woonkamer met brede erker waar je kunt genieten van een vrij uitzicht over het brede water en de landerijen met bosschages. De pellet kachel zorgt voor extra warmte en sfeer in de koudere dagen. Aansluitend de verzorgde half open keuken in hoekopstelling die in 2015 vernieuwd is en voorzien is van diverse inbouwapparatuur. Vervolgens de bijkeuken met buitendeur, gootsteen en verhoogde wasmachineaansluiting, alsmede de toegang tot de berging ( in de garage). 1e verdieping: Ruim en licht overloop met trapopgang naar de 2e verdieping, 3 slaapkamers (circa 16 m², 12 m² en 11 m²) en een royale badkamer die in 2021 is vernieuwd. De badkamer is uitgerust met inloopdouche, wastafelmeubel en een bad. Verder is er een separaat toilet. 2e verdieping: De voorzolder biedt voldoende opbergruimte en is voorzien van knieschotten. Hier bevinden zich ook de de CV-ketel en de WTW installatie. Verder is er een 4e slaapkamer met een dakraam. De achtertuin op het noord oosten is verzorgd aangelegd met o.a. terrassen, een overkapping en een praktisch schuurtje. Uiteraard is het huis volledig goed geisoleerd en zijn er 9 zonnepanelen ( 2021) aanwezig. De zeer gewilde woonwijk 'Woldmeenthe' heeft veel groenvoorzieningen en waterpartijen. Een fijne ligging nabij het centrum van de stad met winkels en theater én op loopafstand van het Medisch Centrum en het NS Intercity-station. De wijk wordt op een natuurlijke wijze begrensd door het water van de 'Steenwijker Aa' met daarachter landerijen en schitterend natuurgebied, waaronder het waterrijke Nationaal Park ‘Weerribben en Wieden’, de bossen van 'de Woldberg' en het 'Landgoed De Eese' en de heide, vennen en stuifzand in Havelte op korte afstand. Vanuit de wijk is er directe aansluiting op de A32 richting Leeuwarden en Meppel/Zwolle en via de A6 bij Emmeloord is het slechts anderhalf uur rijden naar Amsterdam en via Heerenveen en Drachten (A32-A7) slechts een goed uur naar Groningen.

Hypothek berekenen

€ 485.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 496.550

3,04%

Jährlich

%

€ 24.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 485.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
163 m²
Fläche des Grundstücks
253 m²
Inhalt
604 m³
Sonstiger Innenraum
13 m²
Gebäude mit Außenbereich
18 m²
Externe Berghalle
3 m²
Hinterhof Fläche
90 m²

Bau und Energie

Baujahr
2002
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Schilddak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energieausweis
A+

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 8332

Google Karten

Steenwijk auf der Karte

Erkunden Sie Steenwijk und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Steenwijk

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Steenwijk. In 2025 waren da 17.620 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 286.000.

Einwohner

17.620

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 286.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 30.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

752

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Steenwijk
Jahr Einwohner
2021 17.110
2022 17.200
2023 17.495
2024 17.515
2025 17.620

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Steenwijk
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 201.000
2022 EUR 223.000
2023 EUR 259.000
2024 EUR 273.000
2025 EUR 286.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.410 0-15: 2.545 15-25: 1.945 25-45: 4.020 45-65: 4.705

Ausbildungsstufe

Hoger

3.430

Praktisch

3.610

Middelbaar

5.860

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

895

Nederland

14.700

Buiten Europa

2.015

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.533
Appartementen 2.308
Tussenwoningen 2.702
Vrijstaande woningen 994
Twee-onder-één-kap woningen 1.292

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 228
1900 tot 1925 477
1925 tot 1950 604
1950 tot 1970 1.136
1970 tot 1980 1.623
1980 tot 1990 605
1990 tot 2000 975
2000 tot 2010 999
2010 tot 2020 449
2020 en later 525

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

2.392

Bezeichnung C

2.334

Bezeichnung B

1.559

Bezeichnung D

683

Bezeichnung G

582

Bezeichnung F

405

Bezeichnung E

336

Bezeichnung A+++

214

Bezeichnung A+

188

Bezeichnung A++++

181

Bezeichnung A++

131

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Steenwijk
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.180 2.470
2021 1.340 2.530
2022 1.050 2.410
2023 870 2.310
2024 840 2.380

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 960 • Strom: 2.390

Huurwoning

Gas: 750 • Strom: 1.840

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.720

Appartement

Gas: 650 • Strom: 1.670

Tussenwoning

Gas: 860 • Strom: 2.220

Vrijstaande woning

Gas: 1.180 • Strom: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Strom: 2.610

Betriebsaktivität in Steenwijk (2025)

Handel en HORECA 465
Nijverheid en energie 330
Zakelijke dienstverlening 395
Overheid, onderwijs en zorg 320
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 115
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 210

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.950

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Steenwijk
Periode Verbrechen
jan 2025 58
jan 2026 49
jul 2025 62
jun 2025 66
mei 2025 71
mrt 2025 57
nov 2024 56
nov 2025 54
okt 2024 45
okt 2025 78
sep 2024 57
sep 2025 76

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Steenwijk.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Steenwijk

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Steenwijk?

Steenwijk telt in 2025 ongeveer 17.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Steenwijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Steenwijk is in 2025 circa € 286.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Steenwijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Steenwijk ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Steenwijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 752 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Steenwijk?

In Steenwijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.702 woningen.

Meer Häuser in Steenwijk

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.