Direkt zum Inhalt
Logo von Peter van den Top makelaars

Linnaeuslaan 12

3903GS Veenendaal • Utrecht

Verfügbar

€ 669.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.230

2 % Übertragungssteuer (€ 13.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 684.230

Kaufpreis /m²: € 4.883

Fotoalbum

Beschreibung

Een ruime twee-onder-een-kapwoning met vijf slaapkamers en een verzorgde afwerking Op zoek naar een woning met voldoende leefruimte en een indeling die zich makkelijk aanpast aan verschillende woonwensen? Dan is deze twee-onder-een-kapwoning aan de Linnaeuslaan 12 het bekijken waard. Met een woonoppervlakte van 137 m² en vijf slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen is er ruimte voor een gezin, thuiswerken of een combinatie daarvan. De woning is gebouwd in 1998 en in de loop der jaren netjes onderhouden. Binnen is gekozen voor een moderne, rustige afwerking waardoor het geheel direct bruikbaar is, terwijl er tegelijkertijd nog ruimte is om onderdelen naar eigen inzicht te actualiseren. De leefruimte op de begane grond strekt zich uit over de volledige diepte van de woning en wordt aan beide zijden voorzien van daglicht. Aan de achterzijde ligt de tuin met berging en carport, wat zorgt voor praktische gebruiksmogelijkheden in het dagelijks leven. De combinatie van binnenruimte en buitenruimte maakt dit een woning die goed aansluit op uiteenlopende woonbehoeften. De buurt De woning ligt in een rustige woonwijk in Veenendaal met voornamelijk bestemmingsverkeer. In de directe omgeving zijn basisscholen, supermarkten en speelvoorzieningen aanwezig; veel dagelijkse voorzieningen zijn binnen 5 tot 10 fietsminuten bereikbaar. De bereikbaarheid is goed met de A12 op circa 10 autominuten afstand en een treinstation in de nabijheid. Ook sportvoorzieningen en groenstroken bevinden zich in de omgeving, wat de wijk geschikt maakt voor verschillende doelgroepen. Begane grond De entree bevindt zich aan de zijkant van de woning en geeft toegang tot de hal met toilet, trapopgang en een trapkast. Vanuit de hal is de leefruimte bereikbaar, die zich uitstrekt over de lengte van de woning. Aan de achterzijde bevindt zich de woonkamer met ruimte voor een zithoek en zicht op de tuin. De openslaande tuindeuren zorgen voor directe toegang naar buiten en extra lichtinval. De aanwezige haard vormt een vast element binnen deze ruimte. Aan de voorzijde is plaats voor een eethoek bij de erker, in verbinding met de keuken. De open keuken (juni 2024) is modern uitgevoerd in een U-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vlakscherm afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, koelkast en vriezer. Daarnaast is er voldoende werk- en kastruimte aanwezig. Eerste verdieping De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Alle slaapkamers hebben een bruikbaar formaat en beschikken over daglichttoetreding via ramen. De indeling maakt verschillende gebruiksfuncties mogelijk. De badkamer is ingericht met een ligbad, separate douche, wastafel en tweede toilet. Dankzij het raam is natuurlijke ventilatie aanwezig. De afwerking is netjes, met ruimte om deze naar wens te vernieuwen. Tweede verdieping Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. De overloop beschikt over aansluitingen voor wasapparatuur, de opstelling van installaties en een raam voor daglicht. Op deze verdieping zijn twee slaapkamers gerealiseerd, beide voorzien van dakramen. De kamers zijn van een goed formaat, waardoor ze geschikt zijn voor meerdere doeleinden. Daarnaast is de gehele verdieping voorzien van extra bergruimte achter de knieschotten en achter de trap. Buitenruimte De achtertuin is ruim en grotendeels bestraat, wat het onderhoud beperkt houdt. Er is voldoende voor meerdere zitplekken. Achter in de tuin bevindt zich een stenen berging met aansluitend een carport, waardoor parkeren op eigen terrein mogelijk is. De voortuin ligt op een hoek en is verzorgd aangelegd met beplanting en bestrating. Bijzonderheden • Twee-onder-een-kapwoning • Woonoppervlakte: 137 m² • Perceeloppervlakte: 252 m² • Bouwjaar: 1998 • Goed onderhouden • Vijf slaapkamers • Moderne U-keuken (juni 2024) • Woonkamer met openslaande tuindeuren en sfeerhaard • Badkamer met ligbad en separate douche • Tweede verdieping met vaste trap en extra bergruimte • Onderhoudsvriendelijke achtertuin • Stenen berging met aangrenzende carport Afsluiting Een woning met een praktische indeling, voldoende ruimte en een verzorgde staat van onderhoud. Interesse? Neem contact op voor een bezichtiging. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Hypothek berekenen

€ 669.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.230

2 % Übertragungssteuer (€ 13.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 684.230

3,04%

Jährlich

%

€ 33.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 669.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
137 m²
Fläche des Grundstücks
252 m²
Inhalt
485 m³
Gebäude mit Außenbereich
2 m²
Externe Berghalle
9 m²
Hinterhof Fläche
111 m²

Bau und Energie

Baujahr
1998
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Trendline (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3903

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.