Direkt zum Inhalt
Logo von Wonen aan water Makelaars Sneek

Adam en Atze strjitte 2

9014CL Tersoal • Fryslân

Verfügbar

€ 625.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.350

2 % Übertragungssteuer (€ 12.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 639.350

Kaufpreis /m²: € 3.472

Fotoalbum

Beschreibung

Forse, vrijstaande woning met grote werkplaats, zeer royaal perceel grond, direct grenzend aan open vaarwater en met ruim en vrij uitzicht. Wat een bijzondere plek! De woning is gebouwd in 2000, door bouwbedrijf De Boer te Akkrum. Een degelijke en solide woning, met ontzettend veel woonoppervlak en leefruimte. De woning is volledig uitgevoerd met kunststof kozijnen en polyester goten en -boeidelen. Vanwege de overige gerealiseerde isolerende maatregelen, beschikt de woning over een keurig energielabel A. De oorspronkelijke in de zijbeuk gerealiseerde garage, is inmiddels als slaap-/werkkamer bij de woning gevoegd. Er is tevens voldoende ruimte om een badkamer te realiseren in de aangrenzende bijkeuken, zodat volledig gelijkvloers wonen ook mogelijk is. De woning is gelegen op een zeer fors perceel grond, kadastraal 1.470 m². De achtertuin biedt ontzettend veel privacy en mogelijkheden om te spelen, te tuinieren en een moestuin aan te leggen. Vanuit de achtertuin beschikt men over ruim en vrij uitzicht over de aangrenzende weilanden. Aan de straatzijde heeft men vrij uitzicht over het tegenovergelegen speelveld/ijsbaanterrein. Je eigen, persoonlijke enclave met erg veel ruimte! In de achtertuin is tevens de grote garage/werkplaats aanwezig, groot ca. 32 m² met verdieping. De achtertuin is maar liefst ca. 43 meter diep en grenst aan een brede opvaart, welke in directe verbinding staat met de Snitser Aldfeart. Zowel via Sneek, als via Tersoalster Syl, is het gehele Friese merengebied toegankelijk. De totale eigen aanlegoever bedraagt ca. 7 + 16 meter. Aan de waterkant is een groot terras aanwezig. Bij het vaststellen van de vraagprijs is rekening gehouden met de eenvoudige staat van onderhoud. Indeling: Hal/entree met meterkast en toilet, slaap-/werkkamer (ca. 13 m²) v.v. vloerverwarming, U-vormige woonkamer (totaal ca. 61 m²) met massief houten Yatoba vloer, rookkanaal + houtkachel en tuindeur, open keuken met uitgebreide keukenopstelling (ca. 2014) inclusief groot fornuis, aansluitende hal toegevoegd aan keukenruimte, ingericht hal met brede kastenwand, ruime bijkeuken. 1e verdieping: Overloop met kastenwand, grote ouderslaapkamer (ca. 24 m²) met 8 tuimelramen (!) en een inloopkast, 2e, 3e, 4e en 5e slaapkamers, complete badkamer. 2e verdieping: Zolderverdieping op stahoogte, bereikbaar via een op maat gemaakte trap, speelkamer/berging. Bijzonderheden: * Bouwjaar 2000. * Inhoud ca. 702 m³. * Woonoppervlak ca. 180 m². * Perceelgrootte 1.470 m². * Energielabel A. * CV + Nefit HR-ketel 2015. * Vrijheid en uitzicht!

Hypothek berekenen

€ 625.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.350

2 % Übertragungssteuer (€ 12.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 639.350

3,04%

Jährlich

%

€ 31.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 625.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
8 Zimmer
Schlafzimmer
6 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
180 m²
Fläche des Grundstücks
1470 m²
Inhalt
702 m³
Sonstiger Innenraum
7 m²
Gebäude mit Außenbereich
2 m²
Externe Berghalle
36 m²
Hinterhof Fläche
774 m²

Bau und Energie

Baujahr
2000
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Mandelig

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
14-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 9014

Google Karten

Karte von Tersoal

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Tersoal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Tersoal. In 2025 waren da 325 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 340.000.

Einwohner

325

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 340.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.500

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Tersoal
Jahr Einwohner
2021 340
2022 345
2023 335
2024 330
2025 325

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Tersoal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 250.000
2022 EUR 265.000
2023 EUR 303.000
2024 EUR 317.000
2025 EUR 340.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 75 0-15: 45 15-25: 45 25-45: 55 45-65: 105

Ausbildungsstufe

Hoger

70

Praktisch

70

Middelbaar

120

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5

Nederland

305

Buiten Europa

10

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 10
Appartementen 2
Tussenwoningen 9
Vrijstaande woningen 78
Twee-onder-één-kap woningen 40

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 18
1925 tot 1950 16
1950 tot 1970 8
1970 tot 1980 25
1980 tot 1990 19
1990 tot 2000 20
2000 tot 2010 16
2010 tot 2020 3
2020 en later 2

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung G

36

Bezeichnung A

26

Bezeichnung C

24

Bezeichnung B

16

Bezeichnung D

14

Bezeichnung F

11

Bezeichnung E

4

Bezeichnung A+

3

Bezeichnung A+++

2

Bezeichnung A++++

1

Bezeichnung A++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Tersoal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.580 3.180
2021 1.710 3.110
2022 1.350 3.080
2023 1.090 3.130
2024 1.010 3.160

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 880 • Strom: 2.430

Huurwoning

Gas: 1.050 • Strom: 1.930

Koopwoning

Gas: 1.100 • Strom: 3.480

Tussenwoning

Gas: 940 • Strom: 1.540

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Strom: 3.840

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 830 • Strom: 2.720

Betriebsaktivität in Tersoal (2025)

Handel en HORECA 0
Nijverheid en energie 10
Zakelijke dienstverlening 5
Overheid, onderwijs en zorg 5
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Gesamtanzahl der Firmensitze: 40

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Tersoal
Periode Verbrechen
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 0
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Tersoal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Tersoal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Tersoal?

Tersoal telt in 2025 ongeveer 325 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tersoal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tersoal is in 2025 circa € 340.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tersoal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tersoal ligt rond € 28.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tersoal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tersoal?

In Tersoal komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 78 woningen.

Meer Häuser in Tersoal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.