Direkt zum Inhalt
Logo von Engels Stikkelbroeck Makelaars

Marcus Aureliuslaan 12

5926TG Venlo • Limburg

Verfügbar

€ 750.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.850

2 % Übertragungssteuer (€ 15.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 766.850

Kaufpreis /m²: € 2.737

Fotoalbum

Beschreibung

Aan een rustige straat in de geliefde, groene woonomgeving van Meuleveld in Hout-Blerick staat deze royale en uitstekend onderhouden villa met een woonoppervlakte van ca. 275 m². De woning biedt uitzonderlijk veel leefruimte, een multifunctioneel souterrain, vijf slaapkamers, één badkamer, één aparte doucheruimte en een prachtig rondom gelegen tuin op een perceel van 603 m². Dankzij de combinatie van ruimte, comfort en duurzame voorzieningen is dit een ideaal familiehuis met talloze gebruiksmogelijkheden. Indeling: Souterrain: Via de hal is het souterrain bereikbaar. Deze verdieping is verdeeld in vier royale compartimenten van ca. 8 m², 8 m², 29 m² en 34 m². Het grootste compartiment is voorzien van verwarming. De ruimtes zijn multifunctioneel inzetbaar en uitermate geschikt als speelkamer, werkruimte, hobbyruimte of sportruimte. Begane grond Via de ruime oprit bereikt u de overdekte entree. De ontvangsthal beschikt over een garderobe en een tegelvloer en geeft toegang tot de meterkast, toiletruimte, keuken en woonkamer. De toiletruimte is voorzien van een staand closet en fonteintje. De ruime woonkamer (ca. 41 m²) ligt aan de voorzijde en is voorzien van een laminaatvloer. Grote raampartijen aan de voor- en zijkant zorgen voor veel lichtinval en een prettige verbinding met de tuin. Zowel aan de voor- als zijkant is een zonnescherm aanwezig. Via de schuifpui is er direct toegang tot het zijterras. De sfeervolle open haard vormt het centrale punt van de woonkamer. De woonkamer staat in open verbinding met de leefkeuken (ca. 18 m²), voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koelkast. Vanuit het keukenraam is er zicht op de achtertuin. De keuken loopt over in de eetkamer in de aanbouw (ca. 20 m²). Deze ruimte is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming, een erker en een houtkachel. Dankzij de grote raampartijen is er ook hier een directe verbinding met de tuin. Aangrenzend bevindt zich de bijkeuken (ca. 5,5 m²) met witgoedaansluitingen en toegang tot de tuin. Eerste verdieping De fraaie trapopgang leidt naar de open overloop met toegang tot vijf slaapkamers en de doucheruimte. De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer. De slaapkamers variëren in grootte van ca. 8 m² tot 18 m². Twee slaapkamers beschikken over een eigen wastafel. Eén slaapkamer is voorzien van een vide met toegang tot de zolder. De doucheruimte is voorzien van een douche en een vaste wastafel. De masterbedroom (ca. 18 m²) is gelegen aan de achterzijde en beschikt over een moderne badkamer en-suite met douche, wastafel en zwevend toilet. Vanuit deze slaapkamer is er toegang tot het balkon (ca. 4,5 m²), gelegen op het zuiden met uitzicht op de tuin. Zolder De zolder biedt volop bergruimte en herbergt tevens de technische installaties: de combi CV-ketel (2014), hybride warmtepomp (2022) en omvormer van de zonnepanelen. Tuin De fraai aangelegde tuin is rondom de woning gelegen en biedt veel privacy. De tuin is voorzien van meerdere terrassen, volwassen beplanting en een groot gazon. Aan de woningzijde bevindt zich een terras met zonnescherm. In de tuin staan een houten tuinhuis (ca. 9 m²) en een ruime garage (ca. 19 m²) met elektra en sectionaalpoort. De oprit beschikt over een carport (2025). Algemeen Bouwjaar: 1979, woonoppervlakte: ca. 275 m², inhoud: ca. 980 m³, perceeloppervlakte: 603 m². - Energielabel B (volledig geïsoleerd) - 21 zonnepanelen (2019) - Hybride warmtepomp (2022) + CV-ketel (2014) - Hardhouten kozijnen met dubbel glas - Aluminium schuifpuien met HR++ glas - Alarminstallatie aanwezig - Onderhoudsstaat binnen en buiten zeer goed Deze riante villa ligt op korte afstand van de Maas en haar uiterwaarden, speeltuintjes en diverse wandelmogelijkheden. Uitvalswegen A67/A73, de Duitse grens en ziekenhuis VieCuri bevinden zich op circa 5 autominuten. Vraagprijs: € 750.000,- k.k.

Hypothek berekenen

€ 750.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.850

2 % Übertragungssteuer (€ 15.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 766.850

3,04%

Jährlich

%

€ 37.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 750.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Villa, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
274 m²
Fläche des Grundstücks
603 m²
Inhalt
980 m³
Sonstiger Innenraum
16 m²
Gebäude mit Außenbereich
30 m²
Externe Berghalle
30 m²
Hinterhof Fläche
242 m²

Bau und Energie

Baujahr
1979
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel, houtkachel, open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energieausweis
B

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport en vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

2 douches, wastafel, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Alarminstallatie
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5926

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.