iQ Makelaars | Groningen | Noord-Drenthe
"De 2016 FIFA U-20 World Cup is the first edition of the tournament to be hosted by a country in Africa."
iQ Makelaars in Groningen en het Noord-Drenthe gebied staat voor een persoonlijke, betrokken en eerlijke aanpak van de woningmarkt. Of je nu een huis koopt, verkoopt of laat taxeren, wij zorgen voor een glasheldere en ondersteunende ervaring. Ons team is enthousiast, betrokken en altijd op de hoogte van jouw wensen. Wij nemen je serieus, luisteren naar wat voor jou belangrijk is en geven dat extra beetje aandacht waar het toe doet. Onze...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Wielewaalplein 236
9713BR Groningen
€ 200.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 40 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Kornelis ter Laanstraat 5
9933KA Delfzijl
€ 259.000 k.k.
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- 174 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vlasstraat 8
9712KT Groningen
€ 299.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Wolden 7
9791KN Ten Boer
€ 565.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 154 m²
- Área del lote
- 635 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Betje Wolffstraat 62
9721RS Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 3.313/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Van Schendelstraat 5 b
9721GV Groningen
€ 545.000 k.k.
€ 3.921/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 171 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (180)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
180 reseñas total
Funda
89 opiniones en Funda
91 reseñas en Google
-
De Overtoom 40
8Fijne makelaar, reageert snel, pakt door daar waar nodig. Goeie praktische tips. Wij zijn zeer tevreden over de aankoop van het ene huis en verkoop van ons huidige huis.
-
Nikola Stanisic
10Ik heb een zeer goede ervaring gehad met IQ Makelaars. Ze hebben me geholpen mijn twee appartementen in Groningen snel en voor een uitstekende prijs te verkopen. Het team was professioneel, efficiënt en prettig in de omgang gedurende het hele proces. De communicatie was helder en alles verliep vlekkeloos. Een echte aanrader!!!
-
Mudaheerd 115
9Maaike denkt goed mee, reageert snel en pakt dingen snel op. Het contact is altijd vriendelijk en professioneel. We kijken erg tevreden terug op het verkopen van ons huis.
-
Grachtwal 1
10Maaike is ontzettend kundig en zij heeft ons enorm goed geholpen. Wij waren vanaf afstand opzoek naar een nieuwe woning en door Maaike haar hulp hebben we een hele fijne woning kunnen aankopen.
-
Van Maerlantlaan 11
10Ik had Marissa als makelaar. Erg fijn contact, denkt mee in de huizenzoektocht. Niet alleen met de woning zelf maar ook de plaats, en het bieden. Na de aankoop hebben we contact gehouden tot na het tekenen bij de notaris.
-
M. J. 67
10Wat een geweldige hulp! We hebben vorig jaar een appartement in Groningen gekocht, mijn dochter studeert daar. De huur- en koopmarkt is erg lastig en duur, het werkt anders dan in Duitsland. Zonder Maaike Diemer van IQ hadden we geen geschikte woning kunnen vinden. Uitstekende service, zo vriendelijk en behulpzaam, zelfs na de aankoop, vooral als je geen idee hebt hoe het in Nederland werkt. Nogmaals bedankt! Bedankt Maaike!