Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Wonen in een net appartementencomplex, voorzien van alle luxe? Dan is dit lichte 3-kamer appartement met balkon wat voor jou! Het complex is bijzonder net afgewerkt, straalt rust en ruimte uit en is tevens voorzien van een lift. Indeling: Gezamenlijke entree met toegang tot de separate privé bergingen en trap of lift naar de eerste etage. De entree, hal welke is voorzien van een meterkast, berging met cv-opstelling en een toilet met fonteintje. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, waarvan de grootste toegang heeft tot het balkon. De ruime badkamer is betegeld en is voorzien van een ruime inloop douche, wastafel en wasmachine aansluiting. Je hebt tevens toegang tot het balkon vanuit de woonkamer welke is voorzien van een luxe open keuken. Deze beschikt over diverse inbouw apparatuur zoals een kookplaat, koelkast met vriesvak, combi magnetron en vaatwasser. Het appartementencomplex is gunstig gelegen en op loopafstand van het bruisende dorpscentrum van Veenendaal. Er is voldoende parkeer gelegenheid op het terrein voor de deur. Interesse? Vraag dan snel een bezichtiging aan! Disclaimer: NederWoon Verhuurmakelaars is zorgvuldig als het gaat om het geven van betrouwbare en actuele informatie. Zij kan echter niet garanderen dat deze informatie altijd foutloos, volledig en actueel is. Daarom kunnen aan de informatie op deze website geen rechten worden ontleend.
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3903GR Veenendaal
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
3905BJ Veenendaal
€ 489.000 k.k.
€ 4.445/m²
3902CW Veenendaal
€ 435.000 k.k.
€ 3.508/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.200 p/m
€ 19/m²
3904HL Veenendaal
€ 965.000 k.k.
€ 5.994/m²
3904AC Veenendaal
€ 532.500 k.k.
€ 4.712/m²
3901DE Veenendaal
€ 499.000 k.k.
€ 5.253/m²
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²