Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Meesterlijk wonen in Veenendaal Welkom bij Meesterwerk, een uniek nieuwbouwproject bestaande uit 23 duurzame, levensloopbestendige appartementen. Hier woon je comfortabel en zorgeloos, met alle voorzieningen van het bruisende centrum van Veenendaal binnen handbereik. Perfect voor zowel starters als senioren die zoeken naar een fijne balans tussen rust en stadse dynamiek. Appartementen voor alle generaties Of je nu geniet van gezellige horecagelegenheden, sfeervolle boetieks of een breed aanbod aan culturele en sportieve activiteiten: in Meesterwerk zit je altijd dichtbij alles wat Veenendaal te bieden heeft. Medische voorzieningen, uitgaansmogelijkheden en dagelijkse boodschappen zijn eenvoudig bereikbaar. Zo woon je hier in een omgeving die met je meegroeit, ongeacht je levensfase. Sociale koop In dit project zijn er 7 sociale koopappartementen beschikbaar. Deze woningen zijn speciaal bedoeld voor starters en mensen met een inkomen binnen de sociale koopgrenzen. Het voordeel van sociale koop is dat je een eigen woning kunt kopen tegen een betaalbare prijs, terwijl je toch profiteert van de voordelen van een koopwoning. Centraal en goed bereikbaar Gelegen op een centrale plek in Veenendaal, slechts een paar minuten lopen van het centrum, combineert Meesterwerk de rust van een woonwijk met de levendigheid van de stad. Dankzij de uitstekende bereikbaarheid en infrastructuur voelt iedereen zich hier meteen thuis. Doe nú al een financiële check! Als voorbereiding op de start verkoop kun je nu al een financiële check uit laten voeren. Dit brengt ook voordelen met zich mee bij de toewijzing van de appartementen. Dus wacht niet langer en neem vandaag nog contact op voor jouw financiële check!
€ 280.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.450
2 % Übertragungssteuer (€ 5.600) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 287.450
2,78%
Jährlich
€ 14.000
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Inloopdouche en wastafel
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.
Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 394.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 32.400
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
2.223
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Bezeichnung A
8.354
Bezeichnung C
8.320
Bezeichnung B
5.401
Bezeichnung D
2.259
Bezeichnung E
1.833
Bezeichnung G
1.497
Bezeichnung F
1.367
Bezeichnung A+
999
Bezeichnung A+++
962
Bezeichnung A++
716
Bezeichnung A++++
77
Bezeichnung A+++++
15
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Strom: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Strom: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Strom: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Strom: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Strom: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Strom: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Strom: 3.160
Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
3901DE Veenendaal
€ 499.000 k.k.
€ 5.253/m²
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
3905BA Veenendaal
€ 297.500 k.k.
€ 5.950/m²
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.