Aller directement au contenu
Logo de Spans Makelaardij - Wonen begint bij ons

Godfried van Rhenenlaan 24

8325EX Vollenhove • Overijssel

Disponible

€ 350.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 358.850

Prix d'achat /m²: € 3.933

Galerie de photos

Description

Eindelijk die perfecte eerste stap op de woningmarkt: een instapklare woning met gloednieuwe badkamer, garage en zonnepanelen, op loopafstand van alles wat Vollenhove te bieden heeft. Aan de Godfried van Rhenenlaan 24 in Vollenhove staat deze verzorgde twee-onder-één-kapwoning die klaar is voor een nieuwe eigenaar. Het is een degelijk en praktisch huis, gelegen op een rustige plek in een kindvriendelijke woonwijk. Met een bouwjaar uit 1986 biedt de woning een solide basis die door de jaren heen consequent goed is onderhouden. Zo is de badkamer in 2024 nog volledig vernieuwd, wat bijdraagt aan het actuele comfort van de woning. Een groot pluspunt is de verduurzaming van het huis; de aanwezige zonnepanelen maken dit een energiezuinige plek om te wonen. De achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden, waardoor er de hele dag volop lichtinval is en u optimaal gebruik kunt maken van de buitenruimte. Het geheel staat op een perceel van 188 m² eigen grond en beschikt over een eigen garage, wat zorgt voor de nodige extra bergruimte of een veilige plek voor de auto. Dit huis is ideaal voor wie op zoek is naar een functionele en nette woning op een goede locatie, zonder dat daar direct grote klussen op de planning staan. Een eerlijke woning die precies biedt wat u ziet: comfort, rust en een gunstige energierekening. Perceeloppervlakte: 188 m² Begane grond: Hal/entree, bijkeuken met wasmachineaansluiting, trapopgang, toiletruimte, woonkamer, half open keuken. Eerste Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en badkamer. Tweede Verdieping: Open ruimte - 4e slaapkamer mogelijk en stookruimte. Installaties. •  Verwarming en warm water door middel van c.v.-gas combiketel. (Type: Remeha, Bouwjaar: 2018). •  In 2013 zijn er 10 zonnepanelen geplaatst. Algemeen •  Bouwjaar 1986, door de jaren heen gemoderniseerd. •  Woonoppervlakte ca. 89 m²; externe bergruimte ca. 19 m²; Inhoud ca. 332 m³. •  Een ideale gezinswoning. •  Energielabel B. ‘Kortom, een sfeervolle, goed onderhouden woning met volop ruimte en karakter. Bel ons voor een bezichtiging!’ We hebben uitgebreide informatie voor u beschikbaar. Aanvaarding in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 350.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 358.850

2,78%

Annuellement

%

€ 17.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 350.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
89 m²
Superficie du terrain
188 m²
Contenu
332 m³
Espace de stockage externe
19 m²
Aire de la cour arrière
64 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1986
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
14-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8325

Google Maps

Aperçu géographique Vollenhove

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Vollenhove

Chiffres de logement et de quartier dans Vollenhove

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vollenhove. En 2025 étaient 4.365 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 289.000.

Résidents

4.365

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 289.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

89

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vollenhove
Année Résidents
2021 4.290
2022 4.340
2023 4.370
2024 4.390
2025 4.365

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vollenhove
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 211.000
2022 EUR 233.000
2023 EUR 264.000
2024 EUR 274.000
2025 EUR 289.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.075 0-15: 725 15-25: 485 25-45: 1.035 45-65: 1.050

Niveau d'enseignement

Hoger

690

Praktisch

970

Middelbaar

1.480

Origine des habitants (2025)

Europa

235

Nederland

3.825

Buiten Europa

305

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 454
Appartementen 287
Tussenwoningen 615
Vrijstaande woningen 359
Twee-onder-één-kap woningen 261

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 23
1700 tot 1900 68
1900 tot 1925 90
1925 tot 1950 72
1950 tot 1970 485
1970 tot 1980 432
1980 tot 1990 239
1990 tot 2000 227
2000 tot 2010 126
2010 tot 2020 192
2020 en later 48

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

540

Étiquette A

473

Étiquette B

418

Étiquette D

174

Étiquette G

160

Étiquette F

65

Étiquette E

54

Étiquette A+++

46

Étiquette A++

38

Étiquette A+

19

Étiquette A++++

4

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vollenhove
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.260 2.760
2021 1.400 2.770
2022 1.100 2.640
2023 930 2.570
2024 900 2.610

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.480

Huurwoning

Gaz: 770 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.940

Appartement

Gaz: 620 • Électricité: 1.530

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 2.780

Activité dans Vollenhove (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 95
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Nombre total d'établissements: 455

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vollenhove
Période Délits
jan 2025 7
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 18
mei 2025 2
mrt 2025 6
nov 2024 3
nov 2025 7
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 3
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vollenhove.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vollenhove

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vollenhove?

Vollenhove telt in 2025 ongeveer 4.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove is in 2025 circa € 289.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove ligt rond € 30.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vollenhove?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 89 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vollenhove?

In Vollenhove komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 615 woningen.

Meer maisons in Vollenhove

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.