Cornelis Aten BV
"environ 135 ans d'expérience en immobilier, quel savoir-faire"
Cornelis Aten BV is een makelaarskantoor dat actief is in de verkoop en aankoop van woningen en bedrijfsmatig onroerend goed. Met vier medewerkers op de zaak staat het kantoor voor een persoonlijke en gedetailleerde benadering van elke klant. De nadruk ligt op kennis en ervaring in de onroerendegoedmarkt, met als doel het beste resultaat te bereiken voor zowel kopers als verkopers. Bij Cornelis Aten BV is er ook aandacht voor de verzeke...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Slauerhoffstraat 2 b
1521MK Wormerveer
€ 37.500 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- —
- Superficie du terrain
- 28 m²
- Chambres de coucher
- —
-
- Disponible
Zwaluwstraat 8
1521XT Wormerveer
€ 385.000 k.k.
€ 5.423/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Slagenland 23
1567EP Assendelft
€ 500.000 k.k.
€ 4.274/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Brouwersveld 75
1541PE Koog aan de Zaan
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 177 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Lekstraat 5
1946RX Beverwijk
€ 375.000 k.k.
€ 4.412/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Riouwstraat 22
1521SE Wormerveer
€ 350.000 k.k.
€ 4.023/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 115 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (53)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
53 avis total
Funda
46 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Steijnstraat 20
10De communicatie met de makelaar was snel en prettig. Ik kon altijd even bellen als er iets was en werd steeds goed te woord gestaan. Het verkoopproces is overall goed verlopen en ik ben tevreden met het uiteindelijke resultaat en de verkoopprijs. De makelaar gaf duidelijke uitleg en wist zaken helder toe te lichten. Al met al een positieve ervaring en ik zou deze makelaar zeker aanbevelen.
-
Krommenieërpad 11
10Heldere communicatie, werden goed op de hoogte gebracht en had nuttige adviezen. Ondanks dat het appartement al even te koop stond, bleef hij z’n strategie volgen.
-
Stationsweg 87 b
10Het contact was erg prettig, goede communicatie en bereikbaarheid voor vragen. Ik werd goed op de hoogte gehouden van de stand van zaken. De makelaar heeft uitstekende kennis van zaken en door een goede samenwerking in zijn netwerk ook over een locatie die iets buiten zijn regio ligt.
-
Zuiderland 10
9Contact verliep prima werd goed geholpen en op de hoogte gehouden Vriendelijk en behulpzaam personeel
-
Agavestraat 11
8Mark heeft ons onwijs goed geholpen tijdens de zoektocht naar een huis. Als starter in deze woningmarkt is het niet altijd even leuk, weinig aanbod en snel overboden worden. Mark heeft ons daarin goed geholpen en geluisterd naar onze wensen.
-
De Zetter 51
10Contact ging super goed en erg goed geholpen bij de aankoop van de woning. Zou deze makelaar zeker aanbevelen. Goede service,kwaliteit en vriendelijk geholpen.