Direkt zum Inhalt
Logo von Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Schrijverspark 45

3901PB Veenendaal • Utrecht

Verfügbar

€ 350.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.850

2 % Übertragungssteuer (€ 7.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 358.850

Kaufpreis /m²: € 4.217

Fotoalbum

Beschreibung

Schrijverspark 45 is een appartement waar je je direct thuis voelt, met een fijne sfeer, veel lichtinval en een verrassend ruim gevoel. Midden in het bruisende centrum van Veenendaal vind je dit keurig afgewerkte 2-kamer appartement met een eigen berging én een heerlijke loggia op het zuiden. De woonkamer is opvallend licht en ruim opgezet, de afwerking verzorgd en het uitzicht richting het levendige centrum maakt het plaatje compleet. Wonen in hartje Veenendaal betekent hier letterlijk alles binnen handbereik hebben. Binnen enkele minuten wandel je naar de gezellige winkelstraten vol boetieks, terrassen en restaurants. Ook supermarkten, sportverenigingen en het stadspark liggen om de hoek. Reis je veel met het openbaar vervoer? Dan zit je hier eveneens goed met het NS-station en bushaltes dichtbij. En dankzij de gunstige ligging ten opzichte van de A12 en A15 ben je ook met de auto snel onderweg. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op schrijverspark45.nl. Specificaties: • Bouwjaar: 1965 (gerenoveerd in 1990 en gevel vernieuwd/ geïsoleerd in 2024) • Woonoppervlakte: ca. 83 m² • Energielabel: A Indeling Begane grond Via de overdekte trapopgang bereik je de vernieuwde entree van het complex. De gevel en entree zijn in 2024 aangepakt, wat direct zorgt voor een frisse en verzorgde uitstraling. Je komt binnen in de centrale hal met video-intercomsysteem, brievenbussen, liftinstallatie en het trappenhuis. Extra prettig: vanuit het souterrain aan de achterzijde is de lift ook eenvoudig bereikbaar voor wie minder goed ter been is. De woning zelf bevindt zich op de tweede verdieping en is bereikbaar via een afgesloten galerij. Achter de voordeur kom je binnen in een nette hal met meterkast en toegang tot de verschillende vertrekken van het appartement. De woonkamer voelt direct ruim en uitnodigend aan. Doordat de voormalige tweede slaapkamer bij de woonkamer is betrokken, is hier een royale leefruimte ontstaan waar je met gemak een comfortabele zithoek én een grote eettafel kwijt kunt. De grote raampartijen laten het daglicht rijkelijk naar binnen vallen en geven een levendig uitzicht richting het centrum van Veenendaal. Op zonnige dagen zorgen de elektrische screens voor een aangename verkoeling. De keuken bevindt zich aan de galerijzijde van het appartement en is praktisch én verzorgd uitgevoerd. Je beschikt hier over diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, vaatwasser en combi-oven. Ook de aansluiting voor de wasapparatuur en de opstelling van de C.V.-combiketel (Remeha Avanta, 2010) zijn hier netjes weggewerkt. Een fijne plek waar koken en dagelijks gemak hand in hand gaan. Slaapkamer Het appartement beschikt over één ruime slaapkamer aan de galerijzijde. De kamer is netjes afgewerkt en biedt voldoende ruimte voor een groot bed en kastruimte. De badkamer is volledig betegeld en uitgevoerd in een verzorgde, neutrale stijl. Je vindt hier een ruime inloopdouche en een wastafel met meubel. Daarnaast is er een separate toiletruimte aanwezig met een fonteintje. Loggia De loggia is zonder twijfel één van de fijnste plekken van deze woning. Deze verwarmde buitenruimte van ca. 8 m² ligt op het zuiden en voelt als een verlengstuk van de woonkamer. Dankzij de grote schuiframen zit je hier al vroeg in het voorjaar heerlijk beschut in de zon, terwijl je ook in de koudere maanden comfortabel van deze ruimte gebruik kunt maken. De vernieuwde en goed geïsoleerde pui uit 2024 maakt het geheel extra aangenaam. Een plek voor een kop koffie in de ochtendzon of een goed glas wijn aan het einde van de dag. In de onderbouw beschik je bovendien over een eigen berging met elektriciteit, ideaal voor fietsen, koffers of extra opslagruimte. Goed om te weten: • gebouw Rozenburgh is volledig gerenoveerd in 1990; • de voorgevel van het gebouw is in 2024 vernieuwd en extra geïsoleerd; • bewoners vanaf 45 jaar zijn hier van harte welkom; • servicekosten bedragen € 278,59 per maand; • aanvaarding in overleg; Een comfortabel appartement op een levendige locatie, met verrassend veel ruimte, een heerlijke loggia en alle dagelijkse voorzieningen letterlijk om de hoek. Hier woon je rustig, centraal én comfortabel tegelijk. Zie jij jezelf hier al wonen? Neem dan contact op met ons kantoor voor het plannen van een bezichtiging. We laten je deze fijne plek in hartje Veenendaal graag persoonlijk ervaren. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hypothek berekenen

€ 350.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.850

2 % Übertragungssteuer (€ 7.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 358.850

2,78%

Jährlich

%

€ 17.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 350.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
83 m²
Inhalt
273 m³
Externe Berghalle
7 m²

Bau und Energie

Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum
Bergung
Inpandig
Parken
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3901

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.