Hugtenburg & de Vries Makelaars & Taxateurs
"U geeft ons de sleutel, wij zorgen voor de koper!"
Hugtenburg & de Vries makelaars staat bekend als een van de meest betrouwbare partijen in Haarlem en de omgeving. Onze ervaring en kennis van de lokale markt maken ons tot een vertrouwde partner voor zowel kopers als verkopers. In de afgelopen jaren hebben we met succes veel woningen in Haarlem verwerkt, dankzij onze duidelijke visie op de markt en een professionele aanpak. Onze benadering is transparant, met duidelijke afspraken en een...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Zandvoortselaan 56
2106CR Heemstede
€ 500.000 k.k.
€ 5.208/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 141 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Schotlandstraat 66
2034LE Haarlem
€ 325.000 k.k.
€ 5.078/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Planetenlaan 76 II
2024ES Haarlem
€ 525.000 k.k.
€ 5.198/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Van Leeuwenhoekstraat 5 0006
2014GC Haarlem
€ 295.000 k.k.
€ 6.277/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 47 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Dr. Schaepmanstraat 131
2032GE Haarlem
€ 495.000 k.k.
€ 6.875/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Zonnehoek 139
2141DR Vijfhuizen
€ 279.500 k.k.
€ 6.987/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 40 m²
- Área del lote
- 259 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (37)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
37 reseñas total
Funda
32 opiniones en Funda
5 reseñas en Google
-
Cornelis Visserstraat 19
8Contact was in eerste instantie in verband met aankoop van een nieuwe woning. Dat was vlot en er werd direct adequaat en met kennis van zaken gehandeld. Bij verkoop van woning dus ook voor Hugtenburg & De Vries gekozen. Net zo'n prettige ervaring: verkoopproces uitstekend begeleid, altijd goed bereikbaar voor beantwoorden van vragen en soepele verkoop uiteindelijk.
-
Zuidpolderstraat 184
10The Hugtenburg & de Vries team is amazing! Jorrit and his team made us feel very safe and well-informed throughout the entire sales transaction. We are extremely satisfied.
-
Prinses Beatrixplein 8 J
10We zijn goed geholpen. Veel contact gehad en zijn op een fijne manier door het hele proces heen begeleid.
-
Ingridtwee Krispijn
10 -
Engelandlaan 152
9Traducido por IAEl contacto fue bueno. Fue una empresa agradable y se mantuvo bien informado sobre las visitas, etc.
-
Plesmanlaan 8 II
8Traducido por IAYa he trabajado anteriormente con el agente inmobiliario en la compra de mi vivienda. El contacto fue bueno y me guiaron bien con la venta.
-
Tweede Vooruitgangstraat 32
9Traducido por IAHa tenido un agente inmobiliario muy bueno en todos los aspectos. La asistencia de Jorrit ha sido personal, seria y agradable. Tiene mucha conocimiento sobre lo que está pasando ahora mismo. También se presta atención a lo que yo como vendedor necesito. Puedo recomendar a este agente inmobiliario a cualquiera.