Greveling Adviesgroep
In Steenwijk en de omgeving staat Greveling Adviesgroep voor betrouwbare makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op het woningmarkt. Of u nu koopt, verhuurt of verkoopt, wij staan voor u klaar met persoonlijk advies en gedetailleerde kennis van de lokale markt. Wij bieden een breed aanbod aan diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en taxaties. Onze medew...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Appelhofshoeve 31
8331XS Steenwijk
€ 300.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Prins Frederikstraat 1
8338SP Willemsoord
€ 450.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- 402 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zuidveenseweg 48
8343XA Zuidveen
€ 675.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 161 m²
- Área del lote
- 861 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Tukseweg 167
8334RV Tuk
€ 575.000 k.k.
€ 4.915/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 756 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Postweg 5
7963PD Ruinen
€ 850.000 k.k.
€ 4.857/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 175 m²
- Área del lote
- 6985 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nieuwe Gagels 51 A
8332KB Steenwijk
€ 385.000 k.k.
€ 2.831/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 332 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (56)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
56 reseñas total
Funda
43 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
Gasthuislaan 65
10Dit was mijn tweede bezichtiging, De eerste bezichtiging was zonder makelaar en daardoor ben ik die woning misgelopen. Dit keer heeft mijn makelaar voor mij onderhandeld en zijn we tot een positief eindresultaat gekomen.
-
Willem de Zwijgerstraat 6
10Greveling Adviesgroep is een fijne (aankoop)makelaar, goed bereikbaar en deskundig advies. Houdt je van alle ontwikkelingen goed op de hoogte!
-
Nicolaas ter Maethstraat 23
10De makelaar dacht goed mee en heeft ons huis snel en zorgeloos kunnen verkopen. Toen wij toch andere foto’s wouden hebben van de gevel was dat geen enkel probleem.
-
Steenwijkerdiep 31 K
10Wij zijn zeer tevreden over de dienstverlening van Greveling Adviesgroep. Marktkennis: Zeer goed op de hoogte van de locale markt. Goede communicatie: Altijd snel bereikbaar Proactief: Denken actief mee en namen ons veel werk uit handen. Wij zullen Greveling Adviesgroep zeker aanbevelen bij vrienden en familie. Hartelijk dank voor de fijne samenwerking!
-
Burgemeester Boldinghlaan 16
8Reageerde snel op mijn vragen en was duidelijk en eerlijk. Dat is fijn bij zo'n grote aankoop. Contacten waren prettig en vriendelijk.
-
Rembrandtlaan 88
10Traducido por IAMuy competente, me informaron de cada paso. Todo ha ido perfectamente. ¡Muy buena colaboración!
-
Egginkstraat 21