Ir directamente al contenido
Logotipo de Ditters - Veenendaal

Bergweg 35

3904HL Veenendaal • Utrecht

Disponible

€ 965.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 21.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 986.150

Precio de compra /m²: € 5.994

Galería de fotos

Descripción

Droom jij van een leven in een karakteristieke villa met een rietgedekte kap, omringd door groen en rust? Zoek je een huis met de grandeur van de jaren '50, maar wel met het comfort van energielabel B? Welkom aan de Bergweg 35 in Veenendaal. Een uniek familiehuis op een prachtige locatie, waar je de kans krijgt om jouw woonwensen werkelijkheid te laten worden. Deze villa is een absolute blikvanger. Met haar charmante rieten kap, de royale oprit en de inpandige garage straalt het pand direct klasse uit. Binnen word je verrast door de enorme hoeveelheid leefruimte en de prachtige lichtinval. Hoewel de woning met liefde is bewoond, biedt de huidige staat je de perfecte kans om het interieur te moderniseren naar de maatstaven van nu. Dankzij de uitstekende isolatie (muur, dak en HR-glas) en de nieuwe CV-ketel uit 2023 heb je hier een fantastische basis die klaar is voor de toekomst. De Locatie: Wonen aan de voet van de Heuvelrug De Bergweg is gelegen in de geliefde buurt 'Salamander', een wijk die bekendstaat om haar ruime opzet, brede lanen en volwassen groen. Je woont hier aan de rand van de Utrechtse Heuvelrug; een korte wandeling en je bevindt je midden in de natuur. Toch zijn alle dagelijkse gemakken binnen handbereik. Wijkwinkelcentrum Bruïneplein, diverse scholen en sportfaciliteiten liggen op loop- of fietsafstand. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: de uitvalswegen en het NS-station met snelle verbindingen naar Utrecht en Arnhem zijn nabij. Highlights: - Karakteristieke rietgedekte villa met een geïsoleerde kap; - Uitzonderlijk duurzaam: Energielabel B dankzij o.a. HR++ muurisolatie en hoogwaardige beglazing; - Heerlijk buitenleven: Riante achtertuin op het zuiden met optimale privacy en zon; - Ruimte voor het hele gezin: Vier goede slaapkamers en een royale badkamer; - Functioneel gemak: Inpandige garage en een praktische bijkeuken; - Modernisering: De kans om een uniek object volledig naar eigen smaak te finishen. Indeling: Een harmonie van ruimte en licht Begane grond: Statig en doordacht Via de representatieve entree kom je in de hal met toiletruimte en de trapopgang naar boven. De woonkamer (ca. 40 m²) is het hart van de woning. Door de grote raampartijen aan verschillende zijden vloeit het daglicht prachtig naar binnen, wat zorgt voor een rustige en open sfeer. De woonkamer staat in open verbinding met de eetkamer, waardoor er een natuurlijke flow ontstaat tussen ontspannen en tafelen. De aangrenzende keuken is ruim opgezet en biedt alle mogelijkheden voor het realiseren van een luxe droomkeuken. Vanuit de keuken bereik je de praktische bijkeuken, ideaal voor het witgoed en extra voorraad – die op zijn beurt weer toegang geeft tot de inpandige garage. Of je nu een plek zoekt voor de auto of een hobbyruimte; hier kan het allemaal. 1e verdieping: Rust en ruimte onder de rieten kap De riante overloop geeft toegang tot maar liefst vier slaapkamers (ca. 18 m², 15 m², 11 m² en 7 m²). De kamers zijn charmant door de schuine lijnen van de kapconstructie. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een loopdeur naar het zonnige balkon op het zuiden. De badkamer is met bijna 8 m² royaal te noemen en is compleet ingericht met een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en een tweede toilet. Het grote raam zorgt hier voor prettig daglicht en natuurlijke ventilatie. De Tuin: Een zonnig paradijs De achtertuin is met recht een sieraad te noemen. Gelegen op het zuiden, geniet je hier de hele dag van de zon. De tuin is met zorg en aandacht onderhouden en voorzien van organische vormen die perfect passen bij de uitstraling van de villa. Met meerdere terrassen, weelderige beplanting en een uitstekende balans tussen groen en bestrating, is dit de plek waar je zomers geniet van lange avonden buiten. Kenmerken & Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1956 - Woonoppervlakte: 156 m² - Perceeloppervlakte: 434 m² - Energielabel: B - Verwarming: Remeha Tzerra (2023) - Parkeren: Op eigen oprit, in de garage of openbaar Ben jij de liefhebber die de potentie ziet van deze rietgedekte villa op deze toplocatie? We nodigen je van harte uit om de Bergweg 35 zelf te komen ervaren. Plan vandaag nog je bezichtiging! Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule (woningen voor 1994); - Ouderdomsclausule (20 jaar). Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 965.000

Coste del comprador (estimado): € 21.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 986.150

3,04%

Anualmente

%

€ 48.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 965.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
161 m²
Área del lote
434 m²
Contenido
616 m³
Otra zona interior
31 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Área del jardín trasero
235 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1956
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking en riet
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en open haard
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Tzerra ACE Matic CW5 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
B

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage en inpandig
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3904

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.