Jump to content
Logo of Meer Makelaar | Qualis

Verlengde Acacialaan 7

3911GA Rhenen • Utrecht

Available

€ 449.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.830

2% transfer tax (€ 8.980) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 459.830

Purchase price /m²: € 4.490

Photo Gallery

Description

Uitstekend onderhouden HOEKWONING met onderhoudsvriendelijke tuin, berging en achterom. Dit comfortabele gezinshuis beschikt over een doorzon woonkamer, open keuken en 3 slaapkamers op de 1e verdieping. Op de 2e verdieping zijn, door de aanwezige dakopbouw, ook nog eens een royale voorzolder en een ruime 4e slaapkamer aanwezig. Tegen de achtergevel is er een fijne overkapping gerealiseerd waar je heerlijk kunt genieten van het buitenleven. De woning staat op korte afstand van scholen, het centrum en de mooie bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Een ruime gezinswoning op een uitstekende plek. De ideale ligging ten opzichte van alle voorzieningen van Rhenen maakt het plaatje compleet! Indeling: ontvangsthal met trapopgang naar de 1e verdieping, toiletruimte, trap/kelderkast en toegang tot de keuken. De open keuken is voorzien van een verzorgde wandopstelling met bovenkasten, royaal werkblad en inbouwapparatuur zoals een 4-pits inductiekookplaat met RVS afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Via de open keuken is er toegang tot de lichte doorzonwoonkamer met mooie (laminaat) tegelvloer en aan de voorzijde een elektrisch bedienbaar rolluik. 1e verdieping: overloop met trapopgang naar de 2e verdieping en separate toiletruimte. Op deze verdieping zijn 3 slaapkamers aanwezig. De ouderslaapkamer ligt aan de voorzijde en heeft een elektrisch bedienbaar rolluik met kast voorzien van schuifdeuren. De overige 2 slaapkamers bevinden zich aan de achterzijde van de woning. De badkamer is voorzien van een inloopdouche (met thermostaatkraan), wastafelmeubel met spiegel en een raam. 2e verdieping: praktische voorzolder met aansluitingen voor wassen en drogen en cv-opstelling. Aansluitend is er een ruime 4e slaapkamer aanwezig. Buiten: de voortuin is aangelegd met sierbestrating en borderbakken met beplanting. De achtertuin is via een zijpad met (afsluitbare) poort bereikbaar. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en voorzien van een gezellige overkapping met glazen schuifdeuren waar je heerlijk kunt genieten. In de tuin staat daarbij een stenen berging voorzien van elektra. MEER bijzonderheden: - Gebruikersoppervlak 99m², inhoud 305m³, perceeloppervlak 136m²; - Gezinswoning met 4 slaapkamers, nabij alle dagelijkse voorzieningen; - Verwarmd middels CV combiketel, merk Nefit, bouwjaar 2020; - Geheel voorzien van isolerende beglazing; - Voorzijde begane grond en 1e verdieping rolluiken (elektrisch bedienbaar); - Uitstekend onderhouden; - Aangebouwde overkapping aan de achterzijde.

Mortgage berekenen

€ 449.000

Cost of copper (estimated): € 10.830

2% transfer tax (€ 8.980) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 459.830

2,78%

Yearly

%

€ 22.450

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 449.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, hoekwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
100 m²
Land area
136 m²
Content
306 m³
External storage space
26 m²
Backyard area
51 m²

Construction and Energy

Year of construction
1958
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie en dubbel glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren
Garage type
Niet aanwezig, wel mogelijk

Planning

Available since
24-04-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Natuurlijke ventilatie en rolluiken

Maps

Postal code map

Postcode map for 3911

Google Maps

Map of Rhenen

Spatial overview of the work area in Rhenen

Residential and neighborhood statistics in Rhenen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Rhenen. In 2025 were there 15.620 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 451.117.

Residents

15.620

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 451.117

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 21.728

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

461

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Rhenen
Year Residents
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

Annual WOZ value

WOZ value per year in Rhenen
Year Average WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Composition of residents

Age build-up

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Education level

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Origin of residents (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Construction period of buildings

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

2.000

Label C

1.362

Label B

935

Label G

650

Label D

626

Label F

529

Label E

375

Label A+++

202

Label A+

119

Label A++

57

Label A++++

19

Label A+++++

6

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Rhenen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 867 • Electricity: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Electricity: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Electricity: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Electricity: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Electricity: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Electricity: 2.938

Business activity in Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Total number of company establishments: 2.275

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Rhenen
Period Crimes
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Rhenen.

Frequently asked questions about living in Rhenen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer houses in Rhenen

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.