Sonja Boogaard Makelaardij
Sonja Boogaard Makelaardij staat voor persoonlijk advies en gedetailleerde begeleiding in Middelburg en de omgeving. Met meer dan 29 jaar ervaring in de makelaardij en taxaties, combineert het kantoor deskundigheid met een menselijke aanpak om klanten te ondersteunen in complexe woningtransacties. Het kantoor specialiseert zich in verkoop, aankoop en taxaties, met een focus op transparantie en klantgerichtheid. Sonja Boogaard is aangesl...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Bouwen Ewoutstraat 56
4381PS Vlissingen
€ 225.000 k.k.
€ 2.228/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 106 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nederstraat 11 E
4332AX Middelburg
€ 157.500 k.k.
€ 5.081/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 31 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Zusterstraat 30
4331KK Middelburg
€ 569.000 k.k.
€ 5.368/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 202 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Churchilllaan 760
4532JC Terneuzen
€ 379.500 k.k.
€ 2.582/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Brakstraat 30 A
4331TN Middelburg
€ 389.000 k.k.
€ 2.683/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Brakstraat 30 F
4331TN Middelburg
€ 179.000 k.k.
€ 5.424/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 33 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (534)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
534 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
519 reseñas en Google
-
Anneke Van Suetendael
10fantastische sfeer, super geweldige service en het eten was heel lekker! Wij reserveerden last minute een tafel voor 5 en konden zalig op terras terecht. Alles heel vlotjes! Wij komen graag terug vanuit Antwerpen!
-
De Mey van Streefkerklaan 2
5Mijn inziens, achteraf geen goede match; moest veel te veel input (onderhandelingsstrategie) inbrengen om tot het gewenste resultaat te komen, ondanks de goede en beste bedoelingen van de makelaar. Had gevoel dat een goede relatie met de de potentiële koper(s) meer van belang waren, dan het behalen van het maximale resultaat
-
Nadine Compagner
8Echt een 9/10 super lekker. Zeker aangeraden, maar we mistte de lolly bij het kinderijsje
-
Anja V
10Vanavond heerlijk gedineerd met man en zoon. Wat een leuk restaurant! Gezellige sfeer, vriendelijk personeel en nog lekker eten ook. We hadden de pizza Rucola, Ossobuco en Spaghetti Carbonara. En als extra erbij de Bruscetta. En niet te vergeten: een lekker dessert. We komen zeker terug!
-
Steenb. R
4Het eten is zwaar ondermaats en niet restaurant waardig. Amateuristisch en raad iedereen af.
-
anoek Hoek
10Wat mooi om te zien dat dit restaurant van een italiaanse familie is. Sfeer en eten zijn uitmuntend. …
-
Klaas van Kruistum
8Gegeten met best een grote groep, ging vriendelijk en soepel! We zijn vooral blij met flexibele keuzes voor coeliakie. Niet super uitgebreid, wel dik voldoende.