Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Schrijverspark 45

3901PB Veenendaal • Utrecht

Disponible

€ 350.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 358.850

Precio de compra /m²: € 4.217

Galería de fotos

Descripción

Schrijverspark 45 is een appartement waar je je direct thuis voelt, met een fijne sfeer, veel lichtinval en een verrassend ruim gevoel. Midden in het bruisende centrum van Veenendaal vind je dit keurig afgewerkte 2-kamer appartement met een eigen berging én een heerlijke loggia op het zuiden. De woonkamer is opvallend licht en ruim opgezet, de afwerking verzorgd en het uitzicht richting het levendige centrum maakt het plaatje compleet. Wonen in hartje Veenendaal betekent hier letterlijk alles binnen handbereik hebben. Binnen enkele minuten wandel je naar de gezellige winkelstraten vol boetieks, terrassen en restaurants. Ook supermarkten, sportverenigingen en het stadspark liggen om de hoek. Reis je veel met het openbaar vervoer? Dan zit je hier eveneens goed met het NS-station en bushaltes dichtbij. En dankzij de gunstige ligging ten opzichte van de A12 en A15 ben je ook met de auto snel onderweg. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op schrijverspark45.nl. Specificaties: • Bouwjaar: 1965 (gerenoveerd in 1990 en gevel vernieuwd/ geïsoleerd in 2024) • Woonoppervlakte: ca. 83 m² • Energielabel: A Indeling Begane grond Via de overdekte trapopgang bereik je de vernieuwde entree van het complex. De gevel en entree zijn in 2024 aangepakt, wat direct zorgt voor een frisse en verzorgde uitstraling. Je komt binnen in de centrale hal met video-intercomsysteem, brievenbussen, liftinstallatie en het trappenhuis. Extra prettig: vanuit het souterrain aan de achterzijde is de lift ook eenvoudig bereikbaar voor wie minder goed ter been is. De woning zelf bevindt zich op de tweede verdieping en is bereikbaar via een afgesloten galerij. Achter de voordeur kom je binnen in een nette hal met meterkast en toegang tot de verschillende vertrekken van het appartement. De woonkamer voelt direct ruim en uitnodigend aan. Doordat de voormalige tweede slaapkamer bij de woonkamer is betrokken, is hier een royale leefruimte ontstaan waar je met gemak een comfortabele zithoek én een grote eettafel kwijt kunt. De grote raampartijen laten het daglicht rijkelijk naar binnen vallen en geven een levendig uitzicht richting het centrum van Veenendaal. Op zonnige dagen zorgen de elektrische screens voor een aangename verkoeling. De keuken bevindt zich aan de galerijzijde van het appartement en is praktisch én verzorgd uitgevoerd. Je beschikt hier over diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, vaatwasser en combi-oven. Ook de aansluiting voor de wasapparatuur en de opstelling van de C.V.-combiketel (Remeha Avanta, 2010) zijn hier netjes weggewerkt. Een fijne plek waar koken en dagelijks gemak hand in hand gaan. Slaapkamer Het appartement beschikt over één ruime slaapkamer aan de galerijzijde. De kamer is netjes afgewerkt en biedt voldoende ruimte voor een groot bed en kastruimte. De badkamer is volledig betegeld en uitgevoerd in een verzorgde, neutrale stijl. Je vindt hier een ruime inloopdouche en een wastafel met meubel. Daarnaast is er een separate toiletruimte aanwezig met een fonteintje. Loggia De loggia is zonder twijfel één van de fijnste plekken van deze woning. Deze verwarmde buitenruimte van ca. 8 m² ligt op het zuiden en voelt als een verlengstuk van de woonkamer. Dankzij de grote schuiframen zit je hier al vroeg in het voorjaar heerlijk beschut in de zon, terwijl je ook in de koudere maanden comfortabel van deze ruimte gebruik kunt maken. De vernieuwde en goed geïsoleerde pui uit 2024 maakt het geheel extra aangenaam. Een plek voor een kop koffie in de ochtendzon of een goed glas wijn aan het einde van de dag. In de onderbouw beschik je bovendien over een eigen berging met elektriciteit, ideaal voor fietsen, koffers of extra opslagruimte. Goed om te weten: • gebouw Rozenburgh is volledig gerenoveerd in 1990; • de voorgevel van het gebouw is in 2024 vernieuwd en extra geïsoleerd; • bewoners vanaf 45 jaar zijn hier van harte welkom; • servicekosten bedragen € 278,59 per maand; • aanvaarding in overleg; Een comfortabel appartement op een levendige locatie, met verrassend veel ruimte, een heerlijke loggia en alle dagelijkse voorzieningen letterlijk om de hoek. Hier woon je rustig, centraal én comfortabel tegelijk. Zie jij jezelf hier al wonen? Neem dan contact op met ons kantoor voor het plannen van een bezichtiging. We laten je deze fijne plek in hartje Veenendaal graag persoonlijk ervaren. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 350.000

Coste del comprador (estimado): € 8.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 358.850

2,78%

Anualmente

%

€ 17.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 350.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
83 m²
Contenido
273 m³
Espacio de almacenamiento externo
7 m²

Construcción y energía

Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Rescate
Inpandig
Aparcar
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.