Aller directement au contenu
Logo de Ditters - Veenendaal

Bergweg 35

3904HL Veenendaal • Utrecht

Disponible

€ 965.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 21.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 986.150

Prix d'achat /m²: € 5.994

Galerie de photos

Description

Droom jij van een leven in een karakteristieke villa met een rietgedekte kap, omringd door groen en rust? Zoek je een huis met de grandeur van de jaren '50, maar wel met het comfort van energielabel B? Welkom aan de Bergweg 35 in Veenendaal. Een uniek familiehuis op een prachtige locatie, waar je de kans krijgt om jouw woonwensen werkelijkheid te laten worden. Deze villa is een absolute blikvanger. Met haar charmante rieten kap, de royale oprit en de inpandige garage straalt het pand direct klasse uit. Binnen word je verrast door de enorme hoeveelheid leefruimte en de prachtige lichtinval. Hoewel de woning met liefde is bewoond, biedt de huidige staat je de perfecte kans om het interieur te moderniseren naar de maatstaven van nu. Dankzij de uitstekende isolatie (muur, dak en HR-glas) en de nieuwe CV-ketel uit 2023 heb je hier een fantastische basis die klaar is voor de toekomst. De Locatie: Wonen aan de voet van de Heuvelrug De Bergweg is gelegen in de geliefde buurt 'Salamander', een wijk die bekendstaat om haar ruime opzet, brede lanen en volwassen groen. Je woont hier aan de rand van de Utrechtse Heuvelrug; een korte wandeling en je bevindt je midden in de natuur. Toch zijn alle dagelijkse gemakken binnen handbereik. Wijkwinkelcentrum Bruïneplein, diverse scholen en sportfaciliteiten liggen op loop- of fietsafstand. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: de uitvalswegen en het NS-station met snelle verbindingen naar Utrecht en Arnhem zijn nabij. Highlights: - Karakteristieke rietgedekte villa met een geïsoleerde kap; - Uitzonderlijk duurzaam: Energielabel B dankzij o.a. HR++ muurisolatie en hoogwaardige beglazing; - Heerlijk buitenleven: Riante achtertuin op het zuiden met optimale privacy en zon; - Ruimte voor het hele gezin: Vier goede slaapkamers en een royale badkamer; - Functioneel gemak: Inpandige garage en een praktische bijkeuken; - Modernisering: De kans om een uniek object volledig naar eigen smaak te finishen. Indeling: Een harmonie van ruimte en licht Begane grond: Statig en doordacht Via de representatieve entree kom je in de hal met toiletruimte en de trapopgang naar boven. De woonkamer (ca. 40 m²) is het hart van de woning. Door de grote raampartijen aan verschillende zijden vloeit het daglicht prachtig naar binnen, wat zorgt voor een rustige en open sfeer. De woonkamer staat in open verbinding met de eetkamer, waardoor er een natuurlijke flow ontstaat tussen ontspannen en tafelen. De aangrenzende keuken is ruim opgezet en biedt alle mogelijkheden voor het realiseren van een luxe droomkeuken. Vanuit de keuken bereik je de praktische bijkeuken, ideaal voor het witgoed en extra voorraad – die op zijn beurt weer toegang geeft tot de inpandige garage. Of je nu een plek zoekt voor de auto of een hobbyruimte; hier kan het allemaal. 1e verdieping: Rust en ruimte onder de rieten kap De riante overloop geeft toegang tot maar liefst vier slaapkamers (ca. 18 m², 15 m², 11 m² en 7 m²). De kamers zijn charmant door de schuine lijnen van de kapconstructie. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een loopdeur naar het zonnige balkon op het zuiden. De badkamer is met bijna 8 m² royaal te noemen en is compleet ingericht met een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en een tweede toilet. Het grote raam zorgt hier voor prettig daglicht en natuurlijke ventilatie. De Tuin: Een zonnig paradijs De achtertuin is met recht een sieraad te noemen. Gelegen op het zuiden, geniet je hier de hele dag van de zon. De tuin is met zorg en aandacht onderhouden en voorzien van organische vormen die perfect passen bij de uitstraling van de villa. Met meerdere terrassen, weelderige beplanting en een uitstekende balans tussen groen en bestrating, is dit de plek waar je zomers geniet van lange avonden buiten. Kenmerken & Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1956 - Woonoppervlakte: 156 m² - Perceeloppervlakte: 434 m² - Energielabel: B - Verwarming: Remeha Tzerra (2023) - Parkeren: Op eigen oprit, in de garage of openbaar Ben jij de liefhebber die de potentie ziet van deze rietgedekte villa op deze toplocatie? We nodigen je van harte uit om de Bergweg 35 zelf te komen ervaren. Plan vandaag nog je bezichtiging! Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule (woningen voor 1994); - Ouderdomsclausule (20 jaar). Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 965.000

Coûts d'achat (estimés): € 21.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 986.150

3,04%

Annuellement

%

€ 48.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 965.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
161 m²
Superficie du terrain
434 m²
Contenu
616 m³
Autre espace intérieur
31 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
8 m²
Aire de la cour arrière
235 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1956
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking en riet
Isolation
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en open haard
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Tzerra ACE Matic CW5 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en inpandig
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3904

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.