Direkt zum Inhalt
Logo von Spans Makelaardij - Wonen begint bij ons

Godfried van Rhenenlaan 24

8325EX Vollenhove • Overijssel

Unterbreitung

€ 350.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.850

2 % Übertragungssteuer (€ 7.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 358.850

Kaufpreis /m²: € 3.933

Fotoalbum

Beschreibung

Eindelijk die perfecte eerste stap op de woningmarkt: een instapklare woning met gloednieuwe badkamer, garage en zonnepanelen, op loopafstand van alles wat Vollenhove te bieden heeft. Aan de Godfried van Rhenenlaan 24 in Vollenhove staat deze verzorgde twee-onder-één-kapwoning die klaar is voor een nieuwe eigenaar. Het is een degelijk en praktisch huis, gelegen op een rustige plek in een kindvriendelijke woonwijk. Met een bouwjaar uit 1986 biedt de woning een solide basis die door de jaren heen consequent goed is onderhouden. Zo is de badkamer in 2024 nog volledig vernieuwd, wat bijdraagt aan het actuele comfort van de woning. Een groot pluspunt is de verduurzaming van het huis; de aanwezige zonnepanelen maken dit een energiezuinige plek om te wonen. De achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden, waardoor er de hele dag volop lichtinval is en u optimaal gebruik kunt maken van de buitenruimte. Het geheel staat op een perceel van 188 m² eigen grond en beschikt over een eigen garage, wat zorgt voor de nodige extra bergruimte of een veilige plek voor de auto. Dit huis is ideaal voor wie op zoek is naar een functionele en nette woning op een goede locatie, zonder dat daar direct grote klussen op de planning staan. Een eerlijke woning die precies biedt wat u ziet: comfort, rust en een gunstige energierekening. Perceeloppervlakte: 188 m² Begane grond: Hal/entree, bijkeuken met wasmachineaansluiting, trapopgang, toiletruimte, woonkamer, half open keuken. Eerste Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en badkamer. Tweede Verdieping: Open ruimte - 4e slaapkamer mogelijk en stookruimte. Installaties. •  Verwarming en warm water door middel van c.v.-gas combiketel. (Type: Remeha, Bouwjaar: 2018). •  In 2013 zijn er 10 zonnepanelen geplaatst. Algemeen •  Bouwjaar 1986, door de jaren heen gemoderniseerd. •  Woonoppervlakte ca. 89 m²; externe bergruimte ca. 19 m²; Inhoud ca. 332 m³. •  Een ideale gezinswoning. •  Energielabel B. ‘Kortom, een sfeervolle, goed onderhouden woning met volop ruimte en karakter. Bel ons voor een bezichtiging!’ We hebben uitgebreide informatie voor u beschikbaar. Aanvaarding in overleg.

Hypothek berekenen

€ 350.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.850

2 % Übertragungssteuer (€ 7.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 358.850

2,78%

Jährlich

%

€ 17.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 350.000 k.k.
Status
Unterbreitung
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
89 m²
Fläche des Grundstücks
188 m²
Inhalt
332 m³
Externe Berghalle
19 m²
Hinterhof Fläche
64 m²

Bau und Energie

Baujahr
1986
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parken
Openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
14-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 8325

Google Karten

Geografische Übersicht Vollenhove

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Vollenhove

Wohn- und Viertelzahlen in Vollenhove

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Vollenhove. In 2025 waren da 4.365 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 289.000.

Einwohner

4.365

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 289.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 30.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

89

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Vollenhove
Jahr Einwohner
2021 4.290
2022 4.340
2023 4.370
2024 4.390
2025 4.365

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Vollenhove
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 211.000
2022 EUR 233.000
2023 EUR 264.000
2024 EUR 274.000
2025 EUR 289.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.075 0-15: 725 15-25: 485 25-45: 1.035 45-65: 1.050

Ausbildungsstufe

Hoger

690

Praktisch

970

Middelbaar

1.480

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

235

Nederland

3.825

Buiten Europa

305

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 454
Appartementen 287
Tussenwoningen 615
Vrijstaande woningen 359
Twee-onder-één-kap woningen 261

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 68
1900 tot 1925 90
1925 tot 1950 72
1950 tot 1970 485
1970 tot 1980 432
1980 tot 1990 239
1990 tot 2000 227
2000 tot 2010 126
2010 tot 2020 192
2020 en later 48

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

540

Bezeichnung A

473

Bezeichnung B

418

Bezeichnung D

174

Bezeichnung G

160

Bezeichnung F

65

Bezeichnung E

54

Bezeichnung A+++

46

Bezeichnung A++

38

Bezeichnung A+

19

Bezeichnung A++++

4

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Vollenhove
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.260 2.760
2021 1.400 2.770
2022 1.100 2.640
2023 930 2.570
2024 900 2.610

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 960 • Strom: 2.480

Huurwoning

Gas: 770 • Strom: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.050 • Strom: 2.940

Appartement

Gas: 620 • Strom: 1.530

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Strom: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 2.780

Betriebsaktivität in Vollenhove (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 95
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Gesamtanzahl der Firmensitze: 455

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Vollenhove
Periode Verbrechen
jan 2025 7
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 18
mei 2025 2
mrt 2025 6
nov 2024 3
nov 2025 7
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 3
sep 2025 4

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Vollenhove.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Vollenhove

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Vollenhove?

Vollenhove telt in 2025 ongeveer 4.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove is in 2025 circa € 289.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove ligt rond € 30.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vollenhove?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 89 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vollenhove?

In Vollenhove komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 615 woningen.

Meer Häuser in Vollenhove

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.