Jump to content
Logo of VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS HAARLEM

Hoofdstraat 20

2071EH Santpoort-Noord • Noord-Holland

Sold

€ 775.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 17.350

2% transfer tax (€ 15.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 792.350

Purchase price /m²: € 6.458

Photo Gallery

Description

Karakteristieke, groen gelegen half-vrijstaande woning (type 2-onder-1-kap) met voortuin, zijtuin/oprit voor meerdere auto’s, grote garage, aangebouwde tuin/eetkamer en een heerlijk zonnige achtertuin (pal west-ligging). De woning is zeer goed onderhouden. Zo zijn de gevels recent gereinigd en geïmpregneerd, is de spouw voorzien van isolatie en is een groot deel van het glaswerk vervangen door HR++ glas. Ook beschikt de woning over zonnepanelen. De keuken en badkamer zijn modern en voorzien van alle gemakken. De zolder is aan de achterzijde voorzien van een grote dakkapel en op de begane grond is er een uitbouw geplaatst. De ligging is erg fijn. In het gewilde Santpoort-Noord, nabij scholen, winkels, openbaar vervoer, wandelparken en uitvalswegen. De duinen, het strand, recreatiegebied Spaarnwoude én het bruisende centrum van Haarlem liggen op fietsafstand. Kortom een zeer goed onderhouden en zó te betrekken familiehuis. INDELING (maatvoering, zie plattegronden): Parterre: entree/vestibule; meterkast; gang; trapbergkast; toilet met fontein; royale - en aan de achterzijde gedeeltelijk uitgebouwde - woonkamer met een eiken vloer en een open keuken voorzien van inbouwapparatuur. Fantastische diepe en groene achtertuin op het westen. De hele dag zon in de tuin! Ruime oprit en garage. 1e verdieping: overloopruimte; slaapkamer aan de achterzijde voorzien van mooie kastenwand; luxe badkamer (2020) voorzien van een inloopdouche, vrijhangend toilet, fraai tegelwerk, vloerverwarming en een wastafelmeubel met een praktische kast; slaapkamer aan de voorzijde; slaap/werk/kleedkamer aan de achterzijde. 2e verdieping: deze verdieping is voorzien van een dakkapel en een verhoogde nok. Dit geeft een heerlijke ruimte. Op deze verdieping bevindt zich één grote slaapkamer met de dakkapel maar ook veel bergruimte en de opstelling voor de wasmachine en de wasdroger. BIJZONDERHEDEN: - De woning is zeer goed geïsoleerd; dakisolatie, spouwmuurisolatie, divers hoogwaardig isolatieglas. - Goede score van het energielabel (B) door verregaande isolatie-maatregelen en de aanwezigheid van zonnepanelen. - Verwarming en warmwater d.m.v. HR CV ketel 2021. - Thuisbatterij 5kWh i.c.m. zonnepanelen. - Internet en TV; zowel Ziggo kabel, KPN glasvezel als Delta glasvezel aanwezig. - Aanvaarding in overleg.

Mortgage berekenen

€ 775.000

Cost of copper (estimated): € 17.350

2% transfer tax (€ 15.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 792.350

3,04%

Yearly

%

€ 38.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 775.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
120 m²
Land area
330 m²
Content
438 m³
Other enclosed space
15 m²
Building bound outdoor space
1 m²
External storage space
5 m²
Backyard area
135 m²

Construction and Energy

Year of construction
1955
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
HR (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk en vrij uitzicht
Garden
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Garden location
gelegen op het westen
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
22-09-2025
Sale date
21-02-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Garage facilities

Elektra

Additional features

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 2071

Google Maps

Location of Santpoort-Noord

Spatial overview of the work area in Santpoort-Noord

Residential and neighborhood statistics in Santpoort-Noord

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Santpoort-Noord. In 2025 were there 7.265 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 551.000.

Residents

7.265

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 551.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 40.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

261

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Year Residents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Annual WOZ value

WOZ value per year in Santpoort-Noord
Year Average WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Education level

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origin of residents (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Construction period of buildings

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

711

Label F

631

Label G

559

Label E

422

Label D

359

Label A

335

Label B

325

Label A+

17

Label A++

11

Label A+++

7

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Santpoort-Noord
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricity: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricity: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricity: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricity: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricity: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricity: 2.990

Business activity in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Total number of company establishments: 1.110

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Santpoort-Noord
Period Crimes
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Santpoort-Noord.

Frequently asked questions about living in Santpoort-Noord

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer houses in Santpoort-Noord

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.