Cornelis Aten BV
"más de 135 años de experiencia como agentes inmobiliarios, ¿qué experiencia"
Cornelis Aten BV is een makelaarskantoor dat actief is in de verkoop en aankoop van woningen en bedrijfsmatig onroerend goed. Met vier medewerkers op de zaak staat het kantoor voor een persoonlijke en gedetailleerde benadering van elke klant. De nadruk ligt op kennis en ervaring in de onroerendegoedmarkt, met als doel het beste resultaat te bereiken voor zowel kopers als verkopers. Bij Cornelis Aten BV is er ook aandacht voor de verzeke...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Slauerhoffstraat 2 b
1521MK Wormerveer
€ 37.500 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- —
- Área del lote
- 28 m²
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Zwaluwstraat 8
1521XT Wormerveer
€ 385.000 k.k.
€ 5.423/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Slagenland 23
1567EP Assendelft
€ 500.000 k.k.
€ 4.274/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 123 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Brouwersveld 75
1541PE Koog aan de Zaan
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 177 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Lekstraat 5
1946RX Beverwijk
€ 375.000 k.k.
€ 4.412/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Riouwstraat 22
1521SE Wormerveer
€ 350.000 k.k.
€ 4.023/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 115 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (53)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
53 reseñas total
Funda
46 opiniones en Funda
7 reseñas en Google
-
Steijnstraat 20
10De communicatie met de makelaar was snel en prettig. Ik kon altijd even bellen als er iets was en werd steeds goed te woord gestaan. Het verkoopproces is overall goed verlopen en ik ben tevreden met het uiteindelijke resultaat en de verkoopprijs. De makelaar gaf duidelijke uitleg en wist zaken helder toe te lichten. Al met al een positieve ervaring en ik zou deze makelaar zeker aanbevelen.
-
Krommenieërpad 11
10Heldere communicatie, werden goed op de hoogte gebracht en had nuttige adviezen. Ondanks dat het appartement al even te koop stond, bleef hij z’n strategie volgen.
-
Stationsweg 87 b
10Het contact was erg prettig, goede communicatie en bereikbaarheid voor vragen. Ik werd goed op de hoogte gehouden van de stand van zaken. De makelaar heeft uitstekende kennis van zaken en door een goede samenwerking in zijn netwerk ook over een locatie die iets buiten zijn regio ligt.
-
Zuiderland 10
9Contact verliep prima werd goed geholpen en op de hoogte gehouden Vriendelijk en behulpzaam personeel
-
Agavestraat 11
8Mark heeft ons onwijs goed geholpen tijdens de zoektocht naar een huis. Als starter in deze woningmarkt is het niet altijd even leuk, weinig aanbod en snel overboden worden. Mark heeft ons daarin goed geholpen en geluisterd naar onze wensen.
-
De Zetter 51
10Contact ging super goed en erg goed geholpen bij de aankoop van de woning. Zou deze makelaar zeker aanbevelen. Goede service,kwaliteit en vriendelijk geholpen.