Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Een ruime twee-onder-een-kapwoning met vijf slaapkamers en een verzorgde afwerking Op zoek naar een woning met voldoende leefruimte en een indeling die zich makkelijk aanpast aan verschillende woonwensen? Dan is deze twee-onder-een-kapwoning aan de Linnaeuslaan 12 het bekijken waard. Met een woonoppervlakte van 137 m² en vijf slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen is er ruimte voor een gezin, thuiswerken of een combinatie daarvan. De woning is gebouwd in 1998 en in de loop der jaren netjes onderhouden. Binnen is gekozen voor een moderne, rustige afwerking waardoor het geheel direct bruikbaar is, terwijl er tegelijkertijd nog ruimte is om onderdelen naar eigen inzicht te actualiseren. De leefruimte op de begane grond strekt zich uit over de volledige diepte van de woning en wordt aan beide zijden voorzien van daglicht. Aan de achterzijde ligt de tuin met berging en carport, wat zorgt voor praktische gebruiksmogelijkheden in het dagelijks leven. De combinatie van binnenruimte en buitenruimte maakt dit een woning die goed aansluit op uiteenlopende woonbehoeften. De buurt De woning ligt in een rustige woonwijk in Veenendaal met voornamelijk bestemmingsverkeer. In de directe omgeving zijn basisscholen, supermarkten en speelvoorzieningen aanwezig; veel dagelijkse voorzieningen zijn binnen 5 tot 10 fietsminuten bereikbaar. De bereikbaarheid is goed met de A12 op circa 10 autominuten afstand en een treinstation in de nabijheid. Ook sportvoorzieningen en groenstroken bevinden zich in de omgeving, wat de wijk geschikt maakt voor verschillende doelgroepen. Begane grond De entree bevindt zich aan de zijkant van de woning en geeft toegang tot de hal met toilet, trapopgang en een trapkast. Vanuit de hal is de leefruimte bereikbaar, die zich uitstrekt over de lengte van de woning. Aan de achterzijde bevindt zich de woonkamer met ruimte voor een zithoek en zicht op de tuin. De openslaande tuindeuren zorgen voor directe toegang naar buiten en extra lichtinval. De aanwezige haard vormt een vast element binnen deze ruimte. Aan de voorzijde is plaats voor een eethoek bij de erker, in verbinding met de keuken. De open keuken (juni 2024) is modern uitgevoerd in een U-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vlakscherm afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, koelkast en vriezer. Daarnaast is er voldoende werk- en kastruimte aanwezig. Eerste verdieping De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Alle slaapkamers hebben een bruikbaar formaat en beschikken over daglichttoetreding via ramen. De indeling maakt verschillende gebruiksfuncties mogelijk. De badkamer is ingericht met een ligbad, separate douche, wastafel en tweede toilet. Dankzij het raam is natuurlijke ventilatie aanwezig. De afwerking is netjes, met ruimte om deze naar wens te vernieuwen. Tweede verdieping Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. De overloop beschikt over aansluitingen voor wasapparatuur, de opstelling van installaties en een raam voor daglicht. Op deze verdieping zijn twee slaapkamers gerealiseerd, beide voorzien van dakramen. De kamers zijn van een goed formaat, waardoor ze geschikt zijn voor meerdere doeleinden. Daarnaast is de gehele verdieping voorzien van extra bergruimte achter de knieschotten en achter de trap. Buitenruimte De achtertuin is ruim en grotendeels bestraat, wat het onderhoud beperkt houdt. Er is voldoende voor meerdere zitplekken. Achter in de tuin bevindt zich een stenen berging met aansluitend een carport, waardoor parkeren op eigen terrein mogelijk is. De voortuin ligt op een hoek en is verzorgd aangelegd met beplanting en bestrating. Bijzonderheden • Twee-onder-een-kapwoning • Woonoppervlakte: 137 m² • Perceeloppervlakte: 252 m² • Bouwjaar: 1998 • Goed onderhouden • Vijf slaapkamers • Moderne U-keuken (juni 2024) • Woonkamer met openslaande tuindeuren en sfeerhaard • Badkamer met ligbad en separate douche • Tweede verdieping met vaste trap en extra bergruimte • Onderhoudsvriendelijke achtertuin • Stenen berging met aangrenzende carport Afsluiting Een woning met een praktische indeling, voldoende ruimte en een verzorgde staat van onderhoud. Interesse? Neem contact op voor een bezichtiging. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden.
€ 669.000
Coûts d'achat (estimés): € 15.230
2 % de taxe sur le transfert (€ 13.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 684.230
3,04%
Annuellement
€ 33.450
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²
3905XD Veenendaal
€ 495.000 k.k.
€ 4.195/m²
3905MV Veenendaal
€ 439.000 k.k.
€ 6.014/m²
3903XB Veenendaal
€ 598.000 k.k.
€ 4.823/m²