Ir directamente al contenido
Logotipo de Peter van den Top makelaars

Linnaeuslaan 12

3903GS Veenendaal • Utrecht

Disponible

€ 669.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 684.230

Precio de compra /m²: € 4.883

Galería de fotos

Descripción

Een ruime twee-onder-een-kapwoning met vijf slaapkamers en een verzorgde afwerking Op zoek naar een woning met voldoende leefruimte en een indeling die zich makkelijk aanpast aan verschillende woonwensen? Dan is deze twee-onder-een-kapwoning aan de Linnaeuslaan 12 het bekijken waard. Met een woonoppervlakte van 137 m² en vijf slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen is er ruimte voor een gezin, thuiswerken of een combinatie daarvan. De woning is gebouwd in 1998 en in de loop der jaren netjes onderhouden. Binnen is gekozen voor een moderne, rustige afwerking waardoor het geheel direct bruikbaar is, terwijl er tegelijkertijd nog ruimte is om onderdelen naar eigen inzicht te actualiseren. De leefruimte op de begane grond strekt zich uit over de volledige diepte van de woning en wordt aan beide zijden voorzien van daglicht. Aan de achterzijde ligt de tuin met berging en carport, wat zorgt voor praktische gebruiksmogelijkheden in het dagelijks leven. De combinatie van binnenruimte en buitenruimte maakt dit een woning die goed aansluit op uiteenlopende woonbehoeften. De buurt De woning ligt in een rustige woonwijk in Veenendaal met voornamelijk bestemmingsverkeer. In de directe omgeving zijn basisscholen, supermarkten en speelvoorzieningen aanwezig; veel dagelijkse voorzieningen zijn binnen 5 tot 10 fietsminuten bereikbaar. De bereikbaarheid is goed met de A12 op circa 10 autominuten afstand en een treinstation in de nabijheid. Ook sportvoorzieningen en groenstroken bevinden zich in de omgeving, wat de wijk geschikt maakt voor verschillende doelgroepen. Begane grond De entree bevindt zich aan de zijkant van de woning en geeft toegang tot de hal met toilet, trapopgang en een trapkast. Vanuit de hal is de leefruimte bereikbaar, die zich uitstrekt over de lengte van de woning. Aan de achterzijde bevindt zich de woonkamer met ruimte voor een zithoek en zicht op de tuin. De openslaande tuindeuren zorgen voor directe toegang naar buiten en extra lichtinval. De aanwezige haard vormt een vast element binnen deze ruimte. Aan de voorzijde is plaats voor een eethoek bij de erker, in verbinding met de keuken. De open keuken (juni 2024) is modern uitgevoerd in een U-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vlakscherm afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, koelkast en vriezer. Daarnaast is er voldoende werk- en kastruimte aanwezig. Eerste verdieping De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Alle slaapkamers hebben een bruikbaar formaat en beschikken over daglichttoetreding via ramen. De indeling maakt verschillende gebruiksfuncties mogelijk. De badkamer is ingericht met een ligbad, separate douche, wastafel en tweede toilet. Dankzij het raam is natuurlijke ventilatie aanwezig. De afwerking is netjes, met ruimte om deze naar wens te vernieuwen. Tweede verdieping Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. De overloop beschikt over aansluitingen voor wasapparatuur, de opstelling van installaties en een raam voor daglicht. Op deze verdieping zijn twee slaapkamers gerealiseerd, beide voorzien van dakramen. De kamers zijn van een goed formaat, waardoor ze geschikt zijn voor meerdere doeleinden. Daarnaast is de gehele verdieping voorzien van extra bergruimte achter de knieschotten en achter de trap. Buitenruimte De achtertuin is ruim en grotendeels bestraat, wat het onderhoud beperkt houdt. Er is voldoende voor meerdere zitplekken. Achter in de tuin bevindt zich een stenen berging met aansluitend een carport, waardoor parkeren op eigen terrein mogelijk is. De voortuin ligt op een hoek en is verzorgd aangelegd met beplanting en bestrating. Bijzonderheden • Twee-onder-een-kapwoning • Woonoppervlakte: 137 m² • Perceeloppervlakte: 252 m² • Bouwjaar: 1998 • Goed onderhouden • Vijf slaapkamers • Moderne U-keuken (juni 2024) • Woonkamer met openslaande tuindeuren en sfeerhaard • Badkamer met ligbad en separate douche • Tweede verdieping met vaste trap en extra bergruimte • Onderhoudsvriendelijke achtertuin • Stenen berging met aangrenzende carport Afsluiting Een woning met een praktische indeling, voldoende ruimte en een verzorgde staat van onderhoud. Interesse? Neem contact op voor een bezichtiging. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Hipoteca berekenen

€ 669.000

Coste del comprador (estimado): € 15.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 684.230

3,04%

Anualmente

%

€ 33.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 669.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
137 m²
Área del lote
252 m²
Contenido
485 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
2 m²
Espacio de almacenamiento externo
9 m²
Área del jardín trasero
111 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1998
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Trendline (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3903

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.