Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Nabij het centrum van Veenendaal wordt aangeboden een geschakelde herenhuis met een vijftal studio's hierin. Deze studio's zijn deels verhuurd. Een overzicht van de huuropbrengsten is op aanvraag tijdens een bezichtiging beschikbaar. Totaal woonoppervlak bedraagt: 264 m2. De adressen van de studio's luiden: Vendelseweg 27A; Vendelseweg 27B; Vendelseweg 27C; Vendelseweg 27D; Vendelseweg 27E. Onder deze studio's ligt een parkeergarage met een opgang naar deze studio's en een gemeenschappelijke ruimte met o.a. de witgoedaansluitingen. Bijzonderheden: - Het kadastrale perceel dient nog te worden gesplitst, vermelde perceel oppervlak is in inschatting; - Het gebouw bestaat uit een vijftal studio's met eigen badkamer en voorzieningen, het geheel is niet kadastraal gesplitst in zelfstandige appartementsrechten, wel zijn aparte adressen hiervoor aanwezig; - Bij verkoop zal door de behandelend notaris een recht van overpad gevestigd worden t.b.v. de achtergelegen ruimte/werkplaats; - Aankoop is onder voorwaarde dat het bevoegd gezag akkoord gaat met de voorgenomen kadastrale splitsing; - Bij verkoop zal een as is, where is clausule worden opgenomen; - Aankoop van een groter deel/perceel met o.a. een werkplaats of extra woonruimte is bespreekbaar. - Dit betreft een vrijblijvende aanbieding en aankoop is onder voorwaarden en akkoord van verkoper.
€ 800.000
Coste del comprador (estimado): € 17.850
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 817.850
3,04%
Anualmente
€ 40.000
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.
Elektrische deur en elektra
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²
3905XD Veenendaal
€ 495.000 k.k.
€ 4.195/m²
3905MV Veenendaal
€ 439.000 k.k.
€ 6.014/m²