Jump to content
Logo of Goedhart Makelaars

Leliestraat 13 b

2371NB Roelofarendsveen • Zuid-Holland

Sold

€ 300.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.850

2% transfer tax (€ 6.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 307.850

Purchase price /m²: € 5.882

Photo Gallery

Description

Modern 2-kamerappartement met energielabel A in Roelofarendsveen! In het bruisende centrum van Roelofarendsveen, op slechts een paar minuten lopen van winkels, horeca en het openbaar vervoer, ligt dit sfeervolle en luxe afgewerkte 2-kamerappartement in het voormalige postkantoor. Het appartement is gelegen op de derde verdieping en beschikt over een eigen berging op de begane grond. Het appartement van circa 50 m² heeft een slimme indeling: een entree met hal en toiletruimte, een moderne badkamer met inloopdouche en wastafel, een lichte en ruime woonkamer met ramen in het schuine dak waardoor veel natuurlijk licht binnenvalt en een open keuken in L-opstelling voorzien van alle moderne inbouwapparatuur. De slaapkamer is van prima formaat en biedt voldoende ruimte voor een comfortabel bed en kasten. Gebouwd in 2019 en met Energielabel A, geniet je hier van een energiezuinig en onderhoudsvriendelijk appartement. Het appartementencomplex ‘De Post’ is kleinschalig en goed onderhouden. Via de centrale entree met video-intercom en brievenbussen heb je toegang tot het trappenhuis, de lift en de bergingen. Dankzij de gunstige ligging ben je snel op de A4 of A44, richting de Randstad en grote steden. De bus brengt je rechtstreeks naar Schiphol of Leiden Centraal. Kortom: comfortabel wonen op een toplocatie! Ben jij op zoek naar een sfeervol en modern appartement in het hart van Roelofarendsveen? plannen we snel een bezichtiging. Indeling Bij binnenkomst op de begane grond treft u de centrale hal met brievenbussen, toegang tot de bergingen, trapopgang en de lift. Overige verdiepingen 3e verdieping: Via de centrale hal bereikt u de voordeur van het appartement. De entree biedt ruimte voor een garderobe en geeft toegang tot de woonkamer, de badkamer, de toiletruimte en een bergkast met de cv-ketel. De badkamer is uitgerust met een wastafel, een inloopdouche en een opstelplaats voor de wasmachine en droger. De woonkamer is praktisch ingedeeld in een L-vorm en biedt toegang tot de slaapkamer. De open keuken sluit hier mooi op aan: een luxe, ruime en moderne keuken die perfect past binnen het verzorgde geheel. Bijzonderheden Bieden vanaf € 300.000,- / vraagprijs € 350.000,- - Bouwjaar 2019 - Woonoppervlakte 50m² - Openbaar parkeren - Gezonde VVE, maandelijkse servicekosten bedragen € 63,81 - Lift aanwezig - Voorzien van warmte terugwin installatie - Energielabel A - Oplevering in overleg Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 300.000

Cost of copper (estimated): € 7.850

2% transfer tax (€ 6.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 307.850

2,78%

Yearly

%

€ 15.000

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 300.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
2 rooms
Bedrooms
1 bedroom
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
3e woonlaag

Areas and volumes

Living area
51 m²
Content
158 m³
External storage space
3 m²

Construction and Energy

Year of construction
2019
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
HR-glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Salvage
Inpandig
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
18-11-2025
Sale date
27-02-2026

Maps

Postal code map

Postcode map for 2371

Google Maps

Map of Roelofarendsveen

Explore Roelofarendsveen and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Roelofarendsveen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Roelofarendsveen. In 2025 were there 10.609 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 488.751.

Residents

10.609

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 488.751

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 30.455

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

272

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Roelofarendsveen
Year Residents
2021 9.185
2022 9.536
2023 9.875
2024 10.477
2025 10.609

Annual WOZ value

WOZ value per year in Roelofarendsveen
Year Average WOZ
2021 EUR 341.753
2022 EUR 377.612
2023 EUR 448.405
2024 EUR 465.742
2025 EUR 488.751

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.204 0-15: 1.897 15-25: 1.057 25-45: 2.923 45-65: 2.524

Education level

Hoger

2.217

Praktisch

1.987

Middelbaar

3.396

Origin of residents (2025)

Europa

663

Nederland

8.828

Buiten Europa

1.118

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 710
Appartementen 1.306
Tussenwoningen 1.613
Vrijstaande woningen 681
Twee-onder-één-kap woningen 448

Construction period of buildings

Voor 1700 6
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 61
1925 tot 1950 154
1950 tot 1970 784
1970 tot 1980 1.101
1980 tot 1990 204
1990 tot 2000 143
2000 tot 2010 523
2010 tot 2020 566
2020 en later 560

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

1.649

Label C

914

Label B

602

Label D

322

Label A+++

268

Label F

209

Label E

150

Label A++++

124

Label A++

109

Label G

94

Label A+

62

Label A+++++

3

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Roelofarendsveen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.109 2.973
2021 1.227 3.035
2022 920 2.804
2023 778 2.672
2024 722 2.755

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 763 • Electricity: 2.820

Huurwoning

Gas: 707 • Electricity: 2.155

Koopwoning

Gas: 826 • Electricity: 2.965

Appartement

Gas: 508 • Electricity: 1.981

Tussenwoning

Gas: 685 • Electricity: 2.474

Vrijstaande woning

Gas: 1.316 • Electricity: 4.183

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Electricity: 3.303

Business activity in Roelofarendsveen (2025)

Handel en HORECA 263
Nijverheid en energie 248
Zakelijke dienstverlening 391
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 83
Vervoer, informatie en communicatie 128
Financiele diensten en onroerendgoed 102
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Total number of company establishments: 1.589

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Roelofarendsveen
Period Crimes
jan 2025 20
jan 2026 16
jul 2025 25
jun 2025 24
mei 2025 14
mrt 2025 19
nov 2024 21
nov 2025 33
okt 2024 13
okt 2025 24
sep 2024 22
sep 2025 30

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Roelofarendsveen.

Frequently asked questions about living in Roelofarendsveen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Roelofarendsveen?

Roelofarendsveen telt in 2025 ongeveer 10.609 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen is in 2025 circa € 488.751.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen ligt rond € 30.455 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roelofarendsveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roelofarendsveen?

In Roelofarendsveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.613 woningen.

Meer houses in Roelofarendsveen

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.