Direkt zum Inhalt
Logo von Ditters - Veenendaal

Bergweg 35

3904HL Veenendaal • Utrecht

Verfügbar

€ 965.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 21.150

2 % Übertragungssteuer (€ 19.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 986.150

Kaufpreis /m²: € 5.994

Fotoalbum

Beschreibung

Droom jij van een leven in een karakteristieke villa met een rietgedekte kap, omringd door groen en rust? Zoek je een huis met de grandeur van de jaren '50, maar wel met het comfort van energielabel B? Welkom aan de Bergweg 35 in Veenendaal. Een uniek familiehuis op een prachtige locatie, waar je de kans krijgt om jouw woonwensen werkelijkheid te laten worden. Deze villa is een absolute blikvanger. Met haar charmante rieten kap, de royale oprit en de inpandige garage straalt het pand direct klasse uit. Binnen word je verrast door de enorme hoeveelheid leefruimte en de prachtige lichtinval. Hoewel de woning met liefde is bewoond, biedt de huidige staat je de perfecte kans om het interieur te moderniseren naar de maatstaven van nu. Dankzij de uitstekende isolatie (muur, dak en HR-glas) en de nieuwe CV-ketel uit 2023 heb je hier een fantastische basis die klaar is voor de toekomst. De Locatie: Wonen aan de voet van de Heuvelrug De Bergweg is gelegen in de geliefde buurt 'Salamander', een wijk die bekendstaat om haar ruime opzet, brede lanen en volwassen groen. Je woont hier aan de rand van de Utrechtse Heuvelrug; een korte wandeling en je bevindt je midden in de natuur. Toch zijn alle dagelijkse gemakken binnen handbereik. Wijkwinkelcentrum Bruïneplein, diverse scholen en sportfaciliteiten liggen op loop- of fietsafstand. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: de uitvalswegen en het NS-station met snelle verbindingen naar Utrecht en Arnhem zijn nabij. Highlights: - Karakteristieke rietgedekte villa met een geïsoleerde kap; - Uitzonderlijk duurzaam: Energielabel B dankzij o.a. HR++ muurisolatie en hoogwaardige beglazing; - Heerlijk buitenleven: Riante achtertuin op het zuiden met optimale privacy en zon; - Ruimte voor het hele gezin: Vier goede slaapkamers en een royale badkamer; - Functioneel gemak: Inpandige garage en een praktische bijkeuken; - Modernisering: De kans om een uniek object volledig naar eigen smaak te finishen. Indeling: Een harmonie van ruimte en licht Begane grond: Statig en doordacht Via de representatieve entree kom je in de hal met toiletruimte en de trapopgang naar boven. De woonkamer (ca. 40 m²) is het hart van de woning. Door de grote raampartijen aan verschillende zijden vloeit het daglicht prachtig naar binnen, wat zorgt voor een rustige en open sfeer. De woonkamer staat in open verbinding met de eetkamer, waardoor er een natuurlijke flow ontstaat tussen ontspannen en tafelen. De aangrenzende keuken is ruim opgezet en biedt alle mogelijkheden voor het realiseren van een luxe droomkeuken. Vanuit de keuken bereik je de praktische bijkeuken, ideaal voor het witgoed en extra voorraad – die op zijn beurt weer toegang geeft tot de inpandige garage. Of je nu een plek zoekt voor de auto of een hobbyruimte; hier kan het allemaal. 1e verdieping: Rust en ruimte onder de rieten kap De riante overloop geeft toegang tot maar liefst vier slaapkamers (ca. 18 m², 15 m², 11 m² en 7 m²). De kamers zijn charmant door de schuine lijnen van de kapconstructie. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een loopdeur naar het zonnige balkon op het zuiden. De badkamer is met bijna 8 m² royaal te noemen en is compleet ingericht met een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en een tweede toilet. Het grote raam zorgt hier voor prettig daglicht en natuurlijke ventilatie. De Tuin: Een zonnig paradijs De achtertuin is met recht een sieraad te noemen. Gelegen op het zuiden, geniet je hier de hele dag van de zon. De tuin is met zorg en aandacht onderhouden en voorzien van organische vormen die perfect passen bij de uitstraling van de villa. Met meerdere terrassen, weelderige beplanting en een uitstekende balans tussen groen en bestrating, is dit de plek waar je zomers geniet van lange avonden buiten. Kenmerken & Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1956 - Woonoppervlakte: 156 m² - Perceeloppervlakte: 434 m² - Energielabel: B - Verwarming: Remeha Tzerra (2023) - Parkeren: Op eigen oprit, in de garage of openbaar Ben jij de liefhebber die de potentie ziet van deze rietgedekte villa op deze toplocatie? We nodigen je van harte uit om de Bergweg 35 zelf te komen ervaren. Plan vandaag nog je bezichtiging! Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule (woningen voor 1994); - Ouderdomsclausule (20 jaar). Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hypothek berekenen

€ 965.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 21.150

2 % Übertragungssteuer (€ 19.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 986.150

3,04%

Jährlich

%

€ 48.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 965.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
161 m²
Fläche des Grundstücks
434 m²
Inhalt
616 m³
Sonstiger Innenraum
31 m²
Gebäude mit Außenbereich
8 m²
Hinterhof Fläche
235 m²

Bau und Energie

Baujahr
1956
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking en riet
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel en open haard
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Tzerra ACE Matic CW5 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energieausweis
B

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage en inpandig
Garagekapazität
2 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3904

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.