Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Nabij het centrum van Veenendaal wordt aangeboden een geschakelde herenhuis met een vijftal studio's hierin. Deze studio's zijn deels verhuurd. Een overzicht van de huuropbrengsten is op aanvraag tijdens een bezichtiging beschikbaar. Totaal woonoppervlak bedraagt: 264 m2. De adressen van de studio's luiden: Vendelseweg 27A; Vendelseweg 27B; Vendelseweg 27C; Vendelseweg 27D; Vendelseweg 27E. Onder deze studio's ligt een parkeergarage met een opgang naar deze studio's en een gemeenschappelijke ruimte met o.a. de witgoedaansluitingen. Bijzonderheden: - Het kadastrale perceel dient nog te worden gesplitst, vermelde perceel oppervlak is in inschatting; - Het gebouw bestaat uit een vijftal studio's met eigen badkamer en voorzieningen, het geheel is niet kadastraal gesplitst in zelfstandige appartementsrechten, wel zijn aparte adressen hiervoor aanwezig; - Bij verkoop zal door de behandelend notaris een recht van overpad gevestigd worden t.b.v. de achtergelegen ruimte/werkplaats; - Aankoop is onder voorwaarde dat het bevoegd gezag akkoord gaat met de voorgenomen kadastrale splitsing; - Bij verkoop zal een as is, where is clausule worden opgenomen; - Aankoop van een groter deel/perceel met o.a. een werkplaats of extra woonruimte is bespreekbaar. - Dit betreft een vrijblijvende aanbieding en aankoop is onder voorwaarden en akkoord van verkoper.
€ 800.000
Coûts d'achat (estimés): € 17.850
2 % de taxe sur le transfert (€ 16.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 817.850
3,04%
Annuellement
€ 40.000
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Elektrische deur en elektra
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²
3905XD Veenendaal
€ 495.000 k.k.
€ 4.195/m²
3905MV Veenendaal
€ 439.000 k.k.
€ 6.014/m²