Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Mr. Dr. Schokkingstraat 129

3904EZ Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 845.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 18.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 863.750

Precio de compra /m²: € 6.035

Galería de fotos

Descripción

Soms stap je een woning binnen en weet je het meteen: dit voelt goed. Dit fantastische penthouse met een zeer groot dakterras en garage aan de Mr. Dr. Schokkingstraat 129 in Veenendaal-Zuid combineert ruimte, licht en comfort op een manier die zelden voorbijkomt. Met circa 140 m² woonoppervlakte, twee slaapkamers, een zonnige serre, balkon en een riant dakterras op het zuidwesten woon je hier met allure. Het appartement beschikt over energielabel A, een eigen garage in de parkeerkelder en een verrassend ruime indeling. Een plek waar je elke dag geniet van vrijheid, privacy en een vleugje luxe. De ligging in Veenendaal-Zuid is prettig en groen, met het bos om de hoek voor een ontspannen wandeling of een frisse start van je dag. Je woont hier in een rustige woonomgeving met een comfortabele en gemoedelijke sfeer. Voor je dagelijkse boodschappen loop of fiets je zo naar het Bruïneplein. Zin in een middag shoppen of een avond uit? In het centrum van Veenendaal vind je een gevarieerd aanbod aan winkels, horeca en Theater De Lampegiet. Restaurant De 3 Zussen ligt zelfs op loopafstand. Ook qua bereikbaarheid zit je hier uitstekend: openbaar vervoer, uitvalswegen en station Veenendaal-West zijn snel en gemakkelijk bereikbaar. De woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op mrdrschokkingstraat129.nl voor meer informatie. Specificaties: • Bouwjaar: 2000/2001 (opgeleverd in 2004) • Woonoppervlakte: ca. 140 m² • Energielabel: A Indeling Entree complex Je komt binnen via de afgesloten entree met brievenbussen en bellentableau: verzorgd, veilig en representatief. Hier begint het comfortabele gevoel van thuiskomen al. De lift en het trappenhuis zorgen voor een prettige en toegankelijke verbinding naar het penthouse, terwijl de nette afwerking en rustige uitstraling direct de toon zetten. Een stijlvolle binnenkomst die naadloos aansluit bij het niveau van dit appartement. Het appartement De woonkamer is royaal opgezet en heerlijk licht dankzij de grote raampartijen. Hier kijk je uit over de groene boomtoppen van de Utrechtse Heuvelrug, wat zorgt voor een vrij en ontspannen gevoel. De ruimte biedt volop mogelijkheden voor een comfortabele zithoek en is een fijne plek om samen te komen. De pvc-vloer is doorgelegd in het gehele appartement, wat zorgt voor een rustige, uniforme uitstraling en een mooie basis voor ieder interieur. De serre vormt een prachtige verlenging van de leefruimte en is momenteel ingericht als eet- en werkkamer. Een plek waar je heerlijk zit, of je nu uitgebreid dineert, een goed gesprek voert of rustig de krant leest. Dankzij de grote glaspartijen is er een fijne verbinding met buiten en voelt de ruimte open en vrij aan. Bovendien leent deze ruimte zich ook uitstekend als atelier, creatieve werkplek of rustige studeerplek. De keuken is strak en modern uitgevoerd in hoogglans witte fronten met een donker werkblad en zwarte accenten. Een halfhoge kastenwand vormt een subtiele afscheiding tussen de keuken en de woonkamer, waardoor je verbinding houdt met de leefruimte maar ook een eigen plek creëert. Aan het grote raam bevindt zich een gezellige ontbijtplek, hier geniet je van je eerste kop koffie terwijl je doorkijkt naar de serre en het dakterras. De keuken beschikt over een keramische kookplaat, vaatwasser, combi-oven met stoom- en magnetronfunctie, afzuigkap en een koelkast. Een fijne plek om te koken! Er zijn in dit penthouse twee slaapkamers. De master bedroom is royaal opgezet en voorzien van een walk-in closet, een luxe die je elke dag opnieuw waardeert. De tweede slaapkamer heeft toegang tot het balkon en is perfect als logeerkamer, hobbyruimte of comfortabele werkkamer. Beide kamers zijn prettig licht en praktisch in te delen. De badkamer is in 2021 vernieuwd en modern afgewerkt met neutrale tegels en een houtlook wastafelmeubel. Je vindt hier een inloopdouche, luxe toilet, wastafel met meubel en een designradiator. Daarnaast is er nog een separaat toilet aanwezig in het appartement, wel zo comfortabel. Daarnaast beschikt het appartement over een ruime inpandige berging. Een praktische en onmisbare ruimte met aansluiting voor de wasapparatuur en de opstelling van de cv-ketel. Hier berg je moeiteloos voorraad, schoonmaakspullen of seizoensitems op, zonder dat het ten koste gaat van je leefruimte. Buitenruimte heb je hier in overvloed. Het balkon op het westen is een heerlijke plek om in de namiddag en avond van de zon te genieten. Daarnaast beschikt het penthouse over een riant dakterras op het zuidwesten, een fantastische plek voor lange zomerdagen, een goed boek of een gezellige borrel met vrienden. Op het dakterras vind je bovendien een praktische berging voor tuinstoelen, tuinkussens en gereedschap, zodat alles netjes opgeborgen is. Hier leef je niet alleen binnen royaal, maar ook buiten. In de ondergelegen parkeerkelder beschik je over een eigen, afgesloten garage. De garage ligt in een hoek en is daarmee extra groot. Dat betekent altijd een vaste parkeerplek, je auto veilig en droog gestald en veel extra bergruimte voor fietsen en dergelijke. Er is een elektrische deur en een loopdeur. Zo parkeer je comfortabel en zorgeloos bij thuiskomst. Een luxe voorziening die het wooncomfort hier compleet maakt. Goed om te weten: • Voor dit appartement is energielabel A afgegeven; • Nefit CV-installatie aanwezig (2014, eigendom); • Volledig geïsoleerd (dak-, muur- en vloerisolatie) en een combinatie van HR++ en dubbel glas; • Actieve VvE, bijdrage €350,86 per maand (stukken beschikbaar); • Aanvaarding in overleg. Een royaal en comfortabel penthouse van ca. 140 m², met buitenruimte op twee zijden, een serre als extra leefruimte en een eigen garage. Een plek waar rust, licht en gemak samenkomen! Voel je dat dit jouw volgende hoofdstuk kan zijn? Neem dan contact op met ons kantoor voor een bezichtiging. We laten je dit penthouse graag persoonlijk ervaren, want sommige woningen moet je simpelweg van binnen beleven. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 845.000

Coste del comprador (estimado): € 18.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 863.750

3,04%

Anualmente

%

€ 42.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 845.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, penthouse (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
140 m²
Contenido
461 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
79 m²
Espacio de almacenamiento externo
23 m²

Construcción y energía

Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (2014, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren en parkeergarage
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-02-2026
Fecha de venta
08-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur en elektra

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3904

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.