Direkt zum Inhalt
Logo von Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Mr. Dr. Schokkingstraat 129

3904EZ Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 845.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 18.750

2 % Übertragungssteuer (€ 16.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 863.750

Kaufpreis /m²: € 6.035

Fotoalbum

Beschreibung

Soms stap je een woning binnen en weet je het meteen: dit voelt goed. Dit fantastische penthouse met een zeer groot dakterras en garage aan de Mr. Dr. Schokkingstraat 129 in Veenendaal-Zuid combineert ruimte, licht en comfort op een manier die zelden voorbijkomt. Met circa 140 m² woonoppervlakte, twee slaapkamers, een zonnige serre, balkon en een riant dakterras op het zuidwesten woon je hier met allure. Het appartement beschikt over energielabel A, een eigen garage in de parkeerkelder en een verrassend ruime indeling. Een plek waar je elke dag geniet van vrijheid, privacy en een vleugje luxe. De ligging in Veenendaal-Zuid is prettig en groen, met het bos om de hoek voor een ontspannen wandeling of een frisse start van je dag. Je woont hier in een rustige woonomgeving met een comfortabele en gemoedelijke sfeer. Voor je dagelijkse boodschappen loop of fiets je zo naar het Bruïneplein. Zin in een middag shoppen of een avond uit? In het centrum van Veenendaal vind je een gevarieerd aanbod aan winkels, horeca en Theater De Lampegiet. Restaurant De 3 Zussen ligt zelfs op loopafstand. Ook qua bereikbaarheid zit je hier uitstekend: openbaar vervoer, uitvalswegen en station Veenendaal-West zijn snel en gemakkelijk bereikbaar. De woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op mrdrschokkingstraat129.nl voor meer informatie. Specificaties: • Bouwjaar: 2000/2001 (opgeleverd in 2004) • Woonoppervlakte: ca. 140 m² • Energielabel: A Indeling Entree complex Je komt binnen via de afgesloten entree met brievenbussen en bellentableau: verzorgd, veilig en representatief. Hier begint het comfortabele gevoel van thuiskomen al. De lift en het trappenhuis zorgen voor een prettige en toegankelijke verbinding naar het penthouse, terwijl de nette afwerking en rustige uitstraling direct de toon zetten. Een stijlvolle binnenkomst die naadloos aansluit bij het niveau van dit appartement. Het appartement De woonkamer is royaal opgezet en heerlijk licht dankzij de grote raampartijen. Hier kijk je uit over de groene boomtoppen van de Utrechtse Heuvelrug, wat zorgt voor een vrij en ontspannen gevoel. De ruimte biedt volop mogelijkheden voor een comfortabele zithoek en is een fijne plek om samen te komen. De pvc-vloer is doorgelegd in het gehele appartement, wat zorgt voor een rustige, uniforme uitstraling en een mooie basis voor ieder interieur. De serre vormt een prachtige verlenging van de leefruimte en is momenteel ingericht als eet- en werkkamer. Een plek waar je heerlijk zit, of je nu uitgebreid dineert, een goed gesprek voert of rustig de krant leest. Dankzij de grote glaspartijen is er een fijne verbinding met buiten en voelt de ruimte open en vrij aan. Bovendien leent deze ruimte zich ook uitstekend als atelier, creatieve werkplek of rustige studeerplek. De keuken is strak en modern uitgevoerd in hoogglans witte fronten met een donker werkblad en zwarte accenten. Een halfhoge kastenwand vormt een subtiele afscheiding tussen de keuken en de woonkamer, waardoor je verbinding houdt met de leefruimte maar ook een eigen plek creëert. Aan het grote raam bevindt zich een gezellige ontbijtplek, hier geniet je van je eerste kop koffie terwijl je doorkijkt naar de serre en het dakterras. De keuken beschikt over een keramische kookplaat, vaatwasser, combi-oven met stoom- en magnetronfunctie, afzuigkap en een koelkast. Een fijne plek om te koken! Er zijn in dit penthouse twee slaapkamers. De master bedroom is royaal opgezet en voorzien van een walk-in closet, een luxe die je elke dag opnieuw waardeert. De tweede slaapkamer heeft toegang tot het balkon en is perfect als logeerkamer, hobbyruimte of comfortabele werkkamer. Beide kamers zijn prettig licht en praktisch in te delen. De badkamer is in 2021 vernieuwd en modern afgewerkt met neutrale tegels en een houtlook wastafelmeubel. Je vindt hier een inloopdouche, luxe toilet, wastafel met meubel en een designradiator. Daarnaast is er nog een separaat toilet aanwezig in het appartement, wel zo comfortabel. Daarnaast beschikt het appartement over een ruime inpandige berging. Een praktische en onmisbare ruimte met aansluiting voor de wasapparatuur en de opstelling van de cv-ketel. Hier berg je moeiteloos voorraad, schoonmaakspullen of seizoensitems op, zonder dat het ten koste gaat van je leefruimte. Buitenruimte heb je hier in overvloed. Het balkon op het westen is een heerlijke plek om in de namiddag en avond van de zon te genieten. Daarnaast beschikt het penthouse over een riant dakterras op het zuidwesten, een fantastische plek voor lange zomerdagen, een goed boek of een gezellige borrel met vrienden. Op het dakterras vind je bovendien een praktische berging voor tuinstoelen, tuinkussens en gereedschap, zodat alles netjes opgeborgen is. Hier leef je niet alleen binnen royaal, maar ook buiten. In de ondergelegen parkeerkelder beschik je over een eigen, afgesloten garage. De garage ligt in een hoek en is daarmee extra groot. Dat betekent altijd een vaste parkeerplek, je auto veilig en droog gestald en veel extra bergruimte voor fietsen en dergelijke. Er is een elektrische deur en een loopdeur. Zo parkeer je comfortabel en zorgeloos bij thuiskomst. Een luxe voorziening die het wooncomfort hier compleet maakt. Goed om te weten: • Voor dit appartement is energielabel A afgegeven; • Nefit CV-installatie aanwezig (2014, eigendom); • Volledig geïsoleerd (dak-, muur- en vloerisolatie) en een combinatie van HR++ en dubbel glas; • Actieve VvE, bijdrage €350,86 per maand (stukken beschikbaar); • Aanvaarding in overleg. Een royaal en comfortabel penthouse van ca. 140 m², met buitenruimte op twee zijden, een serre als extra leefruimte en een eigen garage. Een plek waar rust, licht en gemak samenkomen! Voel je dat dit jouw volgende hoofdstuk kan zijn? Neem dan contact op met ons kantoor voor een bezichtiging. We laten je dit penthouse graag persoonlijk ervaren, want sommige woningen moet je simpelweg van binnen beleven. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 845.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 18.750

2 % Übertragungssteuer (€ 16.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 863.750

3,04%

Jährlich

%

€ 42.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 845.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, penthouse (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
4e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
140 m²
Inhalt
461 m³
Gebäude mit Außenbereich
79 m²
Externe Berghalle
23 m²

Bau und Energie

Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (2014, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren en parkeergarage
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
13-02-2026
Verkaufsdatum
08-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur en elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3904

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.