Scholten Makelaars
"Más de 40 años 'en casa' en Ámsterdam¡!"
Thuis in Amsterdam, dat is ons hele leven. Geboren en getogen in deze prachtige hoofdstad, hebben wij al 40 jaar ervaring als makelaar in de regio. Onze Amsterdamse DNA straalt door in onze enthousiaste en open manier van werken. We zijn eerlijk, rechtvaardig en doen precies wat we beloven. Onze aanpak is direct en betrouwbaar, zodat je altijd weet dat alles goed geregeld is. We zijn er voor je, of je belt, mailt of langskomt. Geen vraa...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Gibraltarstraat 62 H
1055NR Amsterdam
€ 435.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Bestevâerstraat 91 H
1056HK Amsterdam
€ 400.000 k.k.
€ 7.843/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vrijzicht 27
1068CD Amsterdam
€ 315.000 k.k.
€ 5.943/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 53 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Marcantilaan 406
1051NL Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 7.627/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 59 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Sloterkade 23 A
1058HE Amsterdam
€ 1.000.000 k.k.
€ 7.874/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Doggersbankstraat 30 2
1055PA Amsterdam
€ 400.000 k.k.
€ 8.333/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 48 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (495)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
495 reseñas total
Funda
51 opiniones en Funda
444 reseñas en Google
-
Postjeskade 7 H
10Ik heb een geweldige ervaring gehad bij het zoeken naar een appartement met Richard. Het eerste gesprek, de bezichtiging en de onderhandelingen zijn allemaal perfect verlopen. Het was net zo makkelijk als het kopen van een fiets!
-
Willem de Zwijgerlaan 140 3
10Een makelaar kiezen die precies, en al decennialang, in de buurt zit loont echt. Ze kennen de buurt als geen ander en weten wat er speelt. En die jarenlange ervaring is ook heel vertrouwenwekkend naar de kopende partij, volgens mij.
-
Marc Groothuizen
10Goed, leuk en vakkundig contact met Richard. Dank voor je begeleiding
-
Alain vincke
10Richard en Priscilla hebben de tijd genomen om het verhaal achter het huis te begrijpen. Voor en nadat het huis op de markt kwam zijn we constant met elkaar in gesprek gebleven om de strategie te bepalen waardoor we nooit voor verassingen …
-
Henri Broekman
10We waren wanhopig en spoorloos. Scholten Makelaars heeft ons van A tot Z geholpen en halen morgen onze sleutels op!
-
Marina Patarnello
10De keuze voor Scholten Makelaar was een uitstekende beslissing voor wie, net als wij, op zoek was naar serieuze en professionele dienstverlening. Richard was ons aanspreekpunt: altijd kalm, bekwaam en beschikbaar wanneer we hem nodig hadden. Tijdens onze bezoeken viel hij op door zijn vermogen om de juiste vragen te stellen en helder te vertalen voor ons, die geen Nederlands spreken. Zijn ervaring en oog voor detail gaven ons een gevoel van steun en veiligheid in elke fase van het proces. Wij bevelen hem van harte aan.