Direkt zum Inhalt
Logo von Oosterhave Makelaars en Financiële Dienstverlening

Bevrijdingslaan 16

7671WM Vriezenveen • Overijssel

Verkauft unter Vorbehalt

€ 469.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.230

2 % Übertragungssteuer (€ 9.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 480.230

Kaufpreis /m²: € 4.510

Fotoalbum

Beschreibung

Een vrijwel nieuwe, uitzonderlijk luxe en tot in detail afgewerkte levensloopbestendige twee-onder-een-kapwoning (type “eigenkapper”), gelegen op een perceel van 250 m2. Een woning waar comfort, stijl en toekomstbestendig wonen naadloos samenkomen. Gebouwd in 2024, volledig gasloos, onderhoudsarm (kunststof kozijnen) en uitstekend geïsoleerd, voldoet deze woning aan de hoogste duurzaamheidsnormen. Met maar liefst 12 zonnepanelen en energielabel A+++ bent u verzekerd van een energiezuinige en toekomstgerichte woonomgeving. Op de begane grond vindt u zowel een royale slaapkamer als een luxe badkamer, ideaal voor gelijkvloers wonen. De fraai aangelegde achtertuin biedt een exclusieve tuinkamer met een hoogwaardige buitenkeuken, een perfecte plek om het hele jaar door te genieten. De ligging is eveneens ideaal: midden in het centrum van Vriezenveen, met winkels, voorzieningen en dagelijkse gemakken op loopafstand. Op de verdieping bevinden zich nog twee ruime slaapkamers en een stijlvolle (gasten)badkamer, waardoor ook logees, kinderen of kleinkinderen zich hier direct thuis zullen voelen. Dit huis kent de volgende indeling: Begane grond: entrée/hal met meterkast en moderne toiletruimte; kast met warmtepompopstelling; lichte woonkamer, voorzien van roomdevider (voorzien van elektrische sfeerhaard die vanuit zowel de woonkamer als keuken zichtbaar is), openslaande deuren naar de achtertuin en trapopgang naar de verdieping; open keuken voorzien van moderne en zeer luxe inbouwkeuken uitgevoerd met o.a. een kookeiland; slaapkamer met luxe badkamer en suite. Eerste verdieping: overloop; 2 ruime en moderne slaapkamers; moderne (gasten-) badkamer. Tweede verdieping: bergzolder. Open keuken: de open keuken is voorzien van luxe inbouwkeuken (2024) met daarin een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, koelkast, vrieskast; combi- magnetron en vaatwasser. De moderne badkamer (2024) op de begane grond is voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel. De moderne (gasten-) badkamer (2024) op de verdieping is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, hangtoilet en designradiator Algemeen: -dit huis is gebouwd in 2024 -de warmwater- en verwarmingsvoorziening geschiedt middels een Vaillant airconditioning (koelen en verwarmen) en Inventum warmtepomp, allemaal geïnstalleerd in 2024 -de woning is volledig geïsoleerd en beschikt over energielabel A+++ -voorzien van 12 zonnepanelen -alle ruimten in de woning zijn voorzien van luxe spanplafonds waarbij luxe (Led-)verlichting is geïntegreerd -de achtertuin is volledig onderhoudsarm aangelegd en voorzien van een riante en luxe uitgevoerde tuinkamer (incl. glaspuien) -het hout aan de buitengevels van de woning is geconditioneerd, waardoor nagenoeg geen onderhoud noodzakelijk is -gelegen op korte loopafstand van vele voorzieningen die het dorp te bieden heeft (winkels, bibliotheek, busverbinding, terrasjes) -binnen ca. 30 autominuten zijn steden als Enschede, Hengelo, Almelo en Zwolle bereikbaar -bij koop wordt een waarborgsom/bankgarantie van 10% van de koopsom van de koper verlangd Resumerend: een instapklare woning waar werkelijk aan alles is gedacht.

Hypothek berekenen

€ 469.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.230

2 % Übertragungssteuer (€ 9.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 480.230

2,78%

Jährlich

%

€ 23.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 469.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
104 m²
Fläche des Grundstücks
250 m²
Inhalt
419 m³
Sonstiger Innenraum
3 m²
Externe Berghalle
28 m²
Hinterhof Fläche
66 m²

Bau und Energie

Baujahr
2024
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
HR-glas en volledig geïsoleerd
Heizung
Warmtepomp
Energieausweis
A+++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten

Planung

Seit dem Angebot
20-03-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7671

Google Karten

Geografische Übersicht Vriezenveen

Entdecken Sie, wo Makler in Vriezenveen aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Vriezenveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Vriezenveen. In 2026 waren da 13.910 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 363.628.

Einwohner

13.910

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 363.628

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.055

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

281

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Vriezenveen
Jahr Einwohner
2021 13.775
2022 13.790
2023 13.845
2024 13.935
2025 13.890
2026 13.910

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Vriezenveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 262.256
2022 EUR 285.281
2023 EUR 331.703
2024 EUR 347.061
2025 EUR 363.628

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.890 0-15: 2.330 15-25: 1.875 25-45: 3.150 45-65: 3.660

Ausbildungsstufe

Hoger

2.180

Praktisch

3.030

Middelbaar

4.910

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

475

Nederland

12.735

Buiten Europa

680

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 806
Appartementen 1.047
Tussenwoningen 1.162
Vrijstaande woningen 1.827
Twee-onder-één-kap woningen 1.048

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 380
1925 tot 1950 394
1950 tot 1970 1.021
1970 tot 1980 1.042
1980 tot 1990 831
1990 tot 2000 750
2000 tot 2010 472
2010 tot 2020 272
2020 en later 189

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.448

Bezeichnung A

1.196

Bezeichnung B

1.097

Bezeichnung G

662

Bezeichnung D

457

Bezeichnung F

283

Bezeichnung E

172

Bezeichnung A+++

95

Bezeichnung A++

71

Bezeichnung A+

68

Bezeichnung A++++

23

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Vriezenveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.376 3.172
2021 1.620 3.212
2022 1.263 2.997
2023 1.034 2.890
2024 995 2.993

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 888 • Strom: 2.590

Huurwoning

Gas: 826 • Strom: 2.106

Koopwoning

Gas: 1.146 • Strom: 3.272

Appartement

Gas: 768 • Strom: 1.988

Tussenwoning

Gas: 848 • Strom: 2.435

Vrijstaande woning

Gas: 1.364 • Strom: 3.761

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.027 • Strom: 2.961

Betriebsaktivität in Vriezenveen (2025)

Handel en HORECA 350
Nijverheid en energie 285
Zakelijke dienstverlening 255
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 100
Vervoer, informatie en communicatie 70
Financiele diensten en onroerendgoed 100
Cultuur, recreatie en overige diensten 150

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.530

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Vriezenveen
Periode Verbrechen
jan 2026 25
jul 2025 26
jun 2025 21
mei 2025 28
mrt 2025 23
mrt 2026 19
nov 2024 23
nov 2025 40
okt 2024 29
okt 2025 20
sep 2024 27
sep 2025 26

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Vriezenveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Vriezenveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Vriezenveen?

Vriezenveen telt in 2026 ongeveer 13.910 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vriezenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vriezenveen is in 2025 circa € 363.628.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vriezenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vriezenveen ligt rond € 28.055 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vriezenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 281 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vriezenveen?

In Vriezenveen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.827 woningen.

Meer Häuser in Vriezenveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.